Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • warez verze narozdil od kupovany fungujou, vime mr de…bil? Prave na tyhle je to videt zcela uzasne...
  • A jako bonus se jeste budou bit v prsa jaka je to uzasna hra, protoze v opacnym pripade by museli priznat predevsim sami sobe, ze jsou blbci co vyhodili 60 babek.
  • Ještě bych dodal, jak mě mrzí, že nemohu skoro zapnout online část. Obraz zamrzne i na 15-20 sekund a hra se stejně do online modu nedostane. Občas 1 vs 1 se povede.
  • Ahoj, já tedy nejdřív ozkoušel pár hodin torrent. Vypadalo to docela dobře, tak jsem hru koupil. A hle problémy uplay, naštěstí se to dá hrát i v offline modu. Každopádně přišel BSOD a najednou jsem bez save. Jdu na cloud a napíše mi to, že je save také porušený. Takže jsem vypl cloud a hraji znovu. Přišel jsem cca o 12h hraní. Jestli se chcete vyhnout BSOD (modrá smrt), tak to chce nejnovější ovladače od grafárny a mělo by to být v pořádku.
  • Někdy si říkám, že je dobré být pirát.. nainstaloval jsem to a hral 1-2 hodinu denně, dýl mně to nebavilo. Jedna vec co se mně líbila a lidi kritizovali je jízdní model. Jenže ten jsem si taky moc nemohl užít na klávesnici. (A gamepad s páčkama jsem sprovoznit nemohl, možná by to šlo přes něaky program, jako u Naruta když jsem neměl Xboxový ovladač..). Pak mi zmizel save z hry. Na opětovné projetí jsem už neměl chuť. Takže to asi tak dobré nebude.

    Já hned na začátku nechápal ten přiběh.. já jsem myslel že ta holka je jeho bývalá, a ona to byla sestra..
  • Je ovšem zajímavé jak GTA V dokáže vypadat úžasně na staré generaci konzolí, zatímco na ní WD vypadá jako 3 roky stará hra.... Na PS4 vypadá hezky to ano, na PC také, i když se trhá i na silných sestavách a PS3/X360 nemá cenu ani komentovat... Ovšem kde je fyzika (aut, předmětů. lidí, ...) viděná už v GTA IV? Proč next-gen hra sází jen na laciné efekty a vyšší rozlišení textur?? Kde je fullHD??? Bohužel... na next-gen hru si ještě počkáme. Hraje se dobře, to ano... Ale za něco převratného, jak se tvářila z reklam, ji považovat nelze...
  • http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?apex_release (použij tu zazipovanou verzi s návodem)

    Podle všeho knihovna nVidie k PhysX...
  • Tak že se to na PC chová divně píše hodně lidí, ale aby z toho někdo chytil nátchu tak to už je možná na žalobu Ubisoftu. http://www.rozhlas.cz/vysocina/bejvavalo/_zprava/co-to-byla-natcha--1325903
    A kde všude se ti to usadilo? Máš jen malý flek, nebo si zrudnul úplně celý?
  • A tohle se já snažím říkat pořád jenže lidi i co sledujou novinky jsou hold ovce. Už když dávali fantastický reklami na novou generaci konzolí se konzolisti začli vytahovat že jejich čínské křápy zvládnou to co pc a nechtěli věřit že je to jen marketingový blábol. A co je ted? Vše jen o kompromisu. Zas budeme mít nekvalitní konzolový porty, ještě že existujou studia jako je war hors, který nehodlaj pc hráče odrbat.
  • No srajdy nevybuchujou, vybuchuje plynové potrubí. ;-) Jo ten semafor teda nechápu, ale pro mě je to docela vtipné, jak je to přitroublé. *1*
  • Tak ako dazd a kvapky vody su super, ale voda? tak ta rozhodne nie! *1*
  • Originálka trolle.
  • martinz
    jo...je fakt, že to někdy vypadá jakoby se sešlo na křižovatce několik autoškol najednou :)
  • Zajímavé, když hackneš semafory nenastane dopravní kolaps. Jenom řidiči se začnou chovat jako retardi a bourají do všeho co vidí. Jsem rád, že jsem neviděl co se stane když hackneš kanál. Bylo tam napsáno explode tak nevím jestli explodujou ty srajdy nebo co.
  • michaliuz18
    obrazne povedane tych 10 rokov :) jasne ze mafia je viac
  • Myslím že WD si vydělalo už dost tou jejich trapnou propagandou :D
  • u těchto her je obrovskou výhodou to, že je na vás, jakým způsobem hru budete hrát.
    není nad to dodržovat pravidla provozu, kochat se žijícím městem.
    někdo zase hraje jako Rambo, to je na těchto hrách krásné.
    hrajte si podle sebe.
  • to mě taky rozesmálo....nemrich bláznmivá střela :-)
    *13* 25k
  • infamous je slátanina co vede hráče celou hrou za ručičku jako úplného trotla
    možná proto má takový úspěch u casual hráčů
    WD je hardcore, pokud chcete hru projít bez zabíjení, jen logikou a hlavou.to je na WD to super
  • a stáhneš si to určitě :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit