Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Tak trošku se mi zasteklo po starém The Clue/Zloděj, taková hra mi chybí.
    • Já nedávno rozehrál a furt je to super.
      • Thorar
        Taky jsem se k tomu vrátil někdy před rokem, i jsem to rozjel na tabletu pres dosbox *1*
        Nějaké pokračování na stejných principech bych bral.
  • Smarja to zas bude clankov jak v USA 8 rocny klucina vylupil banku po tom ako si zahral Payday *7*
    • Tilwaen
      Ještě, že tam nehrají osmileté děti třeba Saints Row - co kdyby náhodou začaly létat vzduchem s fialovými dildy v rukou? *2*
  • TheGGG
    Jinak ale hra dobrá, jen lidi co ji hrají jsou pořádný jelita
    • No nevím kdo je tady jelito když má nastavený obrázek bíbra na profilovce.
      • TheGGG
        odepíšu ti tak aby to odpovídalo úrovni tvých příspěvku:
        *1* *1* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *11* *12*
        • Směji se smíchy až chčiji. Jsem uražen ale dobrý stěr bíbře.
          • TheGGG
            příště se uvidíme na mém koncertě whorehammere.
            • Tvl tady se mluvi o payday 2. Nemluvi se tu o uchylovi
      • Myslim zes to vyhral.
      • Někdo kdo neumí správně napsat Warhammer? Nebo tvoje matka
    • JustinBieber
      DJ !
  • Nechápu proč mi lidi dávají palce dolů, když mé komentáře jsou bezkonkurenční a na úrovni. Hanba na hatery! Hanba na hatery!Hanba na hatery!Hanba na hatery!Hanba na hatery! *16* *16* *16*
    • No, ona je konkurence a konkurence a úroveň a úroveň.....
    • God-of-War
      Ale jinak si OK?
  • trochu pro inspiraci
    http://www.youtube.com/watch?v=E1RRu1DRtXg

    http://www.youtube.com/watch?v=USZARLgMl6o
  • diky za recenzi. sice je nečtu protože neni čas ale diky te osmičce si to koupím. doted jsem zvazoval jen jsem nevedel jestli to bude dobre.
    • no todle jen dokazuje ze u recenzi by vůbec nemelo bejt hodnoceni oddeleny od samotny recenze. Bylo by super kdyby mel někdo odvahu psat recenze bez nejakejch cisel a podobne.
      • jediné řešení jak zabránit čislicovému hodnocení je nenapsat je, ale v recenzi udělovat body za konrétní prvky tak aby byl každý + a - v jednom odstavci a navíc byly napsány slovně XD
      • Tilwaen
        Proč? Člověk, co se opravdu bude rozmýšlet nad tím, zda onu konkrétní hru pořídit nebo ne, si snad tu recenzi přečte celou; pokud ne, je to jen a pouze jeho chyba.

        Číselné hodnocení je rozhodně dobrá věc, pokud sháníš hru v určitém žánru, případně se specifickými požadavky (třeba co-op) a nemáš ponětí, co za hry se tam nachází, případně pokud nechceš nějakou méně známou vynechat; v takovém případě logicky seřadíš hry podle číselného hodnocení a prvotně se zaobíráš těmi, které mají skóre nejvyšší.
    • Přečíst!! Víš kolik se s tím nadřelo lidí ČTI!!! *16*
      • Jack1947
        A pak ze se divis, za minusy Trolle.
        • Ale já jen říkám že je to škoda nepřečíst jen mé donucovací prostředky jsou trošku chabé.
          • Jack1947
            Uplne blednu zavisti, ach ta zavist co cech to zavidi to je hruza co? *9*
          • Jack1947
            Jo di, radsi a jeste , radsi nez stahnuot tak si ji kup a stahni a muzes nacvicovat. ( Pak se tady pochlup treba gl *3* )
            • Tilwaen
              Jen se nezapomeň pochlupit, Worhammere *15*
            • Závidíš !Vidím to na tobě! *5*
          • Jack1947
            Jo to jo, az na ty ¸¸lidi". ( teda jestli se nadrelo na hre nebo na clanku.
            • Omlouvám se ale nevím co tím zrovna myslíš, jak na hře tak i na článku se někdo nadřel. A klid myslel jsem to víceméně ze srandy nemusíš brečet. Teď si tu hru musím honem stáhnout aby kluci ve školce nevěřili vlastním uším. *2*
    • akorat mi vadí co je z videi zrejme, že ze je všechno tak male a blizko u sebe, ulice je široka par metru, banka ma 5x5 metru atd. proč tyhle rozmery v hrach nemuzou udelat bliz realite.
      • Jack1947
        To uz by pak vazne uz bylo jak "z mista cinu¸¸.
  • PPPPPPAAAAAAAAAAAAY DAY chci chci chci strašně moc ALE né jako hru!!! *1* *1* *1* *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8*
    • 200 300 600
  • Ve ctyrech pratelich dost dobre, s random hraci casto dost slabe.
    Koupe rozhodne nelituju, snad pridaji vice misi atd.
    • Jack1947
      Ugh to ma kolem ( jak RO2 nebo i vice) co by tam jeste mneli prokrista pana pridavat?
      • Další mapy, protože třeba Framing Frame se dá hrát na Very Hard nebo Overkill jenom s lidma, kteří spolu dobře komunikujou a umí to... Jednodenní se rychle omrzí a Firestarter, Big Oil, Watchdogs a Rats (poslední tři taky daj zabrat s nekoordinovanou partou) to moc nezachrání... A co se týče těch jednodenních, každý chce hrát jenom Nightclub a Ukrainian Job kvůli rychlým prachům.
  • TheGGG
    Hra je dobrá, ale nikde jsem tam neviděl varování že krást se nemá. *10*
    • Jack1947
      Zase pokus o Fail trolling ci co ? Explain...
      • TheGGG
        Ale prosímtě, né že bych cítil nějakou bytostnou potřebu ti něco objasňovat. Naštěstí pro tebe jsem se rozhodl že ti to v rámci rozvoje natvrdlé mládeže vysvětlím. Dnes hry varují a upozorňují hned v úvodu na spoustu věcí. Že podobnost se skutečnými osobami je jen náhodná, že se máme vyvarovat epileptických záchvatů a hrát v kuse jen jednu hodinu. Toto jsou věci které nikoho nezajímají, kecy k h*vnu, ale že by třeba řekli že hráči nemají napodobovat zločineckou aktivitu to neřeknou. Hry by mohli získat ve společnosti lepší obraz kdyby na nich byla varování, která by upozorňovala hráče že nemají napodobovat chování postav ve hře. Například zde by bylo napsáno že nemají vykrádat banky a střílet lidi. krátce po vydání by se snížila kriminalita o 75 %. Bohužel, se na to kašle.
        • "krátce po vydání by se snížila kriminalita o 75 %" Za tuhle větu ti musím dát plusko, protože mě pobavila. Ještě přidat každou takovou cedulku, že krást se nemá, před banku v reálném světě a možná kriminalita zmizí úplně i o zbylých 25% *1*
          • TheGGG
            taky nechápu proč to tam nedají
        • Kriminalita se nesníží ani o desetinu procenta, tomu nevěř, ale hry by měly lepší obrázek ve společnosti, to je pravda. A s tímhle varováním by mohli vyjít i v Německu, by si konečně mohli zahrát wolfensteina *1*
        • Jack1947
          Och, diky moc, ze si mi to takhle krasne vysvetlil, fakt mas muj obdiv a diky tomu k tobe budu vic vzhlizet *3* .
          • TheGGG
            Měl bys. Možná pak přestaneš psát blbosti.
            • Jack1947
              Tim spis.
            • TheGGG
              bíbr ne, ale theGGG ano
            • Jack1947
              Ja te pochvalil, a tys mne ted spise rozcilil.
              A ja bych mnel ? Pf jeste mi tu birber bude neco nakazovat snad.
    • Miserius
      Bez toho nevis? Ze si nestezujes u jinych her na varovani Zabijet se nema
  • škoda, že nevzali i model ze SWAT4. Parta hráčů by si mohla vybrat, zdali bude hrát za zloděje a tedy plnili misi, zatím co jiná barta by si ve steamu zaklikla SWAT team a čekala, až na nějakém blízkém serveru lupiči spustí alarm...a pak by začalo zatýkání / extrakce. Raději ty 4vs4 hráče, než 4vs 400
    • Jack1947
      Swat4 byl super(i kampan) , spis skoda ze uz neni nikdo ochotnej udelat podobnou hru.
      • Dokonce v tak starých hrách už byla AI schopná přesouvat se po mapě, útočit, nebo se stahovat... A i když si vezmeme hloupější AI třeba z RainBow Six, tak dala hráči taky pořádně zatopit....proč to jen nejde u payday.... taková škoda, takovej potenciál.

        Pokaždý, když kouknu na screeny, tak se mi vybaví 2. díl Nolanova Batmana
        • http://www.youtube.com/watch?v=37g1cXL2rFM tak on i ten trailer je jak z Dark Knighta :D
          • Jack1947
            A pak kdo co vykrada he? *15*
        • Jack1947
          Mp is everything, what else...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit