Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby tu na to teď někdo narazil. Payday 2 je free na steamu, ale omezený počet kopií, enjoy.
  • Nevíte, jak si můžu nabarvit zbran? Chtěl bych si nabarvit berettu 92fs. Předem Děkuji
  • Vymenim zlavu na PAyday 2 50 percent.. za nejake skiny alebo skin na Cs go :]] z 28e vam klesne cena na 14..

    Mail unskiled@gmail.com
  • Tvl tady se mluvi o payday 2. Nemluvi se tu o uchylovi
  • Hra je super. Rozhodne tou grafikou se to lisi od PayDay The Hiest. Hraju mam enforcra a kdo zahraje budu rad. Na stamu jsem: Pacmanak
  • možná lidi co nemají žádnou konstituci a informaci se budou řídit kulturními výplody, ale skuteční individuálové se nerozhodují podle zábavy. právě proto že většina lidí jsou neinformovaní a poblouznění primitivové jsme v takhle absurdní civilizaci. záleží na každém jak se sám rozhoduje. vemte si že každá skupina(obzvláště po splnění jejího cíle) je ovládnuta někým kdo si chce násilím vydobýt lepší pozice než ostatní místo aby všem pomohl, právě proto se z feministek stal kult zvýhodňování a politizace ženských, tak samo všechny odnože států jsou ovládnuty psychopaty(filmy lžou jak vrata protože musí) kteří si z nich udělají kult poskoků. kdo si neudělá dost výzkumu aby věděl WhatOnEarthIsHappening.com bude mít problém chápat proč jsou věci jak jsou a co s tím udělat.
  • jediné řešení jak zabránit čislicovému hodnocení je nenapsat je, ale v recenzi udělovat body za konrétní prvky tak aby byl každý + a - v jednom odstavci a navíc byly napsány slovně XD
  • Pridej si me na steamu. Jsem tam jako mdir3ct
  • Jak kdy, ale parta kámošů je určitě lepší.
  • Tilwaen
    Proč? Člověk, co se opravdu bude rozmýšlet nad tím, zda onu konkrétní hru pořídit nebo ne, si snad tu recenzi přečte celou; pokud ne, je to jen a pouze jeho chyba.

    Číselné hodnocení je rozhodně dobrá věc, pokud sháníš hru v určitém žánru, případně se specifickými požadavky (třeba co-op) a nemáš ponětí, co za hry se tam nachází, případně pokud nechceš nějakou méně známou vynechat; v takovém případě logicky seřadíš hry podle číselného hodnocení a prvotně se zaobíráš těmi, které mají skóre nejvyšší.
  • Tilwaen
    Jen se nezapomeň pochlupit, Worhammere *15*
  • Tilwaen
    Ještě, že tam nehrají osmileté děti třeba Saints Row - co kdyby náhodou začaly létat vzduchem s fialovými dildy v rukou? *2*
  • rancor1223
    Já ti nevim, ale 90% komunity stále nepochopila jak se dělají mise Rats a Big Oil. O naprosté neschopnosti plížit se nemluvě. Zas tak jednoduché to také není.
  • No, ona je konkurence a konkurence a úroveň a úroveň.....
  • Jako docela supr hra, ale zase ta samá bolístka dnešních her to si opravdu myslí, že jsou hráči takový idioti ? Všechno vám jde tak nějak na ruku, tvůrci vás neustále vodí za ručičku a nenechají vás to udělat po svém k tomu mizerná AI připomínající terče na střelnici jinak celkem zábavná hra.
  • U spousty her a i u tyhle me mrzi ze se tam neda nastavit mod arkáda/real. Arkada by byla to co je ted ze ma clovek spoustu zivotu a nabihaj tam desitky swat poldu a real by mohlo bejt něco ve stylu starejch rainbow six tj. mnohem min protivniku kterejm by ale stacilo me dvakrát trikrat trefit a bylo by po mne. Myslim ze by to nebyl nakej neresitelnej problém pro programátory jenom by v tom druhym modu ubrali zivoty a protivniky
  • TheGGG
    příště se uvidíme na mém koncertě whorehammere.
  • Směji se smíchy až chčiji. Jsem uražen ale dobrý stěr bíbře.
  • Je matchmaking bez trollu nebo musite mit partu lidi?
  • 200 300 600

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit