Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže se určitě najde víc hráčů, kteří stahují. Ovšem na xboxu se také vesele warezí. A na mobilech také. Nelze to zjednodušovat.
  • sorry ale ty si asi dobrý trotl...
  • A teď mi řekni, když se vyvíjejí konzolové hry na PC, vyvíjejí se ty PC na konzolích?? tak nevim které zařízení je lepší...
  • Tak proc na ty trapny stranky vubec chodis? A o cem se chces bavit? Ze ses zabednenej tupec a podle toho tvuj prispevek a jeho obsah vypada?
    Nebo, ze si myslis jakej ses frajer, ze mas doma PS3, kterou ti vsichni zavidi? Vazne? *1*
  • frag.ment
    Teď už je ze mě spíš konzolový hráč, ale to osočování PC hráčů ze stahování už je fakt trochu trapný. Když byla dobrá hra na PC, tak sem neměl problém si skočit do obchodu a ten litr utratit, na PC mám asi 30 originálek a kdy jsem naposled něco stáhnul si už ani nepamatuju.. A myslím, že takových PC hráču se u nás najde spoustu.
  • retrofil level 9999999
  • Inquisitor
    Je to rebel!!
  • frag.ment
    Hups, nevím proč se to hodilo sem, reagoval jsem na první komentář v diskuzi..
  • frag.ment
    No Jack aby se hned neozval jako první a s komentářem, který je opět o ničem.. Děláš ty vůbec něco jiného, než že vysedáváš u Games.cz a čekáš na nový článek a bleskovku, abys to mohl hned nesmyslně okomentovat? A k tématu, já mám v plánu koupit PS4, takže jsem v klidu a počkám na recenze, přecijen to kloubení singlu a online nemusí dopadnout dobře..
  • Ani se jim nedivim. Pokrytecti PCckari by hru zase sbesile stahovali, na forech rvali, jaky je to konzolovi s*it, ale v soukromi se u ni naramne bavili. Stejny pripad jako s HALO.
  • Prvni doom patri k nej fp, kazit se to zacalo az s doom 3 a zlepsvat s rage.
  • Tak plocheho cloveka ovladaneho predsudky jsem uz dlouho nevidel. Proti konzolovemu FC3 je treba stalker nuzny koridor o HL ani nemluve. Counter strike jsem prestal hrat po te, co jsem pozal multiplayer killzone 3. Na pc uz nezustalo moc kvalitnich her, ktere stoji za to hrat. Mimochodem, planetside 2 bude i na konzoli, mel bys ji vyradit ze seznamu dobrych her.
  • Ty si snáď fakt neuvedomuješ aký mega troll sa tu z teba stal : *1* Priznaj to že po každom komente čo sem dáš utekáš za maminkou a pochváliš sa ako si "zotrel" niekoho na nete a ona ťa pochváli a kúpi ti hru na konzolu že *5*
  • Ty si taký neskutočný troll :D Ty máš maximálne tuším 15 rokov :D ak máš viac tvoj mozog sa nevyvinul správne mal by si ho ísť reklamovať... Myslím že nejaké stratégie by ti ho rozvinuli hups počkať na konzole ich moc neni tuším... Vyvolávať konflikty na to si tu tuším ako stvorený a ten obrázok ako profilovka ta vystihuje :D
  • Ty musíš mít hodně těžký život co ? :D
  • Malleth
    Rozdíl je v tom, že vypadá úplně jinak než většina FPS. Jsou tam barvy
  • Víš, co je fajn? Naposled jsem dohrál COD 2, nejnovější jsem hrál MW3, který jsem nedohrál a MW1 považuji za pěknou kravinu, takže rozhodně se nepočítám do fanoušků COD a spíš patřím mezi "každoročně ignorující". Halo jsem hrál jen 1 díl (na PC!!!) demo a nezaujalo mně to.
    Naopak mám rád trilogii Bioshocku a za nejlepší hru této konzolové generace povžuji Deus Ex: HR, takže asi moc nezapadám do kolonky "CODhltající konzolista". Z čistě PS3 her se mi dost líbilo Journey, inFAMOUS 1,2 a z X360 Alan Wake. Z Tebou vypsaných her jsem dost hrál CS (1.6, Source), HL, Wolf, FC 1 a chystám se na STALKER.
    A urážky jako "běž se hodit o zem" si odpust. Nijak jsem Tebe neurážel, tak se nechovej jak "stálenadávajícíděcko" v MP COD na X360
  • skil je vyzdaovan kdyz mas ten gamepad strceny v zadnici a hras to pulkama. jeste pritom stihnes jako pravej kazual patlat prstem po ifounku a omrkavat nove statusky na fejsbuku.
  • cs16, BF2/2142/1942, Planetside1/2, UT po 2k4,HL1,DoD,WolfET,Arma,AvP2,Farcry1,Q3,RedOrch,stalker

    a ano ten duke nukem byl kvlaitou daleko pred tvojima po*ranyma codkama, halokama a podobnyma ubohostma. Mapka rovnej koridor kde se ti vsecko spawne pred xichtem aby si nahodou tema packama nemusel moc hejbat a nedej boze netrefit, a kdyz nedej boze netrefis tak autoaim ti to fixne zatebe.

    Bez se hodit o zem pls.
  • To zas někdo kdo konzoly nikdy neviděl. Kdepak hrát s gamepadem je o skillu, né jak myš a klávesnice se kterými se naučí kdejaký šimpanz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit