Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahij mám problém ,písmena su v zaklínačovi velmi malé ,nebol by nejaký sposob ako ich zvacsiť ??? Bol by som Vám za to velmi vďačný.
  • zaklínač2na ovládání je hrůza ,písmena předmětů jsou tak malé ,že nejdou přečísta tak hráč neví co zbírá.
  • ahoj,nejde mi změnit ovládání z klávesnici na myš,aby bylo stejné ovládání jako u the witcher 1...nevíte někdo jak na to?
  • Zdravim,

    potřeboval bych poradit. Mam krabicovou verzi a hra mi po napsani aktivačního kodu z manuálu jednoduše nenaskočí. Zkoušel jsem všechny rady ohledně admin učtu ale i když mám vypnuté UAC tak po kliknutí na ikonu požaduje znovu klic a po jeho zadani se nic nestane. Instalace proběhla (i když bez upozornění na uspesný konec) a kod jsem zadával i po ní.

    Setkal se tím někdo?! Většinou měli všichni problém s admin uctem jenž obešli pravým kliknutím na ikonu a výběrem:spustit jako správce. Mě to ale po zadaní hesla neudělá nic, žádné chybové hlášení, prostě nic!!


    Díky moc
  • achjo.. nainstaluju.. začnu hrát a po první minutě mi odešla grafika (9800gtx+) a jelikož nemam ani korunu tak se můžu leda kopat do ....
  • oprava: zachazeli.
  • Chci se zeptat jak poznám že tam ten patch se mi stáhnul sám??? Teď jsem si nainstaloval originální verzi a hned se mi tam stahovala nějaká aktualizace byl to ten patch??? Děkuju za odpověď.
    • Jo, automaticky s ti to patchlo na aktuální.
  • Tak patch urco pomohl, mam originalku a to omezeni na 3 instalace mi prijde dost nefer, kdyz uz za to ty penize dam tak chci aby ta hra byla skutecne moje, jinak hraju na phenomu 965 ctyrjadru s gforce 460 gtx 1gb a bez ubersamplingu pohoda, patch skutecne pridal nejakych 5 snimku, takze ve full HD bych rekl tak 25 snimku narocne sceny a kolem 35 a vice pri mene narocnych scenach coz mi prjde adekvatni a hlavne vypada to fantasticky, pro me hra roku zatim uvidime s cim se vytasi Duke, Rage, Deus Ex atd.
  • kupuju hned po výplatě!!!!
  • Tak po patchi se mii objevily cerne pruhy po stranach obrazovky, ktere tam predtim nebyly.Ma nekod stejny problem? Pouzivam rozliseni 1920*1200 GF 560 Ti Vista sp2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit