Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě jen u GTA IV vadila optimalizace jinak se to hrát dalo, splňoval sem požadavky pro maximum, ale nemohl jsem to na max detaily hrát což je docela škoda a tvůrci do hry nedali ani blbý antialiasing, který byl i v GTA San Andreas to pro mě bylo zklamaní :D (naštěstí mod AA přidal)
    • Ano presne o tomto type ludi som pisal nizsie, vsetko na max bez rozmyslu a ako bonus najviac vadi ze to nemalo AA, ktore by to zatazilo este viac :D Ale teraz vazne, v dobe vydania neboli este finty ako FXAA, ktore maju maly dopad na vykon, takze sa naozaj necudujem ze tam AA nedali.
      • Né, tak podle popisu to tak přeci fungovat mělo ne? :) pokud nefungovalo byla chyba u nich a né na mém PC. Každopádně jsem si zvyknul na snížené detaily, ale AA mě totálně bilo do očí :), protože všechno bylo nechutně kostrbatý a kostkovaný což byla hrůza nejvíc k smíchu na tom bylo právě to že u San Andreas AA bylo :D. A hru jsem hrál až takj rok po vydání a to už mody byli no.
  • Kdyby si to náhodou dovolili nevydat na PC, tak půjde RS do mého blacklistu a já holt budu čekat na Saints Row 4. Ale tohle oni si nedovolí. *1*
    • přesně na Saints Row jsem neměl čas a zvolil bych radši GTA V ale když nebude žádná škoda....
  • jako nvm na co si stežujete ohledne GTA IV bylo hrozný jak na pc tak na konzole ale fakt je že sem hral doma oboje a PC verze mineprišla tak hrozna, kdyžto na PS3 je to vcelku tragický ale hratelný
  • Ta strategie je docela jednoduchá. PC verze nebude ohlášena minimálně do vydání hry na konzole. Proč? Je to plnohodnotný marketingový tah. Zaprvé, je mnoho hráčů, kteří vlastní jak konzoli, tak PC. Z tohoto množství je docela velké procento lidí, které nechce žít v nejistotě a čekat na "zatím neohlášenou PC verzi" a již si předobjednali konzolovou verzi. Z tohoto procenta je pak nezanedbatelné množství hráčů, kteří si hru koupí z různých důvodů poté ještě jednou i na PC (viz. GTA4 a četné diskuze na fórech). Do skupiny lidí, kteří si koupí konzolovou verzi patří také nezanedbatelný počet hráčů, kteří by v případě souběžného vydání, či alespoň ohlášení PC verze tuto hráli nelegálně. Sečteno, podtrženo, Rockstar vydá hru na konzole, vydělá na ní balík a poté ohlásí PC verzi, kterou vydá za půl roku a vydělá další balík.
    • Jojo, je to uplne stejna situace jak u GTA4. Taky o PC verzi pred vydanim nechtel Rockstar rict ani slovo a tvarili se ze nebude. Pockali ze 3 mesice po vydani, az opadly prodeje konzolovych verzi a pak to teprve ohlasili a zacli tomu delat reklamu. Vubec bych se nedivil, kdyby cast tymu ted dodelavala optimalizace konzolovych verzi a druha cast uz delala na PC konverzi. Ale driv nez ty cca mesice po vydani konzolovky budou delatze nic a deti budou mit na forech histericky vylevy *6*
    • Souhlas. Třeba já koupím X360 verzi hned, jak to vyjde. A PC verzi holt až bude někdy na Steamu v akci.
    • tak tak. pridej este ludi co si kupia z bazaru nejaku lacnu konzolu len aby mohli hrat gtacko (iste vysoke percento hru na konzolu aj tak upirati ale zvysok si ju proste kupi.) takto za polroka vyzmychaju z konzoloveho trhu maximum a pak hura na PC kde ma hra obrovsku zakladnu.
  • hneď na úvod: toto nie je flame, nemám absolútne nič proti konzolám, nech sa každý hrá aj na tablete, ja som v kľude, ale ak niekto napíše že ps3 a xbox360 sú stále slušné mašiny tak je mi jasné že to je len prahsprostý PR, a chlácholenie všetkých fanatických konzolistov. Preboha veď sa pozrite na krabicu od konzoly čo sú tam za komponenty. Tie konzoly sú 6 rokov staré. Bodka. Ako ja som vysmiaty z tejto správy lebo mám PC z roku 2008 a zatiaľ som menil len GPU z 9600gt na 460gtx, a vzhľadom na to že GTA V bude robené znovu na tie šroty z 2006 mám istotu, že to pobeží aj na mojej relikvii bez upgrejdu :)
    • Jenže větším problémem než hardware se jeví optimalizace. Můžeš mít PC dobrý, ale špatná optimalizace ti zkazí zážitek z hraní.
    • eeeee
      Ale PS3 je stale slusna masina. Nejde o hardware, ale o hry a ty jsou porad skvely, hratelny a zabavny. A to neni zadne PR, to je fakt.
      • tady nejde o software, ale o hardware
        • eeeee
          To moc nechapu. Ja hraju hry kvuli zabave. A tedy hraju takove hry (software), ktere me bavi, bez ohledu na hardware, na kterem to bezi. Kdyz mam paradni hru na psp, tak ji hraju a bavim se na psp, prestoze je hw daleko slabsi nez vita, ta je daleko slabsi nez ps3 a ta je daleko slabsi, nez top herni pc. Vsechny uvedene platformy mam a hraju na vsech, podle chuti, jde mi o ty hry a zabavu kterou poskytuji, nikoli o ten hardware. Nehraju na tabletu, protoze tabletove hry a dotekove ovladani mi nesedi, nebavi me, prestoze ten tablet je vykonnejsi, nez to psp. A co se tyce ps3, tak tam proste porad vychazi dobre, zabavne a originalni hry. A proto je PS3 stale slusna masina na hry, prestoze existuje vykonnejsi hardware.
      • Veskoslav
        Ano Jejdásku:)
        • eeeee
          Chvili jsem nechapal o co ti jde. Ano, na tomto pc nemam nastavenu prezdivku. Zajimave, ze to neni svazano s uctem, ale prohlizecem. Ale jsem to ja, nastesti me ikonka identifikuje jednoznacne.
    • Robotron3
      Když může v roce 2012 vyjít něco jako WiiU, tak se klidně dá říct, že PS3 a X360 jsou stále dobré mašiny :)
      • Veskoslav
        Tak Nintendo bylo vždycky nějak tak o krok zpět. Ale WiiU vidím jako dobrou koncepci na starém železe. Bohužel.
        • Psychotic
          Dokud mají Maria a Zeldu, tak na železe stejně tolik nezáleží.
          • Veskoslav
            No hrál jsem posledního Maria a je to tragédie....
            • Veskoslav
              Pravda:) Ale prostě nebyl to ten "pravý" Mario, co jsme smažili na 64, Game Boyi atd.
            • Psychotic
              Obávám se, že novináři ani hráči s tvým subjektivním názorem nesouhlasí. Pro mě byla obrovská tragédie Saints Row 3, ale neodvážil bych se říct, že je to špatná hra, vzhledem k hodnocením. Jen že mně nesedla.
  • Marketingové kecy.. To že GTA V bude na pc vedeli v rockstare ešte pred tým než vôbec nad GTAV začali premýšlať.. GTA IV sa predával dobre /schválne - v poslednom výpredaji na steame som musel čakať takmer 2 dni kým mi prišiel kód na rozbehnutie hry údajne pre obrovský záujem - na 4 roky starú hru nie najhorší výsledok/, je to zabehnutá značka ktorá má na pc svoju históriu, tých pár stotisíc kusov musí v priebehu mesiaca trhnúť ako nič a do 4 rokov verím že aj pár melónov, rentabilné to bude o tom rockstar nepochybuje. Teraz skôr rozmýšla nad tým ako to podať a oznámiť tak aby na tom vyryžoval čo najviac prachov a zároveń ukludnil aj microsoft a sony..
  • No stres :D http://www.eurogamer.cz/articles/2012-11-19-reklama-naznauje-pc-verzi-grand-theft-auto-5
  • Robotron3
    To znamená, že pokud GTA5 na PC vyjde, bude to velice špatná a neodladěná verze jako u čtyřky, když při vývoji s PC nepočítají a pak teprve se uvidí, až je vše hotové. Zkrátka historie se bude opakovat a můžeme jen doufat, že tentokrát Lukášovi Grygarovi pc verze na recenzi aspoň poběží hned od začátku :)
    • Muzes mi prosim ze sve kristalove koule zjistit cisla do sportky na pristi tyden? Diky
      • Robotron3
        Ty asi nemáš moc zkušeností s porty na PC, které se dělají po hotové hře na konzolích? Viděl jsi nějaký aspoň jeden jediný takový port? Dobrý? To neni křišťálová koule, ale jistota :)
        • Videl jsem spoustu portu na PC a o jistote bych s jistotou nemluvil. Uznavam ze port na GTA 4 nebyl zadna velka lambada ale na druhou stranu je treba podotknout ze pozdejsi konzolove porty Rockstaru uz takovymi porodnimi bolestmi netrpeli. Nejde sice o tak rozlehle zalezitosti jako GTA ale stejne pevne doufam ze se toho chopi a daji nam zase do rukou slusne odvedenou praci. Alespon jako GTA 4 po patchich (i kdyz teda by se tam nemuseli objevovat takove ty podivne sedive plochy zakryvajici vjezy do tunelu apod.).
        • Veskoslav
          Gears of War I, Spec Ops: The Line.
          • Robotron3
            O těch zrovna nic nevím, nehrál jsem, ale OK. Ovšem po zkušenostech s GTA4 myslím víc sedí, co jsem napsal prve :)
            • Dark Souls byl mozna spatny port a mozna to byl uplne nejhorsi port co kdy kdo udelal v historii portu ale za me teda musim rict ze ta jedna hra me bavila mnohem vic nez GoW u kteryho se sice port povedl (az na GFWL ktery ve sve dobe trpel uplne prisernymi chybami) ale jinak to byla proste strilecka. Opravdu Slusna remeslna prace ale jinak proste 3rd person strilecka. A to same plati o GTA 4.
            • Veskoslav
              Na druhou stranu příkladem z poslední doby budiž odfláklý port Dark Souls.
  • Veskoslav
    Jo všichni se otočte zády:) Microsoft tržně nejvíce vydělávaly pc, pak se mohl šoupnout na vývoj konzolí, Rockstar to samé. Kde by spouštěly ty své slavné videa na předváděčkách a na čem by i ráli, když by nebylo to pc?:) Ale co, pokud GTA V hodlá vyjít na nynější konzole, tak to bude novější GTA IV, nic víc.....A to bude pro mě zklamání. MP 3 sem jim koupil, nebyla to špatná hra, ale kdo ví jak skvělá taky ne. Uvidíme u GTA.
    • Robotron3
      GTA5 bude zcela jistě novější a vylepšené GTA4. O tom to snad je. To většina z nás chce :)
      • Boom
        Taky nechci vylepšené GTA IV, ale nový díl.....A pokud to pojede na staré generaci konzolí, tak graficky žádný zázrak.
        • Robotron3
          Každé nové GTA je od trojky vylepšený díl toho stávajícího a ne něco zcela nového.
          • Tak to je v podstatě i serie CoD :)
          • Veskoslav
            To není pravda: GTA I a II, podobný koncept atd, pak přišla 3D GTA (III, Vice City, San Andreas) a pak přišla GTA IV. Nevidím důvod dělat GTA "V", když to v podstatě bude GTA IV s novým příběhem.
            • Robotron3
              To je pravda, proto jsem také napsal od trojky, takže je zbytečné psát o jedničce a dvojce. Od trojky je další díl GTA evolucí stávajícího konceptu a ne uplně nová hra.
      • Veskoslav
        Já nechci vylepšenou GTA IV. Já chci nový díl. Tudíž lepší grafiku, optimalizaci (což při hraní 25 fps na pc, které naprosto splňovala jakékoliv požadavky hry a to několikanásobě, první dva dny naprosto nehratelá na pc, při nejvyšších detailech to bylo pauzovací peklo), lepší AI nepřátel, lepší jízdní model, živější město atd. Což jestli GTA V, bude "lepší" GTA IV:) To není ono.
  • Neni Cole Codyuv bratr ? Podle prispevku to tak vypada :D
    • Veskoslav
      Code a Cole je schyzofrenik:) Tudíž jedna a tatáž osoba, nikoliv dvě různé:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit