Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to jsem rad, ikdyz mam novou kartu tak to nejelo zrovna svizne.
  • Psychotic
    Přemazání zprávy!

    Ježík, asi jsem se nevyjádřil moc přesně... Nemyslím hru jako takovou, spíš jak stačilo po pár týdnech od vydání odstranit DRM (když už je stejně plně fuknční crack všude) a hned je všichni vzývají jako skvělou, vstřícnou firmu. Jednoduchý, rychlý trik, který nic (moc) nestojí a pomůže lidi strhnout na vaší stranu. Už se poučili od našich politiků.
    • To ma byt reakce k Zaklinacovi 2? Nespletl sis forum?
      • Ataker
        Nevidíš, že je to Psychotic? :D
        • Spíše trol zkoušející flame war
      • asi je: vůbec nechápu o čem to mluvil?
  • Tomu já říkám dělat hry z láskou.Rozhodně se jedná o jednu z posledních firem co se tak to o zákazníky stará a bylo by od hráčů sprostý kdyby se k nim zachovaly takovým způsobem jako je pirátství. Rozhodně si ta firma naše peníze plně zaslouží *4*
    • Ano, proto jsem si zaklinace jeste neporidil, nechci ho stahovat nelegalne, ale na plnou zatim nemam... bohuzel mam dulezitejsi vydaje momentalne nez na hry:(
  • Dobre, ukecali ma na ďalšiu výplatu kupujem, na mojom PC to síce musím hrať 800x600, ale čo už, do budúceho týždňa vydá Nvidia nové drivre po inštalácii 275.27 Beta my kľakol systém, takže to vyzerá takto: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/225322_1705511917142_1218341295_2212496_4434998_n.jpg
  • Je dobře že to DRM-ko odstranily,stejnak jeho jediná funkce byla otravovat platící zákazníky otravným registrováním,plně funkční pirátská verze byla k dispozici hnedka v den vydání...
    • Přesně tak...DRM jenom omezuje a otravuje zákazníky ale před pirátama stejně neochrání.
  • CD Projekt Red jsou proste frajeri, takhle kdyby se chovala kazda firma...
    • Myslíš kdyby každá firma vydávala totálně zabugované a nedodělané hry?
    • ... tak by to byl za chvíli standart a našli by si lidé další věci na co by mohli nadávat, nic by se nezměnilo :)
      • To me celkem nezajima, jestli by si lidi neco nasli. Jde spis o to, aby kdyz je s hrou nejaky problem, aby firma situaci resila jako CD Projekt vstric zakaznikum a ne jim stale hazet klacky pod nohy, jako to delaji jini...
  • woooow, to je servis. :-) sice tím mizí exkluzivita předobjednávky, ale je lepší, když se můžeme rozhodnout, jaké DLC vylepšení chceme, ne jako já, že jsem to měl nejlevnější s osobním odběrem v Brně, tak jsem překousnul i "horší" DLC...
    • Cosi
      Ale lidi co si koupili předobjednávku dostali rovnou speciální edeci ne?
  • a jak se mě stáhne tan patch?
    • Navod na patch viz. odkaz nize
  • Tak nevím, ale ty dlc nemůžu furt stáhnout. Furt se nemůžu připojit na server
    • Tady mas navod s temi dlc. Ted sou vsechny free: http://www.comgad.cz/clanek/8142-patch-1-1-pro-hru-zaklinac-2-vrahove-kralu
      • Nějak se mi ve hře neprojevila... KDe dělám chybu? patch jsem stáhl, dlc spustil... jak poznám, že je mám a fungují?
        V menu obsahu k zaškrtnutí nejsou
        • Black_Hand
          patch poznas, ze funguje tak, ze v hernim menu budes moci invertovat mys. trolli trable najdes ve flotsamu jako vyvesku.
          • Zdravím a díky za odpověď. Šlo mi spíš o ty sady vybavení, kód k Rocheho sadě mi to za boha nebralo v launcheru (A to ani ten od podpory), stáhl jsem nyní ta samostatná dlc přes mail, spustil je, proběhl launcher ale v hře ani ťuk. Tedy by mě zajímalo jestli na ně hra nějak upozorní (sláva Dragon age a Falloutům) nebo jsou jen dobře ukryté?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit