Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby tu na to teď někdo narazil. Payday 2 je free na steamu, ale omezený počet kopií, enjoy.
  • Nevíte, jak si můžu nabarvit zbran? Chtěl bych si nabarvit berettu 92fs. Předem Děkuji
  • Vymenim zlavu na PAyday 2 50 percent.. za nejake skiny alebo skin na Cs go :]] z 28e vam klesne cena na 14..

    Mail unskiled@gmail.com
  • Hra je super. Rozhodne tou grafikou se to lisi od PayDay The Hiest. Hraju mam enforcra a kdo zahraje budu rad. Na stamu jsem: Pacmanak
  • Jako docela supr hra, ale zase ta samá bolístka dnešních her to si opravdu myslí, že jsou hráči takový idioti ? Všechno vám jde tak nějak na ruku, tvůrci vás neustále vodí za ručičku a nenechají vás to udělat po svém k tomu mizerná AI připomínající terče na střelnici jinak celkem zábavná hra.
    • rancor1223
      Já ti nevim, ale 90% komunity stále nepochopila jak se dělají mise Rats a Big Oil. O naprosté neschopnosti plížit se nemluvě. Zas tak jednoduché to také není.
  • U spousty her a i u tyhle me mrzi ze se tam neda nastavit mod arkáda/real. Arkada by byla to co je ted ze ma clovek spoustu zivotu a nabihaj tam desitky swat poldu a real by mohlo bejt něco ve stylu starejch rainbow six tj. mnohem min protivniku kterejm by ale stacilo me dvakrát trikrat trefit a bylo by po mne. Myslim ze by to nebyl nakej neresitelnej problém pro programátory jenom by v tom druhym modu ubrali zivoty a protivniky
  • Je matchmaking bez trollu nebo musite mit partu lidi?
    • Jak kdy, ale parta kámošů je určitě lepší.
  • Offtopic:Nevíte, kdy bude recenze na novýho raymana?
  • kdyby nekdo chtel zahrat stealth tak napiste - zacal jsem Ghost vetev a bez partaka a komunikace to poradne nejde a jestli nekdo mate zkusenosti s ECM Feedback, tak se podelte jestli ten skill za to stoji
    • Pridej si me na steamu. Jsem tam jako mdir3ct
  • Boti su sice vzdy tupci ale tak v roku 2013 som cakal nieco viac ked v roku 1998 v hl dokazali spravit lepsiu ai mohli aj tuna ked sa bojuje len proti botom. Hra vyzera zabavne tak pockam na zlavu a kupim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit