Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamesa je to super, atmosféry to má hafo. Líbí se mi jak to všude háže stíny.
    ALE za čarodějku je to fun, bossáci bejvají težcí, ale dostal mě ten debilní dominus na konci. Jako ta jeho poslední verze, víc anti čarodějnickej fight udělat nemohli? To je hnus bez party sem se na to ..., pak sem založil 2x partu na dominuse a 2x ho zabil nějakej high lvl, prostě se tam portl nebo to rychle proběhl, nikomu nic neřekli zabili a čus. Potřetí jsem už neměl náladu a od tý doby sem to nepařil, třeba jednou *4*
  • Takže je to defacto D2 s lepší grafikou (animace postav jsou na jeho úrovni), které dodnes všichni milují a pro mnohé je lepší než přímočařejší D3 - odtud podle mě vane ten nepřátelský vítr. Nevím, já zrovna patřím k té sortě, která v článku uvedenou komplexnost u tohohle druhu her nevyžaduje. Ono taky, o co víc jde, než o syslení eqipu k co nejefektivnějšímu hromadnému rubání nepřátel. Takže nazývat D3 "poraženým" je trošku krátkozraké, protože obě hry jsou o tom samém - jabka vs hrušky.
  • klik klik kill kill klik klik kill kill to ještě někoho baví?
    • take nechapu tenhle herni zanr to je asi to nejstupidnejsi z herni zabavy, chapu ze kazdeho bavi neco jineho, ale nastesti nikdo z mych znamy nema tenhle stil rad to je fakt pro retardy klik klik klik klik po slepu to jde dohrat ( jo ja vim na hard ne to maj nepratele o xxxx% nastaveno v tabulce vic HP hm tak to je fak zabava *11*) klikos stupidos
    • bavi do 86 levelu.. pak to schaneni mapek, ktere padaji fakt malo zacina byt nuda.. i ten gear nejak prestava padat a 6link vyrobit :D dobrej vtip...
  • Podpořil jsem už během vývoje, takže jsem rád, že se to povedlo. *4*
    • vojtaruzek
      Kolik jsi dal?
  • oktavius66
    Přiznávám že na Free2Play hru je fakt pecka. Mám hry tohoto typu velmi rád. Jenomže v tomhle žánru u mě stále zůstává králem Titan Quest. Ani Diablo mě tak nebavilo, ale co už každý má rád něco jiného *3* .


    PS: Přeji vám šťastné a veselé svátky a šťastný nový rok a ať vám Ježíšek naježí spousty dobrých her.*3*
  • Dá se to hrát čistě offline?
    • DeDy
      Je to online. Ovšem LIDI potkáš jen v "bezpečných zónách". Do rubání nepřátel ti zasáhnou jen ti hráči, které přizveš do skupiny nebo se k nim přidáš.
  • co mne hlavne stve ze je to moc akční a malo dialogu, fallout 2 stale neprekonan
    • Kriste... když něco plácneš, tak normálně žasnu nad tvým "přehledem".
    • Je to akční RPG ala Diablo, nikdy to nemělo co dočinění se stylem her jako Fallout, Baldurs Gate atp.
    • Jack1947
      Prosim uz netroll, myslim ze dneska uz si toho udelal az dost.
      Nech si neco i na zitra jo ? *3*
  • "Jsou tu dva ostrovy, na jednom vládne jakási temná síla, která udržuje mezi lidmi řád. Na druhém ostrově je trestanecká kolonie, na který míříte s lodí a ztroskotáte. Takhle už nějaká hra začínala, nevzpomínáte?"

    možná budu za ignoranta ale o čem je řeč? z mojich herních zkušeností se mi vybavil jenom Gothic 1 (trestanecká kolonie) .. což asi nebude ono :X
    • jonatan.hanzlik
      Spíš Risen :-) (stejně to není daleko :-) )
  • Dohrál jsem to dvakrát do konce na NEMESIS mód (Marauder lvl 62), pak jsem umřel při lagu. Je to fakt pěkná hra a nabízí z počátku mnoho možností, ale čím vyšší jste lvl tím více jsou souboje stylem jeden typ úderu a pití lahviček. Ale jak je napsáno na začátku hry. Kdo má rád grinding gear games, tak ten si zde opravdu přijde na své. Šperkování gearu je zde opravdu vymakané a dá se nad vhodnou volbou itemů, úpravách itemů a kombinací socketů strávit hektar času.

    PS pro lamy: když chcete aby vám dropovaly epické itemy musíte nosit magic find gear:)
  • PoE jsem hrál, občas si ještě i zahraju, ale je to celkem nuda... prostě se mi nelíbí ten systém "financí" a ta hra mě nedokázala tolik vtáhnout. Navíc za hraju za witch a přijde mi, že zrovna na tohle povolání nevypadnou z creepů žádný itemy. Za celou hru (jsem lvl 27) jsem dropnul 1 dobrý item, celkem demotivující... hlavně když z creepů neustále padají nějaké meče nebo brnění :/ *13*
    • Veci muzes kupovat (bile od obchodnika) a upravovat aspon zakladnimi orby, jako je transmutation a alternation. Jinak postupem casu ti neco drobne. Taky nadavam, ze me nic nepada, ale kdyz to hrajes dostatecne dlouho a hlavne si udelas dobry build, tak se to dela snadno. Ne kazdy build je dobry na zacatek a tak nekteri delaji expici buildy a pak nasledne postavu predelaji.

      Kazdopadne hra je idealni, pokud ji clovek hraje na hardcore (nebo i nyni nemesis), obchoduje s lidmi a snazi se nechcipnout :) Pokud umru, postava se prevede do Normalni ligy a tehdy vetsinou postavu mazem a zakladem novou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit