Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meiton
    Sice jsem vážně velký fanda této hry, a sleduju každou informaci, ale nemůžu si pomoct - Nejdříve mě rozesmálo, že Scoundler vypadá jako nějaký nepovedený superhrdina, ale na Gunslingera v podobě mstitele Zora to opravdu nemá *15* ... No, snad bude aspoň nějaký 14ti denní trial, nebo něco podobného *13*
    • MishKonn
      Podívej se na trailer Return a uvidíš, že není nic tak stylového, jako právě Smuggler s kloboukem. Navíc v např. Clone Wars se také podobné postavy objevují.
    • Mně se náhodou celej Smuggler líbí. Udělali ho po vzoru Hana Sola a to, že někomu připomíná Indiana Jonese neni nic zvláštního, protože charakterově jsou si ty dvě postavy hodně podobný. Ale Zora mstitele? Jako protože má Gunslinger klobouk? Muj děda nosí taky klobouk. Nic jinýho mě totiž nenapadá. Smuggler tady podle toho character progression videa představuje archetyp pašeráka ze světa SW, jak si ho představuje většina fanoušků. A Scoundrel se mi líbí snad ještě víc - ten bílej outfit je dobrej, nic nepovedenýho ani superhrdinskýho na něm nevidim..
      • tak predpokladam, ze bude zalezet na tom, jake hadry ma postava na sobe, ne ze vsichni budou vypadat stejne jako v tom videu :D
        • Tak ofc, o tom se ani nebavim. Bavim se o prezentaci tý postavy skrz ten character progression, protože to má za úkol představit tu classu v nějakym všeobecnym světle. A věřim, že i ten, na kterýho jsem reagoval, mluvil o tom videu..
  • vojtas562
    JInak abych se vyjádřil ke hře.....
    Na SW čekám jako na smilování pač MMORPG je promě ted tabu... (nic co ted tento žánr má ve svém portfoliu mě nebaví WoW apod ) A jak je napsáno v článku bál sem se nevyváženosti Jediu a sithu ale toho sou si i vědomi určitě i tvurci takže nechme se překvapit.
    Ale tohle video jasně naznačuje že to snad nebude jen o epických máváním světelným mečem :D :D A pašerák vypadááááá moc vymazleně :P
    • No jestli tě nebaví současné MMORPG tak nevím co hledáš u SWTORu, páč ten se drží současného zaběhnutého režimu a nepřináší zhola nic nového *3* *3*
      • jen tu koukám na videa a smtním že věci kolem SW ubejvá
    • SW miluju ale tohle hold nedám jsem jaksi antionline
  • toto je fakt najhnusnejsie a najtrapenjsie mmo ever :D 5korun by som za to nedal
    • Jason_dinAlt
      Zapoměl si dodat na začátku věty: "Podla mojho nazoru "

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit