Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Změny v PC portu: (Tady si toho všimne více lidí)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hra bohužel nebude obsahovat písničku Into Free ani brnění z Berserka, kvůli licenčním problémům. Také bude odstraněn japonský dabing. Maximální fps bude 150. Hra nebude obsahovat žádné modovací nástroje kvůli enginu MT Framework, ale Capcom nebude hráčům v modování bránit. Do hry bude přidán nekonečný ferrystone(teleportace). V PC verzi budete moci vypnout hlasy pawnů. Hra bude obsahovat steam trading karty.
    • Já to asi koupím už jen kvůli vypnutí hlasů pawnů. V původní hře to bylo neskutečně otravné.
      • Strength in numbers, Arisen! (1000x)
    • Teda tú skladbu som si našiel na YT, kua o čo prichádzam som nezistil.
  • neni ta hra stara tak dva roky ?
    • kdyby jsi ten článek alespoň přečetl, než něco nableješ do komentářů
  • Neví někdo, jestli bude v téhle verzi už fast travel?
    • Vogon
      Ten už je v základní hře.
    • Nebude. Ta zdlouhavá, dlouhá a místy nebezpečná cesta odkudkoliv kamkoliv je základem atmosféry hry.

      Proto jsem s tím po chvíli seknul a nehrozí, že bych si to koupil znova.
    • určitou formou je to v datadisku dark arisen, rozhodně to tam bylo přístupnější, ale už je to dlouho a přesný podmínky si už nepamatuju, koukni po netu
  • v 60fps v rozlišení 4K?

    Dnes nic nového a neznamená to dobrý PC port. Co tam bude za nastavení? Jaký bude mít vliv?Bude tam podpora všech rozlišeních? 16:9 / 4:3 / 16:10 / 21:9 ?

    Pak to je PC port. Borderlans 2 to mělo dobře.
  • To vypadá zajímavě, překvapivě jsem o tom ještě neslyšel. Snad tam nebudou totálně kýčovité zbraně jak mají japonci ve zvyku.
    • je to takový asijsko evropský, na jejich poměry je to ještě dost střídmé :D rozhodně to zkus, bojový systém to má perfektní
    • Krescz
      oni za to nemůžou :D šak víš jak to tam dole mají
      • člověk si skoro řiká, že si ti Japonci těmi obřimi meči něco kompenzují, nejspíš malou výšku *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit