Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diky za recenzi. sice je nečtu protože neni čas ale diky te osmičce si to koupím. doted jsem zvazoval jen jsem nevedel jestli to bude dobre.
    • no todle jen dokazuje ze u recenzi by vůbec nemelo bejt hodnoceni oddeleny od samotny recenze. Bylo by super kdyby mel někdo odvahu psat recenze bez nejakejch cisel a podobne.
      • jediné řešení jak zabránit čislicovému hodnocení je nenapsat je, ale v recenzi udělovat body za konrétní prvky tak aby byl každý + a - v jednom odstavci a navíc byly napsány slovně XD
      • Tilwaen
        Proč? Člověk, co se opravdu bude rozmýšlet nad tím, zda onu konkrétní hru pořídit nebo ne, si snad tu recenzi přečte celou; pokud ne, je to jen a pouze jeho chyba.

        Číselné hodnocení je rozhodně dobrá věc, pokud sháníš hru v určitém žánru, případně se specifickými požadavky (třeba co-op) a nemáš ponětí, co za hry se tam nachází, případně pokud nechceš nějakou méně známou vynechat; v takovém případě logicky seřadíš hry podle číselného hodnocení a prvotně se zaobíráš těmi, které mají skóre nejvyšší.
    • Přečíst!! Víš kolik se s tím nadřelo lidí ČTI!!! *16*
      • Jack1947
        A pak ze se divis, za minusy Trolle.
        • Ale já jen říkám že je to škoda nepřečíst jen mé donucovací prostředky jsou trošku chabé.
          • Jack1947
            Uplne blednu zavisti, ach ta zavist co cech to zavidi to je hruza co? *9*
          • Jack1947
            Jo di, radsi a jeste , radsi nez stahnuot tak si ji kup a stahni a muzes nacvicovat. ( Pak se tady pochlup treba gl *3* )
            • Tilwaen
              Jen se nezapomeň pochlupit, Worhammere *15*
            • Závidíš !Vidím to na tobě! *5*
          • Jack1947
            Jo to jo, az na ty ¸¸lidi". ( teda jestli se nadrelo na hre nebo na clanku.
            • Omlouvám se ale nevím co tím zrovna myslíš, jak na hře tak i na článku se někdo nadřel. A klid myslel jsem to víceméně ze srandy nemusíš brečet. Teď si tu hru musím honem stáhnout aby kluci ve školce nevěřili vlastním uším. *2*
    • akorat mi vadí co je z videi zrejme, že ze je všechno tak male a blizko u sebe, ulice je široka par metru, banka ma 5x5 metru atd. proč tyhle rozmery v hrach nemuzou udelat bliz realite.
      • Jack1947
        To uz by pak vazne uz bylo jak "z mista cinu¸¸.
  • Vymenim zlavu na PAyday 2 50 percent.. za nejake skiny alebo skin na Cs go :]] z 28e vam klesne cena na 14..

    Mail unskiled@gmail.com
  • Je matchmaking bez trollu nebo musite mit partu lidi?
    • Jak kdy, ale parta kámošů je určitě lepší.
  • Jack1947
    Pozde ale prece *15*
    • Nejde o to jak brzy, ale jak kvalitně.

      Jinak u mně každá hra stojí a padá na AI, takže Payday 2 stejně jako 1. díl bez šance.
      • Keyz
        Když jsem to chvilku měl možnost hrát, tak bych neřekl, že taková demence existuje. Jako by se AI neposunula. Spíše neexistovala.
        To je něco extra. Za to bych dal +1 bod do hodnocení.
        • rancor1223
          Hra vůbec není myšlena pro hraní offline, případně tedy s AI. Bohužel do té míry, že AI je opravdu nepoužitelná. Alespoň kdyby uměli nosit ty pytle s prachama, abych to při solo nemusel tahat sám...
          • Jack1947
            Ja nedoparil ani jednu, navic mi vadi ze ta mys se mi tam seka (tusim ze to zdrhavani bylo i v 1ce, je to i v menu a pri mireni to je otravne.)
        • Jack1947
          Klasika, kozy na odstrel,i ovce a ve vetsim opoctu tak ze hrac nema sanci to ustat, (Je to primarne MP hra wake up... )
          • Keyz
            Jn ale MP proti "ai".
            • rancor1223
              Ale tak AI protivníků víceméně dělá to co má. Střílí a snaží se hráče dostat svým množstvím. Na nooby to možná funguje, ti schopnější už jedou nejvyšší obtížnost a nadávají jak je to snadné. Je fakt, že trochu vích obtížnosti by občas nezaškodilo. Některé mise jsou výsměch v tuto chvíli.
            • Jack1947
              To uz je horsi... hmm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit