Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty
    Už se to dá hrát. aniž by člověk narazil na nějaké otravné bugy? Nikam nespěchám, klidně si to zahraju až v zimě, ale zajímalo by mě, v jakém stavu to teď je.
    • Ono už je to celkem dlouho ve stavu, kdy to není problém dohrát, takže to klidně zkus. Ta hra má podle mě větší problémy než těch pár bugů, co tam možná ještě někde jsou a pak už je to na hráči, jak moc dokáže odpouštět a přehlížet.
    • nechápu o čem mluvíš. dohrál jsem to dva týdny po vydání, kromě Slavíků celé. skvělá věc.
      • Měl jsi holt štěstí, těch hráčů, kteří to dohrát nemohli, bylo fakt moc. Mně třeba nešly od určitého momentu načítat savy a musel bych se vracet o několik hodin zpět v herní linii, takže jsem čekal asi 2 týdny, než to autoři opravili.
        • ja mel taky problem jen se slavikama

          ale chapu, ze tam je tolik moznych kombinaci, ze nektery holt vedly do slepy ulicky
    • Draken69CZ
      V zimě ok, ale v jakým roce?
  • eeeehhhh nemůžu přidat príspěvek, protože prý obsahuje slovo "k*ndo". Slovo jsem tam nenašel, překopíroval jsem text i do wordpadu a nechal to slovo vyhledat a nic. Může ten problém dělat slovo "F*ckup" i s tou hvězdičkou?
    • ednou se mi zapíchl "k*ň do" plotu a jednou mě kumán shodil z koně zrovna když jsem s ním vyskočil a tím se kůň "odpojil" od země a přestal jí při cvalu kopírovat. Vtipný že jsem tedy dobojoval tak, že jsem na něj zase vlezl a jako na bájném pegasu jsem ty kumány došípoval levitujíc nad nimi na koni. Problém nastal až v momentě, kdy jsem potřeboval na zem a trochu je odstrojit. Naštěstí jsem nebyl tak vysoko a odnesly to jenom nohy. Pak stačilo na koně znovu zapískat a přiběhl už normálně po zemi. Nahráno mám asi 50-60h a to do verze 1.25G. Od tý doby jsem nehrál, nebyl čas kuli projektům. Takže jak to vypadá ve verzi 1.5 vůbec netuším.
      P.S.: Jo taky nefungoval lukostřelecký závod v Ratajích, jeden střelec nestřílel. Ale že bych to kuli tomu chtěl odinstalovat :)
    • jo aaaaa háááá žeby slovní spojení "kobyla do" ale v mužském rodě?? "k*ň do" ???
    • kumány
    • Hraju od verze 1.1 a asi největší f*ckup jsem zažil hned při prvním úkolu, dojít pro prachy k místnímu ochlastovi. Ani nedokážu popsat co se stalo, hroznej zmatek, ani nevím jak jsme se začali bít, do toho mezi náma pobíhala stráž a řvala že nás zatkne a několikrát během boje mě to hodilo do konverzace jak s ochlastou tak strážným. Pofackovat ožralu když mezi náma probíhala střídavě stráž, slepice, stráž a netrefit strážnýho, byla opravdová challenge.
      • mlatit nekoho okolo straze je dost blbej napad
        • Nojo, jasný, jenže ono to tak nějak začalo samo. Já věděl že mě stráž vidí, ale ochlasta mě začal řezat místo konverzace (ta jenom problikla) a tak přiběhla stáž ale začala hulákat na mě.
          • samo? problikla?

            vedel jsi, ze te straz vidi?

            proc ses k nemu lisal?

            takze, kde je problem? mels pockat
  • Kdyby si radsi dali o pul roku dyl zalezet a pekne to dopilovali, takhle sem to hned v den vydani rychle vratil na steamu… a ikdyz je to "hratelne" a ted uz i dokonce dohratelne, ten dojem mam porad zkazenej a nemuzu se donutit jim ty peníze zase dat. *7* *7*
    • Zas tak hrozné ty bugy tam nebyly, tak nepřehánějte.
      Internetové diskuze a Youtube videa si sice furt stěžovali na bugy, ale lidi, co hru skutečně hrajou, na nic zásadního většinou nenarazí.
  • ne, jenom zname svy lidi .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit