Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Huh, me by zajimalo kdo tu breci :D co ja vim tak tentokrat to vzali teoreticky za spravny konec, udelali prvni krok, ze vydaji na starsi konzole, aby chytili, co nejvice ryb. Pote vydaji na zbytek resp na novejsi konzole a PC, jelikoz tam se to prozatim muze rovnat. A pokud se nekdo nahodou chyti u stare konzole, tak se prekeca a koupi si to znovu na novejsi, i taci jsou. Dokud kra*a doji, tak ji poradne podoj :) (mazec i slovo bezneho vyznamu je zakazane... uz by mohli cenzurovat i hot dog nebo psi zradlo nebo jeste jine zvire pestujici se na mliko... )
  • Za mně to jsou pouze exkluzivity, které mně donutily si konzoli koupit, protože tak skvělé hry vynechat by byla škoda (nejsem PC fanboy, který se konzole nedotkne ani klackem). Rozhodně např. RDR, zatím GTA V, Heavy Rain, TloU, atd. jsou parádní hry, které prostě na PC nejsou a nikdy jen tak nebudou (dokud nebudou PC umět emulovat současnou generaci). I když mám již jen PC, tak přesto pro mně na PC je jen velmi málo titulů pro mně zajímavých, které jsou PC-only.
  • Trisska
    Věčné téma, které se nikdy neomrzí... *15*
  • Ristoro
    Já jsem měl okolo 35 fps. Neviděl bych problém s optimalizací pro PC. A co se týče toho, že to vyjde později, mě absolutně neštve. Klidně si počkám. Na druhou stranu chápu, že to chtějí vypustit s Next-Gen konzolemi.
  • Opravdu? Ono je velikej rozdíl hrát hru pod dx9(xbox360), openGL(ps3) a nebo pod dx11(PC). U AC3 je jasné že je to zpackaný port protože ho portavali nezkušení Ubisoft Kiev. A pokuď jsou ty tvoje konzole tak perfektní vyjmenuj mi ty perfekní vlastnosti které PC nemá.
  • Inquisitor
    Ježišmarjájosef, další plodná diskuze konzole vs pc. To jsme tu dlouho neměli.
  • Myslis s tim spatnym rozlisenim a prisernymi filtry, aby to vypadalo uhlazene? Vicemene ti z toho udelaji jen cmouhu? :D Jo, tak v tom je to perfektni..
  • Skvele Diablo 3 se ovsem pirati jen na konzolich. No jak je to mozne? *8* Asi ses zmylil...
  • Prostě tvůj kompl nezvládá hry tak dobře jak perfektní konzole.
  • Zlodějně říkáš svoboda LoL typický pcčkář. Konzolisti nepirátí a tak není divu že jsou pro vývojáře prioritní.
    Jinak AC BF vydím na jednu z nejlepších next gen her.
  • Porovnajte si to s minuloročným hype - om trojky kde pod každou zmienkou o AC bolo 500 komentárov , nuž nie každý si môže dovoliť recyklovať to isté každý rok ako EA či Activision..
  • AC optimalizace byla vždycky strašně super. Ve trojce prostě vývojáři chtěli aby sis vychutnal každý snímek ;-)
  • Ocelot
    Taky
  • Warezí? Jasně a konzolisté jsou svatí. Kdyby si nebyl svatý andílek, tak už by sis tu konzoli přizpůsobil na konzolové warez hry. Pamatuji si na PSP, kolik warez her jsem ta měl! Trochu trpělivosti a taky si užiješ. Už nám nezáviď naší PCčkářskou svobodu!
  • aneb, pcckari jen varezi a pak jen breci, ze to vyjde pozdeji...
  • trolo
    Hej aj mne to slo na 15-20FPS. naprd optimalizacia. som cakal aspon tak 70
  • Už se těším na tu hroznou optimilizaci. ACIII mi jel v Bostonu na skvělých 20fps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit