Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže já již konzoli nemám, už mi nemá co nabídnout a proto šla z domu, takže jediné stádo, kterého jsem v hrách součástí, je to PCčkářské. Zajímavá je taky Tvá volba slov...jak malýho děcka, který nedostalo bombónek.
  • calwin
    vôbec :D veď vidím že je to deb*l
  • to je blbost to Dobro vs Zlo měla jenom eziova trilogie
    3 se vracela k 1 ve smyslu odstínu šedi u templářu a assasinu.(Mimochodem Templářské postavy byly na rozdíl od conora hodně charismatické)
  • Lawliet
    Chudí? To, že poskytovali půjčky druhým pro tebe znamená, že byli chudí? Achjo..
  • michaliuz18
    neni to jedno :D pc a ps3 su najlepsie herne platformy, (kam sa hrabe xbox) ved aj gta V je lepsie optimalizovany na PS3 staci kuknut video ps verzus xbox , ...xbox je bol aj bude vzdy fuj
    a to ze vychadzaju hry na pc s odstupom, no a co mame rozne ine hry, a kym tie prejdem tak aj bude dostupna hra co mali vsetci pred pol rokom na konzolu :D
    a ono je to tak isto aj dobry ožobravajuci ťah ,urcite si na gtačku napriklad teraz zarobili ked kazdy plakal ze to nieje na pc tak si sli kupit konzolu, a to bol ich zamer, prinutit ludi aby si kvoli jednej prasivej hre kupovali navyse konzolu, ja si tiez zozenem coskoro ps3 ale ne ze kvoli gtačku sa pojdem poondiť
  • Walldstein
    Tak to, že Chudí rytíři Krista a Šalamounova chrámu, nebo-li Templáři, jsou v celé sérii AC bohužel vykreslováni jako ti nejzlejší a nejošklivější na celičkém světě. Bohužel mám občas při pročítání toho o čem hra je a přemýšlení nad celým příběhem pocit, že hru financuje Vatikán, který i přes to, že zrušil Exkomunikaci řádu, pokračuje v masírování lidí jejich pravdou: Templáři byly neznabozi a byly ztělesněním zla. Neřikám, že byly svatý, ale ozhodně ne vše je černobílé jak opět ukauje AC s příběhem Templářů..
  • Mart9
    *1*
  • Lawliet
    Subject 16
  • S dikaritikou píšu ve Winech a bez ve Steamu přes jejich prohlížeč.
    Jsem to vůbec ještě já ? Odpověz si sám :)
  • Samozrejme, ze jsem to ja, nikdo totiz neumi tak krasne rict a napsat "guma". Navic nechybi tajna znacka - symbol he/he krasy a pojistka proti replikanstvi. Jsem kazdopadne nucen psat z kalkulacky, protoze osobni kompjuter a gamepad zabavil krtek.
  • Mart9
    Včera psal "he/he" s diakritikou, dnes bez diakritiky. Je to vůbec on, nebo si nějaký anonym prostě zvolil jméno he/he a mluví za něho? Nevim nevim. A nenapsal jsem to za něho já?
  • Blondyr
    Tím chceš říct, že konzolisti si kupují konzole, protože na ně nejde pirátit? To je ten důvod? :-D
  • Protoze si mi promluvil do me tak zkazene anomymni duse, dovol, abych sve tvrzeni poupravil. Tak tedy jako he/he predkladam bez potreby registrace a prihlaseni svuj vlastni svedomi neohrozujici a cisty nazor, ze tvuj prispevek povazuji vzhledem k neplatnosti a skutecne situaci na teto strance za subjektivni momentalni blitek, jehoz dulezitost je rovna lejna u cesty. Vzhledem k nepromyslenosti a jiz nekolikrat opakovane prispevkove bezmozkovosti, jsem dosel k zaveru zalozenem na silnych anonymnich podkladech, ze jsi guma.

    S pozdravem he/he - toho casu silne nevyspala hlava rodiny
  • Já stále doufám, že to nebude jen paskvil, který říká "ti hodní piráti nebyli žádní anarchisti, zloději, násilníci a vrazi...byli to hodní volnomyšlenkáři, kteří bojovali proti útlaku templářů a jejich nohsledů"....snad to tak nebude, v opačném případě je to jen totální hovadina s nějakým starým známým ovládáním a bojovým systémem...
  • Po prvním díle je tohle druhý Assassin, který mě opravdu zajímá, tak doufám, že to dobře dopadne, abych měl co pařit na vánoce.
  • Oprava PS3 Opengl,XboX 360 Dx9
  • Jenomze nejsilnejsi konzole se jmenuje PC *1* .
    PS3>PC LOOOOOOOL leda tak PC za 1500.
    PS3 DX9,nizke rozliseni , bez AA , textury pekne rozmazane,....
  • kubi-wan
    Neboj. Jen, co vyjde AC IV, začnou se během chvíle objevovat články o AC V... tomu neunikneš *5*
  • tak hůř to snad nejde ne? :D
  • Jack1947
    To te urcite cti , taky zvlast nevyzvedavam "anonymy" ale zaroven lze s nimi se szit , vzdyt kazdy i ty a ja a ostatni byly nejakou dobu Anonymy i samy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit