Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je zas komentář hodný psychiatrické léčebny. Typický PC zatuchloň co hrál na posledy prvního Dooma a považuje to za nej. FPS. Ještě že každý hráč ví, že nejlepší FPS jsou na konzolích.
  • ÁÁ už jsme zase u slova Hardcore. To miluji, ta vaše představa že když jste někdy před 15lety dohráli na PC nějakou cipovinu že jste teď HC hráči.
    NEJSTE *3* Protože potom by někdo za 15 let mohl tvrdit že je HC jen proto že teď dohrál nový CoD. *6* *5* *1*
  • Tak to sis už pěkně dlouho nějakou kvalitní FPS nezahrál...naposled možná tak Duke Nukem 3D *1*
  • Jack1947
    Presne, tak... *4* stavim se ale ze kdyby meli moznost potkat, treba by se dala dat i s temi "hatery" normalni rec. *3*
  • michaliuz18
    radsej nemudruj ked nemas o com pisem normalne a ide o pointu textu a ne o to ako som ho napisal , milujem takychto slovencinarov co si budu len diakritiku a chyby v texte hladat, ale o tom co pisem ma kazdy u prdele, falosny hejteri :D zavidite ps3ke :D pome sa o tom hadat ja to rad robim hlavne na trapnych strankach o hrach:D
  • MrSanta
    Wasteland 2?
  • taky to moc nesleduju ale budou tam pry nejaky raidy na bosse, neco jako ve wowku
  • sice of topik ale taky se pridam *4* , ja se teším na planetary annihilation, homeworld 3 a takove to rpg co vypada jako fallout jen jsem zapomel nazev
  • Za PC komunitu se stydet nemusis, ale za ten debilni obrazek Justina Biebra by ses jako hrac mel propadnout do pekel *1* Mimo to,jestli te to uklidni, jsem HC PC hrac a konzole jsou pro mne stejne platna a velmi kvalitni platforma. Kazde ma sve pro i proti. Konzole dokazi nadherne vytezit svuj potencial a i kdyz treba mivaly textury nizsi rozliseni, rozhodne to neubiralo na atmosfere. Problem hateru netkvi v platforme, ale v hlave.
  • Radsej sa nauc pisat spisovne... *6*
  • Jack1947
    To jsem zrejmne "chybel" nebo to preslechl... kazdopadno slo to vyjadrit i slusneji, nebo si budeme jen nadavat? *7*
  • Krete_e zasr_nej. Je videt, zes to nevidel ani z dalky. A nic nam o ksicht nemrskaj, mrskas si doma leda tak ty.
  • Ty seš opravdu neskutečnej imbecil. Několikrát zmiňovali, že si to budeš moct projít sám bez kohokoliv a mít tak single player zážitek.
  • michaliuz18
    je mi to jedno , dobre hry si musia konzole drzat , hlavne ps3 , keby roobili kazdu ps3 hru na pc tak by sa nehovorilo o najlepsej konzole
  • Nebo Xbox, to je fuk. Konzole jako konzole. I když chápu, že mezi konzoláři panuje nesmiřitelná debata o tom, která z konzolí je lepší. *1* Já si zatím vystačím s PC. *3*
  • Bungie ? Nejsou to ti co dělali Halo ? Děkuji nechci *1*
  • walltar
    Ok dík za info.
  • Ludia co poznaju Planescape ci Start Citizen hrali uz HARDCORE hry ked ty si este tahal kacera, ked sa nevyznas aspon zo seba nerob debila :)
  • MrSanta
    Kurwa Jacku, mýlit, zamykat, smýkat. Nechci dělat grammar nazi, ale taková chyba zásadně mění význam *1*
    EDIT: no, to už je lepší *15*
  • já bych zas nebyl tak extrémně negativní vůči Bungie a sérii Halo. Sám jsem hrál na pc pouze první a druhý díl a oba mě nadchly pro svoji filmovost. Ty cutscény byly úžasný, ale právě hratelnost byla už horší a bylo to furt dokola. Přesto obě hry mě bavily, ale bylo mi 14-16let:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit