Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nikdy nepochopím jak můžou dávat trailery na HD remake (nebo všechny nové hry) ve videu s nízkým rozlišením?
    Pro rejpali: Ano, umím si vyGooglit HD video, ale zrovna u tohoto článku mě to obzvlášť zaráží*1*
    • montatatana
      Protoze je na tom ten rozdil videt naprosto stejne.
    • Core
      Tak to jsme dva a mám takové tušení, že nás bude i víc... Já osobně o nových hrách rád čtu, zkouknu videa, sleduji tzv. cvrkot, ale už to jaksi "není ono". Na hard disku mi nic nevydrží a stále se vracím k osvědčeným klasikám. Kdysi se někdo v podcastu na Games zmínil, že se hodně hráčů ohání nostalgií a jak všechno bylo lepší a barevnější *1* a že drtivá většina těchto lidí ony staré modly nehraje, protože kdyby si je v roce 2011 nainstalovali, byli by v šoku, jak je to nehratelné...

      Jsem rád, že se mohu řadit mezi produktivně hrající nostalgiky. Ať jsou to klasiky od Black Isle/Bioware (Baldur's Gate / Planescape Torment) či věci od Originu (System Shock apod.). Ano, dříve bylo vše lepší a barevnější... *1* Dnešní sterilní grafická pozlátka (jedno jako druhé) nebrat. FUJ! *12*
      • Tak to mohu taky z radostí prohlásit, že k těm aktivně hrajícím patřím. Might and Magic VI, VII, VIII prostě jednou ročně dám. *1*
        • A neni lepsi si pockat na Skyrim? ;)
          • vyměnit skvělé Might & Magic VI za odpad, pardon Skyrim od kurwičů Falloutu? to by byla celkem blbost...
            • ta hra bola super. Nekonecne vela zabavy. spracovanie malo svoje caro a musim povedat ze zo zaciatku m to tiez nebavilo ale ked som sa do toho pustil tak om u toho presedel hodiny
            • A co je na tom Might and Magic VI tak skveleho? Me se priznam se to az tak moc nelibilo ani v dobe, co ta hra byla aktualni. Dejme tomu slusnej svet fantazy, ale to zpracovani bylo hrozny.
      • Presne tohle bude rikat dnesni generace hracu za 20 let o hrach jako Assassins Creed, Alpha Protocol, Red Dead Redemption, Dark Souls... Jo za nasich mladych let v roce 2011, to byly hry! To se s tema modernima v augmented reality a ve VR vubec neda srovnavat. Jooo za nasich bladejch let :)
  • kdyby radeji udelali remake jednicky...kdyz uz. Dvojka byla slabej odvar.
    • Jo jo, jednička byla mnohem lepší.. *3*
  • Já třeba nechápu, proč se ve většině případech ty "HD" textury lesknou jak psí kulky a to i na místech, na kterých bych to nečekal. Třeba vlasy, pleť aj.
  • Podle me to vypada skoro stejne jako original http://www.gog.com/en/gamecard/mdk_2
    ktery samozrejme take bezel ve vysokem rozliseni a da se dnes rozbehnout i na tom nejlevnejsim Atomu.
    Nereknu nejak uplne prekopat hru, dat tam dalsi pribeh, nove levely, prizpusobene ovladani, tutorial, ale podle me to vypada uplne stejne.
  • Core
    Naprostá pecka své doby. Nezapomenutelný "padák", hromada humoru, rozhodně sympatický počin, že to vychází v HD.
    • To je opravdu oblbovak na N-tou. Copak puvodni hra nebezela v HD? Rozliseni se tam dalo nastavit az do stropu zobrazeni monitoru a graficky karty...
      • Core
        Tak mně ani tak nejde o grafiku či zda MDK 2 je nebo není v "HD" (hraju aktuálně stařičkej System Shock z '94 roku a královsky se bavím), spíš jako o to, že někdo měl chuť vzkřísit tuhle legendu. Toť vše. *5*
        • A proc by ji mel nekdo krisit, kdyz na GOG si ji muzes koupit trikrat levneji a s minimalne 3x stridmejsimi naroky na PC?
          • Core
            To je pravda.
  • Milá zpráva....kdyby se tak remaku dočkal i Thief, Die by the sword... a hlavně Canon Fooder
    • DIE BY THE SWORD!!! pecka:-)
  • Až se mě delají boule za ušima.. *14* díky za krutě krutý info
  • hehehe neverim, skvela hra. skoda ze to neni na Steamu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit