Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Porovnanie watch dogs a prvej mafie
    https://www.youtube.com/watch?v=S5t0_WVinF8
    Až rozum zastáva aký "pokrok" sme zaznamenali :D
    Ten rus má na jewtube viacej dobrých porovnaní, dobré je aj GTA III vs watchdogs :D
    • michaliuz18
      tak to je uz sila *8*
      ale rataj s tym ze wač dogs nie je o autach ,ubisoft sa obhajoval ze sluzia skor len na presun nez na blbnutie ako gta.
      :D ale zas to odflaknutie grafiky to uz je o inom, ked 10 rokov stara hra vyzera lepsie jak najnovsie -.-
      • Mato1987
        pridaj, prvá mafia vyšla 2002
        • michaliuz18
          obrazne povedane tych 10 rokov :) jasne ze mafia je viac
    • Mart9
      Neuvěřitelné, že Danův smysl pro detail oceníme ještě po 12 letech. A to věřim, že tehdy ani neváhal, jestli má cenu tam tyhle věci dávat, nebo ne.
    • spook.y
      To víš...pokrok prostě nezastavíš *7*
    • Tak toto je Damy a Pani uplne smutne! hlavne,ze sa pri otvorenych svetoch stale chvastaju ich rozlohou, jak keby to niekto vyzadoval, ale takeot veci, aby sa tam clovek citil jak v realnom svete kaslu, jedina next-gen vec je asi ten kabat (Tomovi sa nevlnil) ale to bolo tiez pred 12 rokmi...
    • To je masakr. :)
    • tu je vidiet ako sa v Ubi vysr..na detaily.
      • Mato1987
        https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs pobavilo tiež :D
        • Jak tak koukám na ty videa Mato, bude to chtít opravdu patch minimálně 10 GB *15* ještě že jsem tu hru v alfa verzi nekupoval... počkám si.
          • Mato1987
            no ani to nepomôže, hra je špatná už od jadra *6*
    • To porovnání s Mafii se mě moc líbí :D Jsou to všechno detaily, ale detaily dělají uvěřitelný svět.
      • Mato1987
        veru veru, ako sa hovorí zlaté české ručičky :)
  • Nejlepsi je jedna recenze na Steamu:

    BANK ACCOUNT HACKED
    [Being, Sentient]
    [Suckered by Ubisoft]
    [Age: 27]
    [Occupation: Idiot]
    [Bank Account: -$59.99]

    *1* *1*
  • Lotr
    Chtěl jsem napsat Hate o tom jak je ta hra špatná. Protože ona je špatná. Má skvělé stránky ale není to hra o které jsme slyšeli měsíce. Ale nakonec jsem se rozhodl být v klidu.
    A proto vám povím jen jeden vtipný fakt optimalizace Watch Dogs.
    Víte jaký je rozdíl mezi nastavením low a ultra? Co se skutečně změní v config souboru?
    Žádný.
    Nezmění se EnvironmentQuality. Nezmění se PostFxQualityTextureQuality. Jediná věc která se v Nastavení změní je SuperSampling - AA a GeometryQuality. Tedy hra vypadá hůř ale dopad na HWnároky není žádný. Pokud se vám ta hra seká na ULTRA bude se vám sekat na LOW. Tečka.

    A teď k vyjádření technické podpory. Protože v tom spočívá skutečný vtip. Zhruba přeloženo "dnešní generace moderních grafických enginů bohužel má jisté minimální HW nároky které nejdou změnit."
    Vtipné.
    A přitom mi v config stačilo například napsat TextureResolutionQuality="Low". A voala fungovalo to. Šlo to nastavit. A FPS šli nahoru.
    Ptám se tedy. Nejsou tedy next-gen HW nároky tak trochu schválně? Faktem je že ta hra s tím jak vypadá by neměla být tak náročná.
    • No právě.... Doufám, že jsi jim hned odepsal co za krávovinu ti odepsali oni.
    • Bohužel to tak je a není to poprve. V Ubi už jsou tak oblblí, že si vážně myslí, že PC hráči jsou stejná skupina lidí jako konzolisti. KONZOLISTI ČTĚTE DÁL. Nechci říct že jsou konzolisti idioti, ale přeci jenom většina konzolistů ani neví, že program se skládá ze souborů. Pro ně je program prostě ten obrázek co jí zapne.
      Já si to snad "pořídím". Už jenom abych věděl, jakej šit nám dneska servírujou.
    • Jasně že to tak je, oni si myslí, že jsme volové....
  • Problémy technického rázu se dají přežít - dá se počkat na pár patchů atd, ale to že ta hra není žádná velká pecka, to je problém větší.
    • Sem zvedav do reknes svymu prodejci automobilu ... az ti tvoje zcela zanovni auto bude 1/2 roku stat na spalcich ... a cekat na patch ...
      • Na autě jsem závislý, hru můžu na měsíc i déle odložit a počkat si, nejsem fanatik.
  • Stejně WD nevypadá zdaleka tak dobře, na to jaké má nároky.
    • deridon
      věc vkusu, ale mně se třeba v některých ohledech líbilo mnohem více Sleeping Dogs
      • Mato1987
        To je prašť jak uhoď :D ešte to porovnajte so saints row a kolekcia debilných hier bude kompletná.
        • deridon
          ? Nevim proč bych nesrovnával se Sleeping Dogs, obě hry mají předobraz realných měst, graficky jsou na tom podobně, fyzika též podobná, jedna si hraje na něco co není a druhá je nedocěna až až.. http://www.metacritic.com/game/pc/sleeping-dogs
          • Mato1987
            nechcem sa hádať, ale hry ako watch dogs, sleeping dogs, saints row patria do jedného vreca.
            Človek čo sa aspoň troška vyzná v hrách ti to určite potvrdí.
            • Sleeping Dogs jsem poprvé smazal po půl hodině. Když jsem to to pak zkoušel po měsíci a překousl nudnější začátek, dohrál jsem to pak skoro jedním dechem. Ta hra má skvělej jízdní model a ještě lepší souboje. A příběh je teda rozhodně menší sra*ka než ten ve WD. Zodiac Island DLC je navíc asi to nejlepší DLC, co jsem hrál.
  • vsadim se ze za 90% problemu je JEN A JEN uPlay!!!
    • naprosto nesmyslna "ochrana" ktera nic nechrani! jen obtezuje platici hrace, piratska verze bezi bez problemu (a jeste navic tezi bitcoiny *3* )
  • Tak hra to není taková jako sliboval E3 prezentace ale zábavný to je, hra roku? Těžko, ultra propadák? Nikoliv.

    Jednotlivé části hry fungují skvěle ale v celku pokulhávají viz: proč vás lidi mají za ochránce když se chováte jako ultimátní h*v*do? Vykrádáte bankovní účty a nemáte problém vymlátit celý gang lidí jen proto, aby jste jejich šéfovi dali přes papuli teleskopem (wtf? to nestačilo, že jsem mu postřílel kámoše?), proč na vás každej druhej volá policajty když vytáhnete kvér ale při zběsilé automobilové demolici centra Chicaga to nikoho nevzrušuje (míra tolerance fízlů je neskutečná ale když k tomu k pronásledování dojde, umí zatopit)? Proč Aiden občas filosofuje nad tím, jestli smrt toho a toho člověka byla jeho chyba když pak nemá problém někoho zabít kvuli tomu, že si vypůjčí jeho identitu (stačilo ho schovat)?

    To s tou "karmou" považuji za fatální chybu vzhledem k tomu, jak hra byla prezentována, v kostce jste hovado, co se chce někomu za něco pomstít, vykrádáte účty lidí, vodíte za noc policajty při honičkách a přesto, protože sem tam překazíte pouliční loupež vás má město za ochránce?!

    Technické bugy neřeším, to spraví patch ale koncepci hry těžko překopají, na mě to působí tak, že kvuli release datu právě mnoho z tohoto "etického" obsahu hry mnoho vypustili a proto to působí roztřepaně...až se začínám trochu obávat o TC: The Division

    PS: Jízdní model je otřesný
    • Pilgrim66
      Shrnul jsi přesně moje problémy. Ta hra dává důraz na morálku, jak je Aidan vigilante apod. Na jednu stranu má problém zabít člověka co by ho mohl prozradit, na druhou stranu klidně vystřílí celou ochranku vysílací věže.

      Ten příběh pak vůbec nemůže chytnout.
    • jazdny model je fakt mimo...ja som sa tesil,ze ked zbadam Camaro, tak sa v nom prejdem za buracajuce zvuku silneho motoru jak sa na tazke sportove auto patri, ale ono je to jak na manezi, akurat auto nejde len po malom okruhu, to mi tu hru trochu znechucuje, navyse sa stale opakuje par typov, ktore sa vzdialenejsie podobaju realnym autam, proste auta v tejto hre su hnus, od vzhladu, az po jazdu.
      • to sis asi spletl hru, nebo nevim proc mas takova ridiculous ocekavani od neceho co na to vubec neni zamereny
    • ucho
      "proč na vás každej druhej volá policajty když vytáhnete kvér ale při zběsilé automobilové demolici centra Chicaga to nikoho nevzrušuje"

      protože by to byl děsnej opruz, člověk by měl pořád za zadkem policajty, ať by dělal cokoli. jo, není to reálný, ale vychází to počítám s designu hry.
      tak on obecně ten nápad s tím telefonem a hackováním všeho je trochu přitaženej za vlasy. prvotní myšlenka možná zajímavá, ale když se nad vším člověk zamyslí, skřípe to a vše je jen na efekt. pak už jen záleží na tom, jak je hráč tolerantní a jak přijme ten svět a jeho pravidla.
      • u těchto her je obrovskou výhodou to, že je na vás, jakým způsobem hru budete hrát.
        není nad to dodržovat pravidla provozu, kochat se žijícím městem.
        někdo zase hraje jako Rambo, to je na těchto hrách krásné.
        hrajte si podle sebe.
      • Nevím o tom, že by první mafie byla "děsnej opruz".
        • ucho
          1) Mafie neměla žádné demolování, o kterém je tu řeč.
          2) A ano, pro řadu lidí byl zbytečný opruz, že policie hlídá ježdění na červenou, který je nutil k jednomu stylu hraní.

          Ideální situace by samozřejmě byla mít možnost nastavit, jak moc se má o tebe policie zajímat... Je to věc, která ovlivňuje celkový gameplay.
      • Nemluvím o tom, aby vás honili fízlové při přejetí na červenou ale při konstantní demolici města to vypadá zvláštně...to je celé, určitě se to dalo též nějak vybalancovat
  • spook.y
    Poslední dobou se potvrzuje moje pravidlo "nekupovat nic v předprodeji ani hned po vydání" už jsem se spálil tolikrát. Další věc, hodnotit se má aktuální stav hry, ale většinou tomu tak není a hodnotí se to, co ze hry možná někdy bude. Vývojáři poslední dobou vydávají nedodělky které jim potom komunita pomáhá opravit viz. třeba BF4. Ceny her rostou, ale kvalita nikoliv a tím že si za 1299 Kč koupím hru která prostě není dodělaná je vrchol arogance vývojářů. Tato hra bude časem dobrá i zábavná, ale všechny tyhle nedostatky budou házet na Watch Dogs stín už napořád.
    • Navic kdyz to koupis za 1/2 roku nebo rok ... tak to vetsinou uz je nejaka ta "platinova" edice s DLC ...a za 1/2 ceny puvodni hry bez DLC ... A presne jak rikas, tou dobou uz predevsim vis do ceho des a jestli to vubec stoji za hovor.
    • Tak to vis... prace komunity nic nestoji... koukni se na Bohemku, ta si na tom postavila cely business... od hledani pres opravu chyb az po novej a lepsi obsah...
      • spook.y
        Ano, ale Bohemka se tím netají a předem to řekla, že to tak chce dělat. Hlavně Bohemka jde modérům vstříc už jen tím editorem ve hře. ARMA + komunita je skvělá kombinace pro všechny.
        • Ale prosimte, nektere chyby a neduhy enginem se tahnou napric celym vyvojem jiz od OFP. Vzdy hlasaji novy real virutality engine a ve finale je to jen oshaderovany a oparticleovany ten stary. Jiste sem tam pridaj nove funkce viz ted treba konecne modularni zbrane nebo podvodni mise.
          Jeste jsem nehral trojku, ale ve dvojce bylo par marginalnich archaismu jako muzzleflash tvoreny 3 sprity (a tim myslim ze byl 1 vysleh slozeny ze 3 kusu, to ze pri strelbe na full auto byl furt stejny ani nekomentovat), zalostna AI vozidel, svetla ktera ignoruji zdi, AI ktera kdyz se schovas za zed tak te stale vidi, je nestrlili a jakmile vylezes kdekoliv posle ti ji mezi oci, Javelin ktery strilel jako normalni raketomet protoze to pry jinak neslo (coz komunita umela a udelala spravne) atp. a mraky chyb ktere se neopravovali... pokud vydavam sandbox pro komunitu a necham tam tohle, co tedy pro tu komunitu vlastne vydavam? za co ze si to nechavam platit?
    • Ristoro
      Ale já to nedokážu pochopit :D. To je takový problém doladit hru, aby jela všem bez problémů? Nebylo už dost odstrašujících případů? Já nevím jestli to dělají schválně a nebo jsou fakt tak dementní.
      • Je to jen ukázka toho, co si tato firma může dovolit. Počet předobjednávek a současné prodeje té hry ji patrně nedonutí změnit firemní politiku, takže vydat zabugovaný paskvil pro ně není problém. Schválně to určitě nedělají, ale myslím si, že se tímto chováním všem hráčům, co si hru koupili a mají s ní problém, vysmívají do obličeje. Každý další zabugovaný a špatně optimalizovaný produkt, který se dobře prodává, jim pouze zvyšuje hranici toho, co si můžou dovolit ke svým zákazníkům.
      • prachy, prachy a prachy a Pani dem*nti v kravatach, co nic nevedia, len maju moc o vsetkom rozhodovat...
  • mno to nepřekvapí.stačí juknout na logo vydavatele *1*
  • MARTASLJ19
    Týmto tromfli aj PC launch GTA 4 *1*
    • tojo tohle nejede i na konzolich *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit