Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porovnajte si to s minuloročným hype - om trojky kde pod každou zmienkou o AC bolo 500 komentárov , nuž nie každý si môže dovoliť recyklovať to isté každý rok ako EA či Activision..
  • aneb, pcckari jen varezi a pak jen breci, ze to vyjde pozdeji...
    • Tak skus zapojit logiku...odklad o mesiac je kvoli tomu, ze PC hraci warezia? Asi nie, tak to zwarezia o mesiac neskor. Ak je odklad kvoli piratstvu je to jednoznacne kvoli tym, ktory to na konzolu kupia ale na PC by to zwarezili. Cize konzolisti, ktory to na PC ''skusaju'' ;-)
      • Jo, zkouseni je dalsi vec, drive existovali dema, dneska by se jich clovek dohledal.. A netyka se to jen PC, jeste si pamatuju PS1, kdy bylo bezne mit nejakou hru a cast DVD obsahovalo dema, aby cloveka nalakali..
    • Huh, me by zajimalo kdo tu breci :D co ja vim tak tentokrat to vzali teoreticky za spravny konec, udelali prvni krok, ze vydaji na starsi konzole, aby chytili, co nejvice ryb. Pote vydaji na zbytek resp na novejsi konzole a PC, jelikoz tam se to prozatim muze rovnat. A pokud se nekdo nahodou chyti u stare konzole, tak se prekeca a koupi si to znovu na novejsi, i taci jsou. Dokud kra*a doji, tak ji poradne podoj :) (mazec i slovo bezneho vyznamu je zakazane... uz by mohli cenzurovat i hot dog nebo psi zradlo nebo jeste jine zvire pestujici se na mliko... )
    • Warezí? Jasně a konzolisté jsou svatí. Kdyby si nebyl svatý andílek, tak už by sis tu konzoli přizpůsobil na konzolové warez hry. Pamatuji si na PSP, kolik warez her jsem ta měl! Trochu trpělivosti a taky si užiješ. Už nám nezáviď naší PCčkářskou svobodu!
      • Zlodějně říkáš svoboda LoL typický pcčkář. Konzolisti nepirátí a tak není divu že jsou pro vývojáře prioritní.
        Jinak AC BF vydím na jednu z nejlepších next gen her.
        • Blondyr
          Tím chceš říct, že konzolisti si kupují konzole, protože na ně nejde pirátit? To je ten důvod? :-D
        • Takze ty torrenty pro xbox a ps3 jsou vlastne jen podvrhy, .. nikdo si je nikdy nestahne ani je na netu nenabizi.. ok, chapu *5*
        • Skvele Diablo 3 se ovsem pirati jen na konzolich. No jak je to mozne? *8* Asi ses zmylil...
          • Jednoduše proto, že na konzolích se může hrát v offline modu (což na PC neni k zármutku PC komunity) a proto stačí jen mít příslušný hack na konzoli a můžeš hrát...hra jako taková prakticky chráněná neni. To zajišťuje konzole.
            Kdyby na PC nebylo nutné být pořád připojen, tak se Dablo stahuje o stošest.
            • Prej kdyby *1* Ale prave proto to vyzaduje byt porad online, aby se to nedalo zpiratit. Bez blizzard serveru je ta hra nehratelna.
            • Diablo sám a offline? Nuudaaaa *12*
            • Jack1947
              Driv nebo pozdejc se da vsechno zpiratit, vzpomenme si na nechvalne proslulou "Starforce" ktera v mnoha pripadech i oddelala mechaniky. Drive nebo pozdeji ale ne vubec stejne jako Warez je vzdy byl, a vzdy bude v nezavislosti na platforme *3* . Naopak zrovna u diabla si to i nekdo koupil adoparil kampan a "znuden" taky prodal.
          • haha samozřejmě, ale míra upirátěných kopií v době kdy vyšla PC verze byla 98 %
            • diablo ani piratit neslo ak sa dobre pamatam *3*
            • Seknul ses jen o 98% :D
            • A proto se jich prodalo, kolik, 10 milionu? Uz nevim me se ty maly cisla pletou :(
  • Už se těším na tu hroznou optimilizaci. ACIII mi jel v Bostonu na skvělých 20fps.
    • Ristoro
      Já jsem měl okolo 35 fps. Neviděl bych problém s optimalizací pro PC. A co se týče toho, že to vyjde později, mě absolutně neštve. Klidně si počkám. Na druhou stranu chápu, že to chtějí vypustit s Next-Gen konzolemi.
      • Jack1947
        Jsem rad ze mam X360, pac tam nebudu resit zadnou optimalizaci.
        Hral jsem jen 2dily na pc a na konzole mi to beztak prislo lepsi, nejen kvuli ovladani samozrejmne. *4*
        • Ristoro
          Já třeba preferuju klávesnici a myš, a to v jakékoliv hře. Navíc grafika na PC je prostě grafika na PC ;).
          • Jack1947
            To ti nikdo nebere a urcite je mys a klavesnice plus, ja mozna odkojeny spise konzoly to vidim trochu jinak. *3*
    • Prostě tvůj kompl nezvládá hry tak dobře jak perfektní konzole.
      • Jenomze nejsilnejsi konzole se jmenuje PC *1* .
        PS3>PC LOOOOOOOL leda tak PC za 1500.
        PS3 DX9,nizke rozliseni , bez AA , textury pekne rozmazane,....
        • Oprava PS3 Opengl,XboX 360 Dx9
      • Opravdu? Ono je velikej rozdíl hrát hru pod dx9(xbox360), openGL(ps3) a nebo pod dx11(PC). U AC3 je jasné že je to zpackaný port protože ho portavali nezkušení Ubisoft Kiev. A pokuď jsou ty tvoje konzole tak perfektní vyjmenuj mi ty perfekní vlastnosti které PC nemá.
        • Za mně to jsou pouze exkluzivity, které mně donutily si konzoli koupit, protože tak skvělé hry vynechat by byla škoda (nejsem PC fanboy, který se konzole nedotkne ani klackem). Rozhodně např. RDR, zatím GTA V, Heavy Rain, TloU, atd. jsou parádní hry, které prostě na PC nejsou a nikdy jen tak nebudou (dokud nebudou PC umět emulovat současnou generaci). I když mám již jen PC, tak přesto pro mně na PC je jen velmi málo titulů pro mně zajímavých, které jsou PC-only.
          • Pokuď někoho ke koupi konzole donutí exkluzivní hry které pro danou konzoli jsou je jeho problém. Mě je upřímě jedno kdo na čem hraje a co hraje. Já chci jen vědět co nutí toho homosexuálního hybrida furt špinit platformu o které nic neví a setkal se sní možná tak ve škole při IKT. A popravdě exkluzivní tituly nejsou vlastnost dané konzole, protože každá dostupná platforma má své exkluzivní hry.
            • Jenže já již konzoli nemám, už mi nemá co nabídnout a proto šla z domu, takže jediné stádo, kterého jsem v hrách součástí, je to PCčkářské. Zajímavá je taky Tvá volba slov...jak malýho děcka, který nedostalo bombónek.
            • let.the.flamewar.begin: doufám že sis jen spletl vlákno, protože pokuď ne vypadáš teď jako největší idi*t po GGG. A ano jsi teď součástí velkého konzolového stáda, ale pokuď ti to nedošlo každý člověk na tomto světě patří do něakého stáda.
            • Takže to, že si chci zahrát kvalitní tituly, ze mně dělá přísluníka stáda? Nejlepší hláška dneška...
            • Jo no, je to bohuzel jen zpusob, jak nalakat lidi, aby si konzoli koupili, a uprimne me tim nedonuti se dostat do toho stada, mozna o neco prichazim a mozna ne. Je tu dost titulu a nelze hrat vsechno. Na PC je toho porad dost, kdyz jsem mel nakupni horecku, tak jsem toho koupil tolik, ze pak clovek nevi, co driv hrat. Uprimne me staci par her, a ty se daji hrat dokola. Pripadne je moznost si sem tam zahrat neco noveho.. *5*
      • Myslis s tim spatnym rozlisenim a prisernymi filtry, aby to vypadalo uhlazene? Vicemene ti z toho udelaji jen cmouhu? :D Jo, tak v tom je to perfektni..
    • Ocelot
      Taky
    • trolo
      Hej aj mne to slo na 15-20FPS. naprd optimalizacia. som cakal aspon tak 70
      • AC optimalizace byla vždycky strašně super. Ve trojce prostě vývojáři chtěli aby sis vychutnal každý snímek ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit