Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže ta dostává naprdel i v podaní třeba Rome Total War, kde ji v podstatě celou přepíšeš, tak o co jde? :-)
  • Jak vidno, hrde se k ofcim hlasis, to ofce holt delaj ...
  • Sak jo, jen potvrzujou faktum, ze jsou to jen tupe ofce. Jsou to presne titiz dmnti, ktery pak brecej, ze na ne prisel exekutor, protoze si vzali 30 uveru, a delaj ze neexistujou. Protoze si prece MUSELI vzit uver na vanocni darky a MUSELI si vzit uver na AC ...
  • Jop a ti co si to sosnou gratis z torrentu, dostanou jejich obsah rovnou do inventare, taze se nemusej zebejvat vopruzem na tema "navstivit 158 ostruvku a posbirat 158 stribrnaku, abych si moh koupit ... pulku savle"
  • Jenže tento AC vyšel stejně jako Unity, ale jen na konzole...
  • Ristoro
    Béé, béé, strašně se bojím že mi na GTX970 nepojede port ze starých konzolí.
  • Napsal jsi to přesně, to je úplně můj názor...
  • Dvojka ušla? Ty jsi nějak mimo, AC2 je nejlepší AC ze všech + Brotherhood + AC4.
  • Tak to nečti a vypal když si na to alergický... *12*
  • Vojta_Ilavsky
    Tím My jsem myslel inteligentní lidi a ne casual kokůtky, který tady v diskuzi občas zahlídnu :)
  • Vojta_Ilavsky
    Béé, béé, už se těším až Vás ovečky Ubisoft zase jednou nakope. *1*
  • Ristoro
    Co přesně?
  • Tak určitě nemůžeš mluvit za všechny, někdo se určitě najde, kdo si to koupí a těší se na to, i když já to třeba nejsem.
  • septicflesh
    Řekl bych, že pravopisně je to bohužel nepřesné.
  • Ristoro
    Napsal jsi to přesně, jak bych to napsal já. Paříž v Unity je bezkonkurenčně nejlépe zpracované město, jaké jsem zatím viděl. Neomezený pohyb v obrovské lokaci, neuvěřitelné detaily (Ať už na stavbách nebo animace lidí), vynikající interiéry. V Notre Dame jsem prochodil desítky minut a jen se díval.
  • Souhlasim (v pripade ze si delas prd3l)
  • Jsem fanouškem AC od prvního dílu. Každý díl měl ňáákéé ty chyby, samozřejmě, ale vždycky mě to nesmírně bavilo a donutilo mě to dohrát každý díl na 100%... Unity mělo problémy, ale po updatech jsem s tímto dílem velmi spokojen a na Rogue se těším moc. Čím víc dílů, tím líp :). A doufám že po problémech s Unity se páni z Ubisoftu chytnou za hlavy, a radši odložej vydání o nějakej ten měsíc, než vydat nabugovanou, neoptimalizovanou, nehotovou hru, pak to vyladit 10gb updatu a zbytečně zvýšit počet haterů.
  • Inquisitor
    Jenom historie v jejich podání dostává solidně na prdel, ale chápu že si to přizpůsobily k potřebám hry.
  • Tak já jsem hrál první tři díly. Jednička byla super, dvojka ještě ušla, ale třetí díl už mě vůbec nebavil. od té doby to nehraju a jen se sem tam kouknu na videa z nových dílů jestli je tam něco nového zajímavého, ale zatím nějak nic...
  • Pokud by Ubi začali vydělávat na hře s několikaměsíčním zpožděním po vydání kvůli jejímu špatnýmu technickýmu stavu tak by jim to možná i mohlo vadit ;). Ale pravda je, že lid obchodní jakož i účetní umí bejt prapodivná cháska a tak kdo ví, jak by to vlastně bylo. Třeba by to bylo bez vlivu na funkci. Ale za pokus by to stálo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit