Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda nevim, já měl za to že Destiny je o multiplayeru v coopu na jednom serveru, takže nevim co sem mícháte pirátství, který by u týhle hry nebylo k ničemu.
    Ten war mezi konzolema a pc je na games fakt děsnej a poslední dobou komentář k věci člověk aby pohledal.
    Osobně jsem PCčkář a Destiny mě mrzí, jenže konzoli bych si kuli němu stejně nekoupil, stejně jako konzolista nekoupí PC kuli Kerbal Space Program.
    Ono až to vyjde, tak na youtube shlídnu gameplay videa a posoudim, zda by opravdu nestálo za to koupit si domů další herní krabičku. Skřípat zuby mi budou jenom kuli měsíčním poplatkům za multiplayer na konzolích.
  • To je super, že to nebude na PC. Stejně by si to ty socky akorát postahovali a pak si doma mnuli svá malinkatá ohanbí slastí,že "ochcali" velkou bohatou americkou firmu. Klasický komplex méněcenosti z menších příjmu a menšího penisu.
  • michaliuz18
    +4 za to ze nemusi HALO ale kebyze to napise niekto iny tak -50 :D deti
  • michaliuz18
    buehehe nemam ps3 :D ale chcem ho :D tie hry si inde nebudem mat sancu zahrat
  • Hodně slabá náplast, původní hra byla daleko zábavnější.
  • walltar
    Hej já vám poradím ... prostě ho ignorujte. *3*
  • Na PC jsou zase jine FPS a exklusivní, viz muj gameplay http://www.youtube.com/watch?v=s-d7pAfMtC0
  • Vůbec jsi, ve své bezbřehé aroganci, nepochopil, ale to nevadí, ja to od tebe ani nečekal. *1*
    Pac a pusu B.
  • Jack1947
    Proc si tedy jediny, kdo diky tomu tady vypada tak jak vypada... kolikrat to psat ze se da vse resit "slusne a bez zbytecnych kecu" ty si to beres vzdycky az moc osobne, potom se na tom vozi ostatni blbecci treba... a hle mame tu Flamovani a zbytecne valky zasira se vlalkno a na vine budes ty... chce se zamyslet Beeblebrox to napsal dobre, trocha sebereflexe by neuskodila a taky nevztahovacnost a prehnana ctizadivost. Zamysli se, jde to vzdycky... nerikej ze ne.
  • Zase nechápeš. Zkusím ti to vysvětlit tak abys to pochopil i ty. Já PC mám a to dost dobré. Většina lidí má PC, buď si ho koupí sami, nebo jim ho koupí rodiče. Těm každé dítě nakuká že PC potřebuje ke studiu a je to. Jenže těžko jim kdo nakuká že ke studiu využije Xko, nebo Pleják. Takže sice mají PC, ale rodiče už jim třeba nechtějí koupit konzoli (samozřejmě jsou tací, jejichž rodiče jim s radostí koupí oboje, protože jejich dítě je chytré, krásné, hodné a skromné) a tito zaprdlí závistivci (a těch je tu koukám hromada) si nemohou zahrát na konzoli a proto jen brblají a závidí. Tak se věci mají a já rozhodně nedovolím aby ty urážky co jsou u každé diskuze s konzolemi nezůstali bez patřičné odezvy.
  • Jack1947
    Nema to asi smysl a na svoji, "pravdu" si kazdy musi prijit sam, v jine situaci. *4*
  • A co tak odlišného a chrabreho děláš ty švarný jinochu? Pokud mě mé oči nešálí, pak děláš přesně to samé, pouze s tím rozdílem, že průdíš hošánky z druhé strany barikady.
    Že by to v tvém případě bylo tak jak pravíš, pouze v inverzni podobě? Tedy, že ti rodiče koupili konzoli (možná i vícero), ale PC(které jak ty sám rád podotýkáš, vychází dráž) ti již nepořídí?
    Chlapče chlapče, ty si vůbec, ale naprosto vůbec nevidíš do pusy.
    Trochu (v tvém případě trocha více) sebereflexe by to chtělo a trošku potrapit mozkové buňky předtím, něž ve své zarputilosti zmáčkneš ten enter při odesílání svých mouder.
    Nezapomeň mě označit za závistivého PC fanboye, jen protože jsem si uráčil cokoliv tvé maličkosti vytknout, přičemž tady vůbec nejde o to, na jakých platformách hraji já a kdokoliv jiný. Mě je to srdečně jedno.
    Pac a pusu B.
  • Ano, trollové zde byly v době kdy jsem sem ještě ani nepsal. Konzolisti se vždy pěkně v klidu hatovali mezi sebou SONY vs Microsoft. PCčkáři měli tak velkou potřebu do nich rýt, že tradiční hate PS3 vs xbox povadl a nahradil ho nový konzole vs PC. *13* *10* *11*
  • Jack1947
    A ty jim pomahas, udrzovat vzajemnou nenavist. Achjo... *7*
  • PCčkáři očividně závidí. Né každý si může dovolit mít doma kromě PC 2-3 konzole, které využije jen na hraní. Holt rodiče jim je nechcou koupit, s tím že PC jim stačí. Tito PCčkářští závistivci pak nemají co hrát a chodí na diskuze prudit konzolisty.
  • XorxoxTalarius
    A tak prvni halo bylo fakt super, hral jsem to na PC a opravdu se mi to libilo hodne
  • Jack1947
    *3*
  • Ach ta tva hloupost. To musi byt strasne takhle zit.
    Ps.: Zavist ceho, koho, komu? Ze ty mas doma konzoli? Lol *1* Ty delas, jako kdyby si vlastnil neco v hodnote sta tisicu, co si nemuze kazdej dovolit. *1*
    Jo a nez me zacnes oznacovat za PC hrace, jak ty mas v oblibe, kdykoliv nekdo s tebou nesouhlasi, tak na konzolich hraji uz nejakej patek. *3*
  • Proč? Někomu prostě Halo universo nesedne, mě třeba po výtvarné stránce ... Ale Destiny universo mi je podstatně sympatičtěší co do výtvarného stylu, uvidíme jak hra dopadne. Zatím mi to avizovaným stylem hry dost připomíná Borderlands, a ty mám rád, kooperace je fajn.
  • Ak to ma byt taka kktna ako Halo nech nad PC radsej ani nerozmyslaju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit