Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy klobouk dolů ;). Přijde mi, že tvůrci opravdu ví, jak nalákat PC komunitu :). Takové bohaté možnosti se jen tak nevidí. Naposledy tak u Mafia 2 :). Jsem na to zvědav :).
    A souhlas - kéž by se takto dělaly i jiné hry :)
    • Máš tam málo smajlů!
  • na pc se jeste porad hraji hry? to ja mam pc jen na word a internet. kazdej prece vi ze na hry je tu konzole! pc patri do kanclu na praci! a ne nahry!
    • toto su vzdy take primitivne zvasty,ze az! na pc sa bude hrat navzdy, uz si to zapametajte vsetci konecne *3* vsetky prave multiplayerove pecky sa predsa hraju vylozene len a len na pc, kozole sice mate "pohodlnejsie" ale neplette sa s nimi aj do hier, vyzadujucich tychle reakcie...proste mam tychto stupidnych komentikov uz plne zuby, preto aj moj koment takto vyzera! *7*
    • Já tedy nevím jak ty, sice vlastním Xbox 360, Playstation 3 i Nintendo 3DS, ale tuhle hru si chci rozhodně zahrát v maximální kvalitě, a to mi umožní jedině PC.
    • Inquisitor
      Ano hraje a hrát bude.
    • Inu, proc pouzivat jednu vec na vsechno, kdyz muzu pouzivat na kazdou vec neco jineho, ze?
  • dobrej for, ale jeste neni duben
  • conflig
    že čtyř jádrový procesor jako AMD Phenom II X2 565 *1*
    • Tak AMD na vyvoji hry spoupracovalo, takze maji protekci a majitelum AMD procesoru staci jadra dve. *2*
  • Co to je zase za nadpis "PC verze Tomb Raidera bude poctivá, hw nároky akorát" ? Tohle není poprvé, co tady autoři dávají dohromady neuvěřitelné kombinace. Prosím vás naučte se česky.
  • No teda. Zrovna to stare C2D e6300 na 1.86Ghz mam. Netaktovane. V soucasnosti jsem si mohl zahrat i nekolik her, ktere vyzadovali v minimalnich pozadavcich silnejsi procesor (DmC, Darksiders 2, Borderlands 2 a dalsi), takze kdyz zde minimalni pozadavky splnuji, snad to rozjedu. Ale aby to nakonec nebyl podobny priklad jako s SC Conviction. Take C2D 1.86Ghz jako minimum a vysledek? 20 fps na jakekoli nastaveni. *2*
  • Žádnou Tomb Raider hru jsem doposud nehrál, ale musím uznat, že tohle mě opravdu zaujalo. Viděl jsem nějaká game-play videa, četl články a myslím, že po nějakém čase opět zainvestuju do hry. Hlavně mě celkem uklidnilo a i navnadilo psaní o tvorbě hry a způsobu portu etc. Po nějaké době snad kloudná hra, která vychází jako multiplatformní a ne nějaký narychlo splácaný rádoby port.
    • Vidím to stejně, hrál sem jen anniversary a tohle mě láká hodně
  • no to vypadá jako slibně vypadající port, už se těším *3*
  • Mám skoro 4 roky starej komp ale Laru na tom rozjedu sice né an max detaily ale nevadí, protože pro mě tak není důležitá grafické zpracování, ale hratelost + příběh *3* :-)
  • Zatím bych moc nevychvaloval, kdo ví jak to bude ve skutečnosti... snad každý váí jak dopadlo ACM.
    • tak tohle jspu lidi od Eidosu tak snad vedej co rikaj ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit