Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Velikost světa zatím nebyla nijak stanovena.
    Mělo by se kosit na zpustošené Zemi, dále nějaká oblast na Měsíci, snad i Mars a Venuše.
    Ve hře by snad mohly být nějaké vesmírné poletuchy a cosi na způsob speederů ze Star Wars na pohyb po planetě. Ty jsou jisté. Jestli budou sloužit jenom na zrychlený přesun, nebo se s níma bude i bojovat ví zatím jenom v Bungie a Acti.
    Jsou tam základní 3 hratelné třídy (komunita spekuluje o 4., zatím neoznámené). Diablovsky náhodný loot + speciální "zlaté" zbraně, která se dají vylevelovat. Budou tam i zbroje, ale jestli mají vliv na statistiky, nebo jsou jenom na vizuální změnu netuším.
    Když se budeš nudit, jukni na jejich YT kanál (http://www.youtube.com/user/destinygame/videos).
    V únoru by měla být beta, takže to se určitě vyrojí tuny informací a jistě i Bungie bude hru postupně představovat.
  • tak to naštve *1*
  • legendarni halo ... myslis tu konzole srcku pro gamepady, drz X pro zabiti vsech nepratel pred tebou ?
  • Jack1947
    Ja jsem naopak velmi rad, kdyz se clovek v necem myli ... treba jako ze to bude i SP hned je den hezci. *4*
  • Hele troliku. FPS ktere vyjde zaroven na konzole a i na pc mi nestoji ani za flusanec.
    Kdyz pozhnes mozeckem (asi nemas) tak ti mozna dojde proc.

    Kdyz FPS tak PC only. Tam je aspon mala nadeje...
  • MrSanta
    Vyjadřuji svůj nesouhlas s tvým stanoviskem *1*.
    Podle vyjádření Bungie (byl tu asi včera článek i s odkazem na původní rozhovor) by se měla hra dát bez problémů užít i jako "single". Má mít silnou příběhovou kampaň, která tě do hraní s jinými hráči nebude nutit. Tady vidím zásadní rozdíl oproti Titanfall. Asi jako Borderlands - můžeš hrát sám, nebo on-line s kámošema. Rozdíl v Destiny by měl být, že budeš on-line pořád, ale grupovat se na základní příběhovou kampaň nemusíš. Má to mít cosi na způsob raidů a nějaké PvP oblasti.
    Bungie se brání zařazení Destiny do kategorie MMO. Zásadní rozdíl vidí v tom, že v MMO (jak ho chápou v Bungie) musíš hře věnovat určitý čas, jinak ti kámoši odlevelí pryč. Tady by neměl být problém skočit do hry třeba na jeden večer v týdnu a zapařit si s lidma, kteří tomu věnují více času.
    Tohle jsou moje dojmy na základě různých článků. Je možné, že jsem si vyvodil chybné závěry.
  • xnire
    A proč ten hype? Hra od vývojářů LEGENDÁRNÍ série Halo a vydavatel s nejprodávanější FPS v historii. Proto. Já Bungie věřím.
  • Všechno, co jsi sem napsal o hře, je naprosto obráceně.
  • Jack1947
    Ja jsem prokazal urcitou davku trpelivosti, ale vidim ze tobe neni rady a komu neni rady... *7*
  • TheGGG
    když přestanou hatovat konzole, tak já přestanu hatovat PC komunitu. Proti PC nic nemám. Jen za komunitu se stydím.
  • walltar
    Neviděl právě ... já se o hry, které nejsou ohlášené na PC moc nezajímá, protože si je stejně nezahraju. Tak se tady tak vyptávám. *1*
  • Jack1947
    Nevidel si video predtim ? Tam to bylo a byly tam Vozidla i jak se to bude hrat herni techniky... *3*
  • Jack1947
    Proc je tak neustale, prudis a prudis... dit prece nemas rad hate konzoly tak proc pc, proc ??."//(/( *7* *9*
  • walltar
    Hmm tak Bungie mě nic neříká no. Ale tak snad by to mohlo být zajímavé ... takové borderlands online? Budou tam velké otevřené světy aspoň velikosti planetside 2 a vozidla?
  • TheGGG
    Ty hry to zas zní jak nějaká indie sr*čka. No dost slabá náplast. PCčkářům ale stačí málo.
  • walltar
    Tak já zase na Star Citizena ...
  • Jack1947
    Ma to bejt v necem snad revolucni MMO, bude to hlavne MMO. SP bude hoodne zanedbatelne ba skoro vubec, zajimave ale to je a nadejne. Novy typ MMA kdyby nedelalo na tom Bungie tak by to asi nemelo takovej "hype" na druhou stranu, zas vime co cekat. Revoluci to chce aby si to podmanilo vice hracu... ale ne nijak agresivne ci nucene ale zcela prirozene. *4*
  • MrSanta
    Hlavní rozdíl bude asi v tom, že na tom dělá Bungie, které si udělalo sakra velké jméno díky sérii Halo.
    Pak teoreticky samotná hra, která by snad měla přinést náhodný loot jako Borderlands a výraznou customizaci postav, což se zas tak často ve FPS hrách nedá. Pak je tam cosi o revolučním propojení SP a MP, čemuž ale moc nerozumím. Podle plánů Bungie a Acti to prostě musí být neuvěřitelná prda *1*.
    Jinak já z toho zas tak velkej hype necítím. Prostě sem tam nějaký článek o hře, která má vyjít cca do roka. Plus reakce lidi, kteří hráli Halo a těší se na další značku od svého oblíbeného a docela schopného studia. To by se už hypem dala nazývat každá zmíňka o jakékoli hře.
  • Prosimtě bude to FPS jakych tu uz bylo milion. Ja cekam na Project eternity a Planescape. S timhle at si na konzolich klidne zustanou. Who cares...
  • Hlavně je to nějaký sci-fi blábol... A zase hlavní náplní hry je střílení. Divné, že většina her si zakládá zábavu na střílení do lidí.
    Taky o hru nemám zájem. Jediné co se mi na té hře líbí je, jak se jim povedlo dostat do atmosféry monumentálnost některých objektů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit