Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože, už aby to bylo a nemusela se tu vyjadřovat každou třetí hodinu guma. Já se divím, že se tady vůbec píše o hrách. Chybí mu tu články o kytičkách a jak se efektně zbavím krtka, kterej mi na podzim vlezl instinktivně do baráku a obtěžuje každej večer ženu.
  • Jack1947
    Driv nebo pozdejc se da vsechno zpiratit, vzpomenme si na nechvalne proslulou "Starforce" ktera v mnoha pripadech i oddelala mechaniky. Drive nebo pozdeji ale ne vubec stejne jako Warez je vzdy byl, a vzdy bude v nezavislosti na platforme *3* . Naopak zrovna u diabla si to i nekdo koupil adoparil kampan a "znuden" taky prodal.
  • Jednoduše proto, že na konzolích se může hrát v offline modu (což na PC neni k zármutku PC komunity) a proto stačí jen mít příslušný hack na konzoli a můžeš hrát...hra jako taková prakticky chráněná neni. To zajišťuje konzole.
    Kdyby na PC nebylo nutné být pořád připojen, tak se Dablo stahuje o stošest.
  • Mart9
    Bože, už aby to bylo a nemusel tu o AC být každý třetí den článek.
  • Jack1947
    Pak by jsme opet mohli resit nekoncici debaty PC vs. konzolove exkluzivky a myslim ze uz se toho resilo az az.
  • Keyz
    Logicky PC které stojí nejvíce *3*
  • Ktere ? :( *5*
  • Takže to, že si chci zahrát kvalitní tituly, ze mně dělá přísluníka stáda? Nejlepší hláška dneška...
  • diablo ani piratit neslo ak sa dobre pamatam *3*
  • Seknul ses jen o 98% :D
  • A proto se jich prodalo, kolik, 10 milionu? Uz nevim me se ty maly cisla pletou :(
  • Takze ty torrenty pro xbox a ps3 jsou vlastne jen podvrhy, .. nikdo si je nikdy nestahne ani je na netu nenabizi.. ok, chapu *5*
  • Jo, zkouseni je dalsi vec, drive existovali dema, dneska by se jich clovek dohledal.. A netyka se to jen PC, jeste si pamatuju PS1, kdy bylo bezne mit nejakou hru a cast DVD obsahovalo dema, aby cloveka nalakali..
  • Jo no, je to bohuzel jen zpusob, jak nalakat lidi, aby si konzoli koupili, a uprimne me tim nedonuti se dostat do toho stada, mozna o neco prichazim a mozna ne. Je tu dost titulu a nelze hrat vsechno. Na PC je toho porad dost, kdyz jsem mel nakupni horecku, tak jsem toho koupil tolik, ze pak clovek nevi, co driv hrat. Uprimne me staci par her, a ty se daji hrat dokola. Pripadne je moznost si sem tam zahrat neco noveho.. *5*
  • haha samozřejmě, ale míra upirátěných kopií v době kdy vyšla PC verze byla 98 %
  • Pokuď někoho ke koupi konzole donutí exkluzivní hry které pro danou konzoli jsou je jeho problém. Mě je upřímě jedno kdo na čem hraje a co hraje. Já chci jen vědět co nutí toho homosexuálního hybrida furt špinit platformu o které nic neví a setkal se sní možná tak ve škole při IKT. A popravdě exkluzivní tituly nejsou vlastnost dané konzole, protože každá dostupná platforma má své exkluzivní hry.
  • Tak skus zapojit logiku...odklad o mesiac je kvoli tomu, ze PC hraci warezia? Asi nie, tak to zwarezia o mesiac neskor. Ak je odklad kvoli piratstvu je to jednoznacne kvoli tym, ktory to na konzolu kupia ale na PC by to zwarezili. Cize konzolisti, ktory to na PC ''skusaju'' ;-)
  • BoB.2
    A všichni víme které PC je lepší.
  • Jack1947
    Jsem rad ze mam X360, pac tam nebudu resit zadnou optimalizaci.
    Hral jsem jen 2dily na pc a na konzole mi to beztak prislo lepsi, nejen kvuli ovladani samozrejmne. *4*
  • prudislav
    super ani jsem nečekal že to bude ve stejnej den jako nextgen - čekal sjem to až za nexgen verzí - fajn překvapení už jen díky tomu že PC verze má bejt lepší než nexgenová - snad nepodělaj optimalizaci jak u trojky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit