Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby těch poldů bylo méně a byly o něco chytřejší nebo přesnější ve střelbě, tak by to bylo zas o něco uvěřitelnější. Ono pozabíjet 400 lidí za 12 minut je šílené i na americké poměry (v bankovnictví). Jinak neuvěřitelná zábava, velké překvapení tohoto roku. Nějak jsem se o této hře dozvěděl až při jejím vydání. Patche neustále vycházejí a vývojáři slibují další obsah. Pro váhající doporučuji počkat na slevu na Steamu, tou dobou už snad bude hra zas o něco větší a lepší. Za mě po pár dnech hraní 8/10 - Souhlasím s recenzí, víceméně. *5*
  • rancor1223
    Mě to baví, což mě docela překvapuje, protože z videí to zdaleka tak dobře nevypadalo. Hlavní problém začíná být, že 70% komunity speedrunuje nebo farmí. Takže pak u některých misí (Rats) vzniká problém s nedostatkem lidí, kteří ji budou chtít hrát normálně.
    Skvělá zábava, ale s opravu velkým množstvím nedostatků.

    A docela mě ale štve jak se vývojáři postavili k nesplněným slibům. Misí slíbeno 17, z toho 5 je vlastně jedna mise, jen se zcela minimálními rozdíly. A úpravy "základny", které údajně nikdy nebyly slíbeny při vydání. Plus pár dalších detailů. + pár debilních mechanik ke kterým se nijak nevyjadřují.
  • ucho
    No pěkně se nám ten trenažér bankovního lupiče vyvedl. Pro každého bankovního lupiče nutnost...
    • A víte koho prvního dotyčnej zabije až si hru zahraje? Trissku to je jasný, bejt ní už bych se stěhoval někam na antarktidu, hru kupuju za měsíc
      • Jack1947
        To se prave obavam , a ji podobne osamele "strazce poradku¸¸ *13* .
    • God-of-War
      Jen čekám, kdy se toho chytne televize Nova... Teda Ho*na *1* .
      • TheGGG
        Dnes na novinkách článek. kluk zabil 90letou ženu, kvůli hraní GTA IV
        • Jack1947
          To uz tu taky bylo, v jednom z clanku. - I s odkazem.
      • Jack1947
        UZ je nacase, taky aby ta media projevila zajem.
    • walltar
      Přesně ... po zahrání téhle hry je přepadení banky hračkou i pro děti od 12 let.
    • Trisska
      Spíše je otázkou, kolik bankovních lupičů a násilníků tahle hra "vyrobí"... Není vůbec divu, že má USA nejvyšší kriminalitu na světě, když ji ještě přikrmují takovejma hrama.
      • Sakra to bych měl okamžite přestat hrát Farming symulator neboť hrozí, že se ze mě stane řidič kombajnu.
      • TheGGG
        Hry ani zbraně nezabíjejí, zabíjí ta kulka co ti rozšmelcuje mozek. *5*
      • Vždycky se najde někdo, avšak je to zlomek z tisíců, statisíců, nebo milionů. Jako u všeho, a navíc, existuje PEGI. Inteligentní hráč si to zhodnotí dobře sám. Když není dítě na takovou hru zralé, musí se pohlídat rodiče. Tečka.

        Tyto tzv. fundované komentáře jen zahlcují Games atd... Až doloží někdo statistiku počet vražd kvůli hrám vs. vraždy kvůli penězům, žárlivosti, drogám, a bude to závažné, tak to uznám. Ale jsem si jistý, že ten nárůst bude minimální.
        • Trisska
          Těžko si to rodiče ohlídaj když sou třeba v práci a děti maj prázdniny nebo se vracej ze školy dřív než rodiče. Tohle se prostě uhlídat nedá, navíc zakázaný ovoce chutná nejlíp a pak to má velmi často špatnej konec. Ne, tyhle ty hry je prostě nutno zakázat, zrušit a vymazat ze světa. Tečka.
          • Jack1947
            Neni zac.Nezbyva nez drzet, palce at se zadari. *3*
          • Jack1947
            Autori, z toho maji skvaru, co jim to vyvratit na strankach primo officialnich, tady s tim uz moc nezmuzes, ja vim ze chces a pises hezke elaboraty, ruku na srdce a nalijme si cisteho kakaaa (ci caje to je fuk) svet, jedinec nikdy zmenit nemuze, i kdyby se... asi tak , ale drzim ti palce myslenka dobra. *15*
            • Trisska
              Díky. Podle mě i jedinec toho může dokázat hodně, ale můsí k tomu mít nějakou moc a prostředky, proto si občas pohrávám s myšlenkou napsat dopis přímo našemu panu prezidentovi aby se s tím začalo už něco dělat, protože jinou možnost už fakt nevidim, ale ještě jsem se k tomu neodhodlala, ale časem se do toho určitě pustím. Že by hnedka příští tejden? *4* No je fakt, že nic nemá odkládat.... *7*
          • Jack1947
            To je o lidskem chapani, proste to priznej bez muceni, ty hry tohohle razu nesnasis , mi to vsichni vime tak at je to venku ofiko *4*
            • Trisska
              No v souvislosti s tím co píšu je to snad jasný... *4*
          • Miserius
            Ja jako malej koukal vzdy na VHS kazete na nejakej hrozne brutalni film co mel tata (ani uz nevim co to bylo). Vzdy kdyz nikdo nebyl doma jsem zatarasil dvere abych je slysel prichazet a koukal jsem se... A zatim jsem nikoho nerozsekal jako to tam bylo... Co to znamena prosimte Trossko? Teprve me to ceka?
            • Trisska
              Tak třeba jsi byl dostatečně inteligentní, aby ses tím nedal ovlivnit. Třeba jsi neměl zrovna po ruce žádnou zbraň. To je těžko takhle soudit... Jenže ne každej má ten dostatečnej intelekt, spousta jednodušších lidí se tím nechá strhnout a pak už stačí jen nějaká neštastná souhra okolností a neštěstí je na světě. Navíc jsme si už vysvětlili, že hry maj mnohem větší vliv na psychiku než filmy.
            • Jack1947
              Jo, diot vlastne to v tobe teprve vre *15* .
          • Jack1947
            Good luck, have fun with that *3* .
        • Jack1947
          Navic , byt tady nebo v USA , spise v tom USA to neni jak hra vykrast banku - They shoot first, before they ask or talk, remember...
      • Jack1947
        Nebo mas nak zatemnelej pohled na hry celkove, hry jeste stejne jako zbrane sami nikdy nikoho, nezabily. To byly vzdycky lidi.
      • Trisko...hele, koupim lahev vína, pustim nám ping-floyd, nějaký ty svíčky, župánky... a už se postarám, aby se tvá ústa a hlavička soustředila na optimističtější věci ;-)
        • kostejnesmrtelny
          Ping Floyd. A já myslel, že už jsem viděl všechno... *8*
        • TheGGG
          Svlíkne kalhoty a pořádně tě naloží do zadku. To se pak budeš divit. Týden si nesedneš a budeš se tvářit nějak takhle *13*
          • Jack1947
            Proc bych ti to mnel zde, psat a zbytecne rozvijet (uzavrene tema).
          • Jack1947
            Nojo, ne kazdej je tady borec jako ty. Muacta a uz mizim, odchazim porazene z bojiste chcesli.
            (Kde ze te urazim? ja jen napsal o tom ze si nebyl, jisty tvoji identitou skutecnou az doted.)
            • TheGGG
              a na cos příšel? *8*
          • Jack1947
            U tebe jsem si jeste jisty, tvoji psychologickou identitou nebyl, coz ted uz je pryc. *3*
            • TheGGG
              Bohužel mě lidé s IQ na úrovni průměrné pokojové teploty nemohou urazit. Takže i když vím že tě těší reagovat na všechny moje příspěvky, zanech radši této marné snahy.
        • Jack1947
          Bacha, Trisska je myslim jeste pod hranici...
        • ucho
          ty jdeš do trola.diskuzního? tak za to bys zasloužil bobříka odvahy...
      • Miserius
        Po filmu Heat (1995 - vybornej film) se taky par lidi vybavilo utocnejma puskama, vestama a slo na banku... Videla jsi tehdy (jestli jsi uz byla na svete) nekoho zadat o stazeni vsech filmu?
        • Trisska
          Neviděla, ale to je něco jinýho, na film se podíváš jednou a zapomeneš. Tyhlety MMO řežby hrajou děti od rána do večera, sou na tom závislí a pak nerozeznaj hru od reality a dobro od zla. Je jen otázkou času kdy budeme číst krimi články související s touhle hrou a ještě mi dáš za pravdu, uvidíš.
          • možná lidi co nemají žádnou konstituci a informaci se budou řídit kulturními výplody, ale skuteční individuálové se nerozhodují podle zábavy. právě proto že většina lidí jsou neinformovaní a poblouznění primitivové jsme v takhle absurdní civilizaci. záleží na každém jak se sám rozhoduje. vemte si že každá skupina(obzvláště po splnění jejího cíle) je ovládnuta někým kdo si chce násilím vydobýt lepší pozice než ostatní místo aby všem pomohl, právě proto se z feministek stal kult zvýhodňování a politizace ženských, tak samo všechny odnože států jsou ovládnuty psychopaty(filmy lžou jak vrata protože musí) kteří si z nich udělají kult poskoků. kdo si neudělá dost výzkumu aby věděl WhatOnEarthIsHappening.com bude mít problém chápat proč jsou věci jak jsou a co s tím udělat.
          • Jako malí jsme s bratránkem neustále lítali kolem statku se vzduchovkama, stříleli do zatku krocany, za což jsme později dostali pořádnej výprask. Vzduchovky občas nahradil luk a šípy... Časem jsem tak nějak poznal u jiného bratrance DooM a už jsem byl v FPS až po uši. Hele, magor ze mě ale nevyrostl, ještě jsem nikoho nerozřezal, ani nezastřelil. A to chodim střílet pravidelně každý měsíc :-) Jinak dětství bylo vůbec zajímavý, vedle CT1,2 jsme chytali i ORF1,2, takže jsem nad filmama jako Vetřelec prakticky vyrostl.
            • Jack1947
              Cece, s tebou je to naky komplikovany, nejsi nahodou "starsi rocnik¸¸.
            • No a to je škoda. Dneska mají hry hezký modely zbraní, i když připomínají spíše vánoční stromečky, ale pocit ze střelby žádnej. Když si vezmu, jak jsme v Soldiers of Fortune "porcovali" panduláky brokovnicí.. *14* , nebo Impíků a zombíků v DOOM...
              Kolikrát už to střílení v FPS neni ani moc zábavný.
            • Jack1947
              Hmm, to beres moc realne, mne to zas az tak netrha zily, zbrane a provedeni jejich v dnesnich hrach.
            • Dobrej pocit z virtuálních zbraní už jsem teda dlouho nezažil. Když si ted tak vzpomenu, tak Max Payne 2 s modama, FEAR a Project Reality, jinak jsou to pro mě virtuální špuntovky.
            • Jack1947
              To ja zbrane , nikdy rad nemnel i kdyz mne vzdycky fascinovali a obdivoval jsem je zustal jsem jen u tech virtualnich ( nepocitaje kapslikovku a airsoftove spuntovky *15* ). Jsem taky proti nasily - mam rad mir i kdyz vim ze valky a krev potece vzdycky.
          • Miserius
            Pokud je nekdo dostatecne labilni tak treba neco vykrade, ale to byla jen otazka casu nez mu to neco spustí...
            • Miserius
              Podle Payday bys nevykradl ani večerku...
            • Jack1947
              To se pak ˇ"tesim¸¸ na ti titulky Hral prilis dlouho Payday2, az mu zkratovalo v mozku aneb od payday k bankam, snadno a rychle. *15*
          • Jack1947
            Jo, jo takze se uz radis mezi media, hry muzou za vsechno zakazte hry (to tuplem tady projedes, at uz si trol nebo ne - They have bounds, youre over em.
        • Jack1947
          Jo,jo ten pseudodokument s Madsenem o tom byl.
          http://en.wikipedia.org/wiki/North_Hollywood_shootout budiz jim byla zeme lehka...
          • Miserius
            Jo, přesně tyhle 2 jsem myslel...
            • Jack1947
              Ja teda nevedel ze se inspirovali tim kultovnim filmem... ( jeste toho nevim hodne no.)je to mozny, to mas jak s premierou Vriskotu a vlastne ze se to inspirovalo , taky znamimi vrazdami no a potom hned nakej blazen to zkusil v realu i s nozem... holt amici "no limits ever¸¸.
      • walltar
        Posledně když sem se díval, tak se hry nehráli jen v americe ... *3*
  • Jack1947
    Pozde ale prece *15*
    • Nejde o to jak brzy, ale jak kvalitně.

      Jinak u mně každá hra stojí a padá na AI, takže Payday 2 stejně jako 1. díl bez šance.
      • Keyz
        Když jsem to chvilku měl možnost hrát, tak bych neřekl, že taková demence existuje. Jako by se AI neposunula. Spíše neexistovala.
        To je něco extra. Za to bych dal +1 bod do hodnocení.
        • rancor1223
          Hra vůbec není myšlena pro hraní offline, případně tedy s AI. Bohužel do té míry, že AI je opravdu nepoužitelná. Alespoň kdyby uměli nosit ty pytle s prachama, abych to při solo nemusel tahat sám...
          • Jack1947
            Ja nedoparil ani jednu, navic mi vadi ze ta mys se mi tam seka (tusim ze to zdrhavani bylo i v 1ce, je to i v menu a pri mireni to je otravne.)
        • Jack1947
          Klasika, kozy na odstrel,i ovce a ve vetsim opoctu tak ze hrac nema sanci to ustat, (Je to primarne MP hra wake up... )
          • Keyz
            Jn ale MP proti "ai".
            • rancor1223
              Ale tak AI protivníků víceméně dělá to co má. Střílí a snaží se hráče dostat svým množstvím. Na nooby to možná funguje, ti schopnější už jedou nejvyšší obtížnost a nadávají jak je to snadné. Je fakt, že trochu vích obtížnosti by občas nezaškodilo. Některé mise jsou výsměch v tuto chvíli.
            • Jack1947
              To uz je horsi... hmm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit