Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Hodnocení nebylo nikdy celkově "Smíšené". Jednou to pan Homola tvrdil ve FC, akorát se přehlídnul a koukal na hodnocení "nedávných" a stále v tom bludu žije.
    • Jednou CELKOVÉ hodnocení kleslo na 69%, což je smíšené, pak se zas vyšplhalo nahoru. Bylo to pár dní po vydání.
      • Llour
        Pár dní po vydání mělo 74%, což je lehce spočitatelné ze statistik steamu.
        • Warriosparky
          A pak se to snižovalo až na 69%...
  • Já pořád nevím, kde ty zásadní bugy jsou... Mám v tom 173 hodin, jsem v 2/3 druhého průchodu a jen jednou jsem kdesi nesmyslně ve křoví na skále propadl texturou... Neberu to, že sem tam prosvítá oblečení...
    • Souhlas, mám 120 hodin a je to v pohodě. Potkal jsem všeho všudy asi 5 bugů, nic zásadního.
    • já mám 43 hodin a taky nic a i kdyby, tak pár bugu v poho odpustím
  • ucho
    trochu škoda, že to nevyšlo v tomhle stavu...
  • Pamatuju se, že Vávra někdy v době vydání říkal, že tam skoro žádné bugy nejsou. Tak nějak moc nechápu proč už poněkolikáté vidím článek, který oznamuje patch co opravuje přes 100 bugů...
  • Patch 1.5. Po spanku nebo cekani zustanou na obrazovce tlacitka (Hodina+1 a Hodina -1) a nic jineho nemuzu mackat. Nemuzu hrat pane Vavra !!!

    PC, Ryzen 7 1700, 16GB RAM, GTX 1060 6GB, Steam Controller
    • Ano, je to nový game breaking bug, na který už si stěžuje docela dost lidí... WH jsou fakt šikulové
    • Nekdo, kdo si koupil Ryzen, nema pravo hrat pocitacove hry.
    • Hraju na xbox one ovladači a když zmáčknu tlačítko pro čekání a pak se vrátím do hry tlačítkem "B" tak to zmizí.
  • Ti, kteří hráli SimCity, mi jistě dají za pravdu, že KC je oproti SimCity stokrát méně bugů... Já mám na KC 49 hodin a kromě zapíchnutí koně do plotu, jsem nenarazil na nic. V SimCity, kromě stovky podstatných věcí, naprosto nefunguje endgame content.
  • Draken69CZ
    OMG *8* doufám že to "přidává pár novinek" neznamená nové bugy *3*
    • radim.zaty
      1. Každý program obsahuje alespoň jednu chybu
      2. Každý program můžeme zkrátit o jeden řádek

      výsledek je program, který má jeden řádek, který je chybný :)
    • To je snad jasny, ze jo. Nikdy si nic neprogramoval? Oh wait..
    • PanS
      Ano, doufej. Co jiného ti zbývá.
  • Tak to vypadá, že si konečně zahraju, doteď jsem čekal na opravu bugů, vypadá to, že hra už je konečně hratelná.
  • Jack1947
    Still waitin on DLC *6*
    • on? tak to asi ne
  • Má prosím někdo aktuální zkušenosti s PS4 verzí?
    Jaká je optimalizace?
    Díky
    • PS4-před pár dny jsem si stáhl další opravu č 1.7..těšil jsem se že se konečně nějak spraví to otřesné otvírání zámků-mám nahráno 45 hodin a dosud se mi nepodařilo otevřít ani jeden zámek-na videu třeba z PC což se většinou prezentuje na netu je to strašně jednoduché ale na PS4 je to děs a hrůza...mám 30 paklíču-nahraji se u truhličky v lese kde mi nic nehrozí a zkouším a zkouším....a nic..teoreticky vím co mám dělat ale zámek otočím tak maximálně do polovičky a lup...krávy.domy se stále teleportují-prostě přijdete ke krásné prázdné prázdné louce a najednou se tu po pár sekundách zhmotní krávy...a jsou tam stále i jiné věci-žádná změna i po těch obřích opravách... *16*
      • kdo sebemrskacsky hraje na konzoli, musi (a nejspis chce) trpet

        je celkem jedno, kde truhlicka je, musis se nejdriv natrenovat na tech snadnych, ty pokrocily jsem byl schopnej louskat az ke konci hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit