Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az bude GTA5 na konzole s podporou klavesnice, mysi a WQHD rozliseni tak o konzolove verzi budu premyslet. Do te doby mi nezbyde nic jineho nez oci pro plac. Snad to ale nakonec pro PC udelaj. Prece me nechtej nutit skemrat, plazit se a delat petice...
  • s tim se da jedine souhlasit, pc by to stejne neutahlo. Si vemte jak se sekal gta4
    • eeeee
      To byl dobry vtip, vazne se ti podaril :-).
    • GTAIV strašlivě škubalo i na PS3. Ta hra byla šita na míru Xbox360 a bohužel to bylo hodně znát.
      • Psychotic
        Tak to máš nějaké špatné PS3. Mně se to tedy trhlo leda když při dešti vybuchlo pět aut rychle po sobě, jinak naprostá pohoda.
        • Asi aj ja mam nejaku vadnu PS3, lebo po par misiach som to koli sekaniu vzdal a pockal si na PC verziu.
    • Samozrejme ze sekalo, pretoze si kazdy vyhulil detaily na max. Ak si clovek nastavil detaily odpovedajuce detailom konzolovych verzii, tak sa sice na to nedalo pozerat, ale slapalo to obstojne.
    • Pokud si na to daj čas a vymakaj to jako MP3, proč by to nemělo utahnout ;)
    • Jo jo cody směšnej pokus o flame :D :D příště se snaž o trochu víc *3* asi to chce trošku víc tréninku příště to možná už vyjde :D
  • Max Payne 3 je zrovna typický příklad odfláknutého portu....

    http://www.notebookcheck.com/Benchmarkcheck-Max-Payne-3.75617.0.html

    a námitka ohledně noťasů je irelevantní, čím dál víc lidí na nich hraje.
    • Tak tohle napíše jedině totální blbec, PC verzi rozjel téměř každej i na slabý mašině, spíš si měl dát jako příklad LA Noire
    • Kecy max byl dobře optimalizovanej.
      • Tak pokud máš novou (dobrou) mašinu, tak to nepoznáš.. ale většina lidí nemá nadupaný stroje.
        • Ne ne mám tak 3-4 roky starý pc už ani nevim a jelo mi to skoro naplno ve FullHD mám q9300 a 4870 512MB
  • no a cuduju sa?? kto by si kupil zle optimalizovanu hru? (vid. GTA IV)....za to GTA San Andreas malo predajnost skvelu....tak nech sa uvedomia a neobvinuju PCckarov za to, ze oni su neschopni a radsej sa vyhovoria na nejake piratstvo....
  • Otazka trhu: pokud bude GTA V dobre optimalizovane je tam prima umera ze si to zahraje potencialne vic lidi tedy pokud hracskou zakladnu bude tvorit cca 5 milionu PC kopii mohli by to dalsich 5 - 10 milionu klidne doplnit takze nema Rockstar proc vahat myslim ze posledni Max Payne udelal velmi dobry dojem co se tyce HW naroku a je jen skoda ze nevysel Red Dead Redemption protoze by vyplnil mezeru "Western Sandox"
    • oni si busynessmani nespíš řeknou, že když to na PC nevadají, tak si hráči prostě nějakou tu konzoli koupí. A proč jednu, proč ne dvě, když na každou z nich pořád vychází jiné a jiné exkluzivity...?

      já takovou věc ale určitě neudělám.
      • MrSanta
        Nevím proč by zrovna Rockstar zajímaly prodeje X360/PS3. Jediné co je zajímá jsou prodané kusy jejich hry. A jestli jim průzkum trhu řekne, že investice do portu se jim nevrátí (nebo vrátí, ale vygeneruje zanedbatelný zisk), tak port dělat nebudou. Jednoduchá věc, nevidím proč v tom hledat nějaké další důvody.
        • Caincz
          Samozřejmě, napsal to přesně tak, jak jsem chtěl já. Je to úplně snadná matematika, ale i tak je snazší hledat v tom nějakou konspiraci :D
  • To je pro mě novinka, já myslel, že to na pc bude jakože automaticky.. hmm, ať to udělají jak chtějí, jen ať to na pc je. Akorát teda pokud to bude port, tak ať je optimalizovaný, myslím z hlediska nároků na hw, protože to bývá katastrofa.
  • Podle mě si to PC (s)hráči nezasouží. Stejně by to ty socky zas stahovali.
    • mozna nezaslouzi ale kdo ma koukat na tu hruzu na PS3 nebo Xboxu, vzdyt to pomalu vypada jako na atari v dobe prvnich pentii
      • eeeee
        Mas spatne informace.
      • :D
        • Co no mě taky třeba baví minecraft ale na pc jich nemáme tolik no :D
    • Stillson
      Co je to za blbost? Tohle jsou debaty o ničem. Ano sice jsem stahoval dříve snad všechno co šlo. Byl jsem mladý a neměl jsem peníze. Za rok jsem koupil tak 2-3tituly, které mi za to stály.
      Nyní koupím (podpořím vývojáře) když mi hra přijde zajímavá a chci jí.
      A jinak na Xbox znám tolik lidí co stahuje hry :D, takže stahujou i konzolisti.
    • Nevim no já zas měl za to že socky hrajou na konzolích za pár šupů.
      • :) áno ale aspon majú čo hrat:D:D
        • Hele to nemá cenu na mě útočit to co jsem napsal nemyslim vážně to byla jen id*otská odpověď na id*otský komentář nic jinýho si nezaslouží *1*
        • krome redemprion mi na pc vubec nic nechybi... za to na konzolich neni plno paradnich strategii jako SC 2 a treba total wary....
    • tiež pravda... ale zasa nadruhú stranu ma mrza mody ktoré boli možné na pc a hra bola v podstate nekonečná ( gta 4 )
  • Mato1987
    Neviem, mne sa z toho druhého traileru zdalo, že tam boli použitý motionscan, ale nie som si istý, keď som videl tie tváre v druhom traileri , hneď sa mi vybavili ksichty z la noire...no ako hovorím môžem sa mýliť
  • Myslím si, že to dopadne ako RDR... po porte Maxa ktorý im na PC moc nezarobil sa na to pekne vy*erú.
    • jindra.veliky
      Mp3 jim nezarobil nikde :-D
  • Je to s prominutim blbec Vykone masiny? Kde zijeme? rok 2008? Rychle zapomel ze prave PC je dostalo kde ted jsou. Jsou to arogantno sme.i nic vic
    • eeeee
      Hry jsou byznys, nedelaji se z vdecnosti, ale pro zisk. A cose tyce smejdu, tak tech je nejvic na pc s jeho obrovskou mirou piratstvi.
      • Tak když to tak bereš, tak si uvědom že PC je rošířenější a téměř v každé domáctnosti (dva pc v domě není problem) oproti XBOX nebo PS. Už z to hlediska je logické že bude i více pirátů u téhle platformy.
      • Shaker
        jasne a takovej xbox je neprolomitelnej co? vrat se zpet na zem...
    • Jo, ten článek sem přestal číst potom co tam napsal tuhle větu :) . ( Pořád prý navíc platí, že PS3 a X360 jsou dosti výkonné mašiny. )

      A jako vždy není nad to přidávat další platformy co spolu nekamarádí, čím víc různých strojů, tím líp.. ( sarkasmus ).

      Ale v dnešní dementní době nejde čekat, žeby někdo udělal něco co by bylo jednotný( z hlediska programování ).
      Schválně jestli aspoň na nových konzolích pojedou kry ze starších, protože je klidně možný že na PS4 nepojedou gamesy z PS3 atd hehe
      • zatím Sony tvrdilo, že zpětná kompatibilita s PS 3 nebude. Stejně jako nebyla ani u PS2 a PS3.
    • Mato1987
      nedávno som spomínal že jeden z tých dvoch bratov je obrovský fanboy ps3...takže sú len tri možnosti, pôjdu po vzore rdr, tzn. že GTA V na pc nevýjde, alebo po vzore GTA IV, tzn že GTA V výjde na PC ale s otrasnou optimalizáciou a o pol roka neskôr, alebo pôjdu po vzore MP3 a GTA V vyjde na PC dva týždne neskôr spolu s perfektnou optimalizáciou.
    • No a? hráme to čo pcčkári? hráme... hráme to v slušnej grafike? hráme... ja viac osobne nepotrebujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit