Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    supr stíny *1*
    škoda, že nemám čas, koupil bych... třeba se jednou potkáme za polovic
  • trolo
    30 fps lock na PC? hh dakujem nechcem konzolovy port... a navyse rozdiel minmalne / maximalne detaily je uplne onicom. viac saturacie mini tiene a to je vsetko? ziadne lepsie textury modely a podobne?
    • Přesně kvůli takovým debilům bych se na porty z PC vysral pořád si stěžuj, můžeš být rád že si to vůbec můžeš na PC zahrát..!
      • Hairy_Ass
        Ach ty krutý světe!
  • Ringwraith
    Pikantní, pikantní.

    30 FPS max.... no týpky se sestavou za milión, co onanují nad 100+ FPS to asi nepotěší.
    • A naopak to potěší majitele pleček, na kterých běhá plynule pouze solitér a kteří závidí majitelům výkonných sestav. 30 fps je opravdu málo, což bys i sám uznal, pokud teda dokážeš nějakou hru rozjet na více fps.
    • Hairy_Ass
      No jo, ale je to škoda - asi jako kdybys měl ferrari a musel s ním jezdit jen po českých silnicích. *5*
      • Ringwraith
        Vskutku.
    • Chtěl bych se znát s týpkama se sestavou za milión ... to bych potom možná u onoho komplu onanoval i s nima. *11* *15*
      • Ringwraith
        Milión byla jaksi hyperbola. Nechtěl jsem tam napsat třeba 30000 Kč, aby mi pak někdo nenapsal, že opravdu PC za 30 klacků potřebuje a blabla.

        Mimo záznam - myslím, že tak 20000 Kč za vnitřnosti PC je max. rozumná cena. Pokud má někdo víc, tak může investovat do SSD disků, druhýho monitoru, lepšího chlazení atd.
        Kupovat na hry např. i7 2600K oproti i5 2500K mi přijde jako prostá neznalost situace.
        • já mam pár let starý AMD 64X2 6000+, 4Gb DDR2 RAM a GTX460 1Gb a nestalo se mi že bych nerozjel něco tak jak bych si přál :) takže to co si napsal je svatá pravda. Podle mě za 20 000 je PC uplně zbytečné :)
    • Nejvetsi legrace je, ze ja opravdu nevidim jaky je rozdil mezi mou PS3 verzi a PC verzi v detailech. To ze hra ma lepsi vyhlazovani mozna clovek pozna pri zevrubnem zkoumani screenshotu, jako to dela Lens of Truth. Ale v pohybu to nikdo stejne nepozna.
    • Mechwarrior_bw
      to určite nie ale ani tých čo si radi hru vychutnávajú v 50-60 fps čo je pre hranie optimálný framerate.
      • Ringwraith
        Jako jo no. Mohli to locknout třeba na 60 FPS.

        Pak by v mém původním komentáři bylo jen jiné číslíčko, ale pointa by zůstala stejná.
        • Mechwarrior_bw
          nech si každý onanuje nad čim chce *3* ... ja si napríklad rád zahrám staršie hry práve preto, že poskytujú framerate aj okolo 100 čo je pre oči nesmierne príjemné a neporovnatelné s 30-25 ktoré je bežne pre konzole ale i slabé počítače samozrejme.
          • Ringwraith
            Jasně. V podstatě jsem si chtěl udělat srandu z takových těch lidí, co se ženou za FPS ve všem. Viděl jsem například člověka si stěžovat: Black Cocks mi jede na 120 FPS, ale když zapnu mířidla, tak mám na dvě vteřiny při přechodu do mířidel jen 60 FPS" To mi přijde absurdní. A právě takové lidi asi LA Noire nepotěší.

            Samozřejmě, že vyšší FPS ve hrách jsou hezká... teda kromě emulátorů starých konzolí, kde pak jedeš na 500% rychlosti, pokud vypneš frame limiter.
            • Mechwarrior_bw
              tiež ma takí ľudia iritujú ale na druhej strane im zčasti rozumiem - zvykli sa vysoké fps a robí im ťažkosti uspojiť sa s niečim horším. Viac nerozumiem tým čo ani nechápu prečo chce niekto v hre viac ako 30fps - a takých ludí je žial čím dalej tým viac.
      • jesusek
        Souhlasím. 30 FPS je podle mě dost málo.
  • Miroo_CZ
    Jsem zvědav jestli si stím moje sestava poradí se ctí...
    • Jestli si poradila s GTAIV, tak s přehledem. Nároky to má podstatně nižší.
      • Hmm muj supr stroj zvladal GTA IV na medium grFIKU V KLIDU le Noire se mi skube jak tetris... nevite co stim? mam pocit ze to bude v 320mb pameti na grafice, ale ruku do ohne bych za to nedal.
        • a jak jsi sehnal la noire?
  • Anal.S
    Vypadá to celkem přívětivě.

    Jenže já si zas ty minimální detaily nenastavím. Ještě stále nechci prohlásit svoji sestavu za neschopnou a radši budu trpět na 15FPS. *9* *15*
    • trpět na 15ti fps u hry, která tahá více méně jenom mimikou a dialogy všeobecně? Při 15ti fps z toho budeš mít dobrý prd. A jestli ten jízdní model bude stejně vypšouklej, jak na konzolových verzích, tak z toho budeš mít prdy rovnou dva. Navíc jak na ty obrázky koukám, tak žádný markatní rozdíl stejně nevidím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit