Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já třeba nechápu, proč se ve většině případech ty "HD" textury lesknou jak psí kulky a to i na místech, na kterých bych to nečekal. Třeba vlasy, pleť aj.
    • Core
      Tak to jsme dva a mám takové tušení, že nás bude i víc... Já osobně o nových hrách rád čtu, zkouknu videa, sleduji tzv. cvrkot, ale už to jaksi "není ono". Na hard disku mi nic nevydrží a stále se vracím k osvědčeným klasikám. Kdysi se někdo v podcastu na Games zmínil, že se hodně hráčů ohání nostalgií a jak všechno bylo lepší a barevnější *1* a že drtivá většina těchto lidí ony staré modly nehraje, protože kdyby si je v roce 2011 nainstalovali, byli by v šoku, jak je to nehratelné...

      Jsem rád, že se mohu řadit mezi produktivně hrající nostalgiky. Ať jsou to klasiky od Black Isle/Bioware (Baldur's Gate / Planescape Torment) či věci od Originu (System Shock apod.). Ano, dříve bylo vše lepší a barevnější... *1* Dnešní sterilní grafická pozlátka (jedno jako druhé) nebrat. FUJ! *12*
      • Tak to mohu taky z radostí prohlásit, že k těm aktivně hrajícím patřím. Might and Magic VI, VII, VIII prostě jednou ročně dám. *1*
        • A neni lepsi si pockat na Skyrim? ;)
          • vyměnit skvělé Might & Magic VI za odpad, pardon Skyrim od kurwičů Falloutu? to by byla celkem blbost...
            • ta hra bola super. Nekonecne vela zabavy. spracovanie malo svoje caro a musim povedat ze zo zaciatku m to tiez nebavilo ale ked som sa do toho pustil tak om u toho presedel hodiny
            • A co je na tom Might and Magic VI tak skveleho? Me se priznam se to az tak moc nelibilo ani v dobe, co ta hra byla aktualni. Dejme tomu slusnej svet fantazy, ale to zpracovani bylo hrozny.
      • Presne tohle bude rikat dnesni generace hracu za 20 let o hrach jako Assassins Creed, Alpha Protocol, Red Dead Redemption, Dark Souls... Jo za nasich mladych let v roce 2011, to byly hry! To se s tema modernima v augmented reality a ve VR vubec neda srovnavat. Jooo za nasich bladejch let :)
  • Já nikdy nepochopím jak můžou dávat trailery na HD remake (nebo všechny nové hry) ve videu s nízkým rozlišením?
    Pro rejpali: Ano, umím si vyGooglit HD video, ale zrovna u tohoto článku mě to obzvlášť zaráží*1*
    • montatatana
      Protoze je na tom ten rozdil videt naprosto stejne.
  • Ano jednicka byla lepsi, tesil jsem se vzdycky po skole az si ji u kamarada zahraju na jeho pentiu 75Mhz..dohral jsem ji ale az o par let pozdeji, dvojku take ale nebavila mne uz tolik.. co se tyce dnesnich her, jsou pro mne plne klise bez spetku artovosti..proste uz jsem to nekde videl, maloco me prekvapi, naposledy asi braid, ktery je pro mne numero uno.. ale to je hra z uplne jineho soudku.. tesim se az si nekdy sednu k starym broken swordum nebo full throtle, tyhle skvosty na me jeste cekaji, stejne jako blade runner adventura - porad ji mam nerozbalenou v originalnim baleni:), cekam na listopad 2019? asi
    Jo hry mam obecne rad a vlastne i ty dnesni kousky, ale je to jako se staryma autama, jedes, jenom to svezeni je proste jiny..
    • dovolit si s Vami vsemi nesouhlasit, dvojka (mimochodem od Bioware) byla dynamictejsi, lepsi ovladani, spad, humorek, tri postavy... proste lepsi pokracovani. Holt mi asi sedla lepe nez vsem ostatnim...
      • jakoze souhlas *1*
      • Ono se na jednicku vzpomina, ze byla prvni a prvni je v nasich srdcich vzdycky ta jedina, ze? :) Ale kdyby se nahodou v dnesni dobe nekomu spodarilo (jako me), ze si po letech zahral jak jednicku tak dvojku, tak by zjistil, ze dvojka jako hra je o mnoho dal, je zabavnejsi, variabilnejsi, mnohem lepe se hraje a ma vetsi spad.
        • tak tak, za pokracovani v podobnem duchu bych se nezlobil, jen by asi neobstalo v konkurenci dnesnich mnohamilionovych titulu
  • Ja by som bol rád keby niekto spravil remake "Clave Barkers Undying". To je hra, na ktorú veľmi rád spomínam. Prípadne by som bral pokračovanie...
    • Pokračování máš tady http://games.tiscali.cz/recenze/clive-barkers-jericho-49502
  • Spades
    Já fakt nechápu co na té jedničce furt vidíte, je to divná repetitivní střílečka... ano má dobrý nápad, ale až ve dvojce je plně rozvinut...

    MDK2 má lepší příběh, humor, grafiku i hratelnost
  • Odulin
    Jednička byla suprová. Díky ní jsem trhnul rekord v počtu disket, na kterých jsem přenášel hru od kámoše. Pokud si dobře vzpomínám, tak to bylo něco málo přes 100 disket:)) Malej zázrak byl, když pak nefungovala jen jedna z nich:D Dvojka byla taky dobrá, ale už pro mě nebyla taková jako jednička. Později přišla ještě hra která mi MDK trochu připomínala i když měly asi pramálo společnýho..Armed&Dangerous;)
  • Milá zpráva....kdyby se tak remaku dočkal i Thief, Die by the sword... a hlavně Canon Fooder
    • DIE BY THE SWORD!!! pecka:-)
  • Lol, zrovna MDK 2 jsem si nainstaloval asi před týdnem do PC.
    Teď ji hold smažu a zkusím tuto novou verzi. Teda jestli je to remake zdarma?
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • *15*
    • Aha není, tak nic.. *2*
  • michaliuz18
    MDK 1 ? prejdene za hodinku z uzasnym pocitom ktory mam doteraz a nikdy ma spomienky na tu hru neomrzia ... MDK 2 ? zatial som to cele nepresiel , mozno pre to ze je to viac take kreslenejsie chybala mi tomu ta spravna atmosfera a hlavne neskutocny soundtrack z MDK 1 s ktoreho mam husi kúži :) + dvojka emdéká je strasne na rozmyslanie aj ked misia mala dokopy 10minut clovek ju hral aj hodinu lebo nevedel co ma spravit:) ale s tou logikou v hre to prehanali podla mna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit