Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě v betě jsem se setkal s názorem, že PoE je Diablo pro dospělé. A tak bych to taky viděl.
    • Tenhle slint určitě vyplodil dospělý člověk. Je to pro toho, koho bavi prodirat se tunama skilu. D3 pro lidi co na tohle kadi a chteji bez zdrzovani liskat nepratele. Tyhle kecy o dospelosti se rodi akorat v dementnich hlavach. Neni to o veku, ale o vkusu.
      • A právě proto že k postavě potřebuješ jistou rozvahu a že ji nemůže hráč jen tak splácat onebutton sekáním je ta hra pro dospělé. Rozvaha + přemýšlení dopředu, budování krok za krokem --> dospělé jednání. Jestli má mozek dospělé chování v 16ti letech a nebo ve 30ti, to už je jedno. To neurčuje věk. Proto je to pro dospělé, neznamená to že hra není pro 16ti leté hráče a nebo že se zaručeně bude líbit 30tníkům z indie scény.
        • Slova "dospele,dospelejsi" se daji maximalne tak nadnesene. At uz pro grafiku, nebo pro to, co rikas. Ale urcite ne tak aby skatulkovala pro koho je hra urcena a vypovidala neco o hraci. Je to ciste o tom co koho bavi. Pokud to nekdo vidi jinak, tak si muze podat ruku s dementy z klanu "xbox vs ps vs pc", protoze presne tam spada.
          • Nazvals D3 tunelovkou pro deti...nevim, ale tohle moc nadnesene nepusobi, vlastne je to dost vymluvne, jinak bych nemel duvod takhle reagovat. Trosku si to prber.
            • Bez do politiky, vykecal by ses i z vrazdy jak tak koukam.
            • Tunelovka pro děti, oproti systému budování postavy a volbě itemů / skillů v PoE. Thats it, 2 funkční buildy na postavu vs skutečně propracovaný systém skillů/itemů/abilit.
          • *daji pouzit*
            • Vždyť je to myšleno nadneseně, věk a demenci si do toho taháš sám.
    • A kupodivu to je presne naopak, D3 hrajou většinou dospely a PoE deti..PoE je hra zdarma, Diablo 3 hra za 1300..asi tak
      • Srandovní že nevím o žádné studii a nebo seriózní statistice věkového průměru u obou her. Asi máš nějaké informace které jsem nečetl. No a nebo jen blbě kecáš. Link na článek? Link na statistiky?

        Dospělejší je to, že u PoE člověk musí přesně rozvrhnout postavu, talenty, kouzla, aby se někam dostal. Musí s postavou přemýšlet a věnovat se jí. U Diabla máš v podstatě u každé class efektivní 2-3 buildy, s lehkou obměnou jednotlivých run / pasivek. A kolikrát ani to ne. No a i equip si v PoE musíš vytvořit, vyrollovat staty, barvy socketů, linky mezi něma - v Diablu prostě jen čekáš na náhodu rollu.
        Upřímně, Diablo 3 je dětská omalovánka s minimální možnou mírou seberealizace hráče. Tunelovka pro děti.
        • Seberealizace a hack and slash RPG, hmm, tady by si měl někdo zajít na čerstvý vzduch...
        • Přemýšlet a věnovat se postavě? No tak, jsem lvl 29 a jediný nad čím jsem v PoE přemýšlel bylo, který tlačítko zmáčknout dřív. Naštěstí už to nehraju, ta hra je repetitivní a nudná.
          • PoE je pro ty, co holt ten mozek u hry nevypínají. Kdyby jsi se věnoval buildu, skillům a plánoval postavu, nejspíš by jsi svůj herní zážitek vylepšil.
  • Hele kluci, a neni to jedno jestli je lepsi D3 nebo PoE? Porad to bude "akcni" bezmyslenkovity clickfest. *1*
    • Právě v PoE se musíš zastavit a rozmyslet si talenty, itemy, ability. V Diablu máš minimum buildů, použitelných ke hře - jinak zdechneš a nehraješ.
      • V D3 mas milion buildu. Nemusis hrat ten nejprovarenejsi jak ovecka. Zvlast kdyz si muzes upravovat level mp... Ja dycky hral, co me bavilo.
        • Milion buildů, efektivní / hratelné dva. Obtížnost určuje equip a build - nic jiného. Něco jako dovednost a nebo vývoj postavy - nula, žádný vliv. Více lepšího equipu, více resistu / lifesteal / dmg --> vyšší MP. Efektivní build - vyšší MP.

          Osobně chodím znuděný MP10, farma tisíců mobek a nic z toho. Jen loterie a nic jiného, žádný pocit ze hry. Mimochodem v betě za barbara je nejhranější build throw spear + magic earthquake + tornáda sprintu. Barbar bez melee, magic only.
          • No jesi sis na aukci nakoupil gear a ted znudene farmis mp10 s prstem v nose, tak to se nedivim, ze te to nebavi :D
            Za to hrat bez aukce na hc a postupne si zvysovat mp vlastni farmou, to uz je jiny kafe! To uz chce trochu fistrona bez hc aukcicky :P
            • Pořád to samé dokola, s tím že bez aukce farmíš dýl a spoléháš se jen an štěstí rollu, a MP jdeš o 2 menší úměrně k tvému equipu, aby jsi nezdechl. Žádná změna, žádná variace, žádná možnost seberealizace hráče.

              A pozor, já gear nejdřív farmil stovky hodin, nafarmil stovky milionů goldů místo equipu a potom teprve koupil abych ten MP10 farmil. To je trošku rozdíl.
    • jo ale do d2 jsem se dokazal ponorit, nejen kvuli tomu klikani ale atmosfere, pribehu, zavislosti na sbirani predmetu. V d3 z toho ostalo jen to klikani
  • Potřebuji poradit.
    Jak mám porazit bosse 1 actu s templem při megasuperultra lagech ?
    Předem děkuji za odpověď.
    • Myslis v Diable 3 ?
      • Když chci napsat do Diabla 3 tak napíšu u odkazu s diablem 3 .
        Já se ptám na PoE (tam sou totiž taky acty).
        • ja hraju taky za templa s orientaci na magii a normalne jsem ho umlatil zbrani. trochu jsem tomu uzpusobil gemy a uplne na pohodu.
          • Jo jenže já mam lagy jako prase, kvůli nim mě několikrát spadla hra ale zajímavé je
            že ty lagy jsou tak brutalní jen u bosse *9* .
            • Děkuji za radu *4* .
            • pri vstupu k bossovi si vyhod vzdy portal, pokud jde dotuheho nebo dojdou flasky sup do portalu a pak zpet, ale todle reseni se vyuziva tak max na zaverecneho bosse cele hry, jinak zkus pouzit command na resync: /oos

              http://pathofexile.gamepedia.com/Chat_Console
  • Path of Nuda
  • Recenze absolutne o nicem, psana hracem amaterem, spousta omacky okolo a veci ktery sou dulezity, byly popsany zcestne a nesmyslne.
    • Navíc to tak trochu vypadá, že autor hrál hru už nějakou dobu nazpět....To že je po posledním velkém patchi postav 7 mu asi uniklo...A souhlasím s tím, že recenze je velmi povrchní...prakticky vůbec se nevěnuje funkci předmětů, barev socketů, linkování, používání skill gemů a supportů.

      A jedna věc na obhajobu PoE...autoři z GGG sami od začátku tvrdí, že se jedná o hadrcore ARPG a v tomto smyslu je taky hra postavená...každý neuvážený krok při výběru skillu z passive tree se výrazně projeví na postavě...a na vyšších lvl pak nemáte skoro šanci s postavou řádně něco uhrát. Plný reset stromu neexistuje a sehnat orby na vrácení skill pointu není jednoduché. Proto je potřeba vývoj postavy opravdu velice dobře naplánovat a pamatovat i na kombinaci s předměty...např. vzhledem k resistance.

      Další věc, na kterou autor trochu zapomněl pak jsou postihy za umrtí...a když na největší obtížnost je to 10% z experience, tak si třeba na 80 lvl hodně rozmyslíte jestli půjdete do soubojů po hlavě a zemřete nebo začnete taktizovat, lépe se pohybovat, zkusíte změnit vybavení, aktivní skilly, atd.

      Ale každá hra má nějaké pro a proti a najde si své fanoušky.
      By the way....u D3 jsem měl možnost zkusit jenom demo a neříkám, že mě to nebavilo...co se týká grafiky PoE a D3, tak každá vypadá jinak a jestli je některá lepší/horší...těžko říct, každému vyhovuje jiný styl. Snad jen u D3 mi v interiérech vadilo jakési opakování bloků, ze kterých byl dungeon poskládaný...u PoE se samozřejmě používá obdobný systém, ale nezdá se mi to tak okaté jako u D3.

      ...rád bych vyzkoušel D3 po novém datadisku....ale 2000,- za D3+datadisk jsou dle mého názoru možná trochu nadsazené...Snad se objeví D3+datadick za příznivější cenu...
    • naprosty souhlas uplne mi tam chybi ten nejvetsi tahak cely hry a tou jsou skilly/gemy jejich vylepsovani/linkovani ze support gemama atd....
  • Jak někdo může s čistým svědomím srovnávat něco, co člověk dostane zadarmo a něco, co si musí zaplatit? Když vidím, co lidi dokáží převádět jakmile mají příležitost dostat něco zadarmo, tak se zdejším rádoby kritikům musím smát.
    • Kravina zůstane kravinou i když je zadarmo...
      • Stejne jako kravina zustane kravinou,i kdyz si za ni zaplatis .
    • Proc by to neslo srovnávat, plno lidi vzivote za hru nezaplatila a srovnavaj o sto šest:)
  • poe jsem sice nehrál ale po zkušenostech z ruznych zahraničních for se neda verit ani zdejsim prispevkum a diskuterum kteri mnohdy zkritizují a odsoudi i docela kvalitní hru. vickrat se mi stalo že reference v zahraniči od hráču byli pozitivní, pak jsem nejakou hru vyzkoušel a byla super, kouknu sem a nizky hodnoceni a diskuze žumpa. tady je to asi nejaka moda hledat ve všem jen negativa
    • Hru jsem hrál, nebavila mě, přišla mi nudná a o ničem. Jsem tedy lhář a uvádím záměrně lživé informace?
    • vojtaruzek
      8 rozhodně není nízké hodnocení.
    • Jezisi, nemozes zacat ze "poe jsem sice nehrál"...
      Do p.ce, ludia co hru nehrali tu filozofuju pod recenziou od autora, co hral hru asi 30 min.
  • PoE jsem dohrál do konce. Hra mě bavila a rozhodně mi nepřišla zdlouhavá. Systém řetezení skillů a jejich množství je ultimátní. Za mě super.
    • maros.goc
      System skillov je zkopirovany z final fantasy 10.. Dosadzovanie gemov do veci zase z final fantasy 7.... Hra nie je v nicom vynimocna :-)
      • tak tak..jen s tim rozdílem ze ve ff7 a 8 to bylo mnohem lepsi, propracovanejsi a zabavnejsi.
    • někteří lidé zde evidentně pouze trollují a nejspíše PoE nevěnovali více jak 10 minut.
      • až na to že poe nemá konec
  • Pěkný... A druhá půlka recenze bude kdy? :D Nebo to u tak rozsáhlé hry myslíte vážně? :D
    • By mě zajímalo, kdo dává ty mínusy? :D Vám se to zdá jako plnohodnotná recenze? Cool xD
      • zda se nam to jako prispevek o hovnu
  • Jako člověk, pro kterýho bylo D3 obrovský zklamání, musim říct, že PoE mu nesahá ani po kotníky. Ta hra je strašně nudná a zdlouhavá. Grafika je ošklivá, všechny ty postavy a okolí vypadaj jak vyrobený z modelíny. Soubojovej systém je trapnej, ani nepoznáte jestli jste protivníka zasáhli nebo ne, vydává to podivný pazvuky... Brrrr
    Pokud nebudu brát v potaz druhý díl Diabla, tak neexistuje lepší hra než Diablo3... Bohužel, protože ta hra má pořád spoustu nedostatků. Doufám, že datadisk přinese zlepšení...
    • Absolutní souhlas, PoE je prostě jen takový poloamatérský odvar pro nerdy. Něco jako fanouškovské filmy, vypadají otřesně ale je tam dobrá myšlenka :)
      • Jojo, zatimco D3 je profesionalni dumbed down konzolovka pro pravy hardcore casualy. *15*
        • Znovu, na D3 jsem kritizoval úplně všechno, nejsem žádnej nadšenej fanboy, ale PoE je ve všech ohledech mnohem horší hra než D3.
          • Muj nazor je sice subjektivni, ale rekl bych ze minimalne v moznostech rozvoje postavy je PoE mile daleko pred D3, kde je kazdy nahy vyleveleny char stejny a muze si na bar naskladat stejny skilly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit