Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic moc rozdil. Uzamceny frame rate me tolik netrapi, na svem kompu bych v soucasnosti stejne vic jak 30fps nedostal. Pokud vubec to. Ale na silnych sestavach a pro hrace stale preferujici klavesnici s mysi to bude urcite problem. Na gamepadu odezvu tolik neresite, ale kdyz zamerovani drzite primo v ruce, pak je to velmi neprijemne.
  • To má být jako PC verze? Nikde nevidím tu avizovanou HD grafiku. Ta hra je HD asi jako Rudův Fichtl je 4x4.
    Začínám se děsit PC verze GTA V.
    • A to jako nějak extra vadí že to neni HD? Kvůli tomu si tu hru neužiješ?
      • Ono to samozřejmě HD je, ale pán si musel kopnout...
    • Nemusíš se děsit, protože PC verze vůbec nebude.
      • zajímavé
      • Trol.diskuzni
        Počkat, nebude? Já teda GTA nikdy moc nehrál, ale stejně mě to překvapilo, jak to píšeš...
  • Mato1987
    vysvetlite mi ako je to možné že väčšina z vás to už hrá keď to vychádza až v piatok?
    To som vážne len ja taký trkvas čo si hru kúpi pred tým než si ju zahraje?
    • Ringwraith
      L.A. Noire The Complete Edition v1.0.2393.1 multi5 cracked READ NFO-THETA
      • Mato1987
        fajnové :D hra vychádza zajtra a je cracknutá 3 dni dopredu :D
        • Jazz
          Jo, v Evropě a co ?
        • No a? Kolikrát to bývám i mnohem dřív. Oni totiž dotributoři a prodejci mají hru k dispozici několik dní před vydáním aby mohli včas rozeslat předobjednávky a v den vydání opravdu zahájit prodej.
      • ten crack je vadný hra ještě není plně cracklá
        • Ringwraith
          No to je možný. THETA není žádnej zázrak.
      • Heh, tady je zakopany pes *7*
    • Zalezi kterou verzi myslis. Konzolova verze je venku od jara. Jeste jsem ji bohuzel nemel moznost dohrat kompletne, ale kazdopadne se k ni vratim.
      • Mato1987
        Pokiaľ ma oči neklamú disukutuje sa tu o PC verzii L.A. Noire, takže nabudúce reaguj k veci priateľu *4*
        • prostě to nelegálně stáhli na netu *11*
  • Kde jsou ty doby, kdy rozdíly mezi minimálníma a maximálníma detailama byly propastný. Minimální detaily, to bylo vždycky na zblití, a v porovnání s nima maximální detaily, to byla hotová extáze. A dneska? Rozdíly maximálně minimální a minimálně maximální. Zbytečný o tom vůbec psát *7*
    • treba sa poďakovať konzoliam a "ich prínosu" hráčskemu priemyslu
      • Je vidět že máš veliké mezery v historii protože ten přínos je obrovský.
      • Ano, podekujme konzolim za to, ze nam dali jedny s nejlepsich hernich serii. Final Fantasy, Metal Gear, Zelda, Mario, z novejsich her pak Uncharted, LA Noire, Assassin's Creed ... muzu tu pokracovat donekonecna.

        Boze ... vsichni nadelaj kvuli par pixelum, ale aby si hru zahrali pro pribeh, ci hratelnost, to nee.
        • jestli jsou tohle tvoje nej. serie tak to je teda ubohý
          • EuroSamurai
            Á pozor máme tu odborníka. *7*
          • EuroSamurai
            sry za double post
          • Tak to mne osvit na co jsem zapomnel? Mozna na Metroid, Kirbyho, Silent Hill, Resisdent Evil, Alone in the Dark, hry od Team ICO (pokud se da mluvit o "serii"), a pak samosebou na tituly ktere nebyly vypusteny jako serie. Ale vazne by mne zajimalo, co ty povazoujes za kvalitni herni serie.
          • Ringwraith
            Co jsou tvoje oblíbený série?
            Jo, už vím. CoD, BF, FIFA a Mafia. Jo a TES.

            なんか普通だよ。
            • Takhle ... puvodni Mafia byla na svou dobu vyborna. Mela skvely pribeh a atmosferu. To, co z ni pak udelalo pokracovani ... skoda mluvit. TES take neni nejhorsi, u Morrowind jsem stravil hafo casu, u Oblivionu uz min (nejak mne nechytl svet). Ale Skyrim planuji vyzkouset nekdy behem pristiho leta, az cena trochu spadne. To seversky-vikingske prostredi mne proste laka.
        • Tu nejde len o pixely, ale aj o to ako sa hry zjednodušili. Ja nemám nič proti konzolám, aj grafika mi je u riti, ale hrateľnosť - to je kameň úrazu.
          • EuroSamurai
            Zato nemužou konzole ale lidi co si hry kupujou a je jedno o jakou de platformu .
            Navíc na konzolích je dost HC her stačilo by se jen o to zajímat a nemluvit o něčem o čem víš kulový. :)
          • Ale i na konzolich se daji sehnat hry ktere nejsou dvakrat jednoduche. Treba ten LA Noire je docela makacka na bendu. Samosebou, kdyz beres za priklad hry typu run-and-gun, tak to je jasne ... tam ta jednoduchost je. Ale porad vychazi tezke hry ... napr. takovy Team ICO. Shadows of the Colossus je docela tezka. Nebo Disgaea IV ... tam vymakat kvalitni tym a dobrou strategii take neni jednoduche.
        • Ringwraith
          Pro užití si příběhu a hratelnosti musíš použít mozek.
          A to dneska není moderní.
  • Kdo najde 5 rozdílů mezi timhle a Konzolovou verzí má u mě zlatýho bludištáka
  • ne ja uz toho necham jenom sem se nudil ale konzolista jsem stejne
    • milujme bližního svého i když je to idiotus s malým pérem
    • A blbeček taky
      • Kdyby jen blbeček *7* . Je mi smutno z těchle dětí.
  • poslední dobou v komentářích není nic jinčího než třetí světová válka mezi konzolema a pc + battlefield a cod to ti lidi nemůžou být spokojení stím co maj a držet hubu než furt říkat co je lepší ? ale puberta je puberta ale jestli mezi ně patří i dospělí lidi tak je to smutné .

    jinak ke hře až to bude česky tak určitě zkusím .. a ty detaily nic moc jen se mi zdá že jedno je světlejší a druhé tmavši .-D
    • Hairy_Ass
      Zrovna na téhle diskusi bych řekl, že jde jen o legraci. *4*
    • Bohuzel ... tohle je ta nova verze pomerovani prirozeni. Mi kamaradi maji treba XBox a Wii, ja mam PS3, tak mame pristup ke vsem hram a jsme spokojeni. (Stejne nejvic casu stravime na Super Smash :P)
  • Jazz
    Tak já mám za sebou už asi 3 případy a jede to zatím dobře, někdy se to trošku začne zpomalovat, ale jinak dobrý. Radil bych počkat na další patche a hlavně FPS unlocker. *3*
  • Pro RAAM: Nejlepší co můžeš pro nás pro všechny udělat je zavřít hubu a vypadnout! Děkuju předem...
    • pro Danny:jediny co prome muzes udelat je koupit si PS3 a k tomu Uncharted a Killzone dekuji predem *5*
      • LA Noire už nemusíme? ^____^
      • Kr*teni jako ty delaji slusnym konzolistum jenom spatne jmeno. Zavri prosimte pusu a jdi si radeji hrat. Bude to tak lepsi pro vsechny zucastnene.
        • ja jsem slusnej konzolista jenom me bavi provokovat *1*
          • když máš tak rád konzole proč teda sedíš u počítače a buzeruješ tu...jsem si jistý že Xbox a ps3 májí taky net....ale počkej oni nemají *9*
            • Ale maji. PS3, alespon z me osobni zkusenosti ma internetovy prohlizec zabudovany. Takze si napred over co pises. *3*
          • A prave ta provokace z tebe dela neslusneho konzolistu. Ale co cekat od trolla ve vycviku *2*
  • PS3 nejlepsi doporucuju *5*
    • Hairy_Ass
      Nejlepší je krásně vychlazený pivko, doporučuju! *5*
      • kór když si do něj člověk hodí půlku zelené, doporučuju *5*
        • Fuj! Zelenou do piva? To nemuze nikdy dobre dopadnout *15*
          • Hairy_Ass
            Vím o čem mluvíš. *3*
            • Asi to doporučim, když mi někdo něco doporučí.
        • Hairy_Ass
          Nebo když se k tomu pivečku jí čerstvej ovárek, pečený koleno a podobně, doporučuju. *5*
          • Hairy_Ass
            Asi máme v diskusi nějaké vegetariány, jinak nechápu, proč tenhle příspěvek dostává mínuska. *15*
            • Ode mne mas plus. Za takovy prispevek vzdycky!!!
    • Ringwraith
      Já ti doporučuju naučit se klikat na tlačítko "reagovat". Dost to všem zpříjemní orientaci v diskuzi.
      • kup si radsi PS3 nebo Xbox *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit