Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bla, bla, bla, kecy, sra*í hubou. Kde je vůle, tam je cesta, kdyby chtěli, tak si kapacity najdou. Ale oni očividně nechtějí.
  • halo byla snad prvni exkluzivka na xbox? tady pohadky o nedostatku kapacit muzou zrat snad jen beznadejni fanboys *5*

    krabicky tu nejsou, aby na ne mohly vychazet exkluzivni tituly, naopak, exkluzivni tituly tu jsou, aby se ospravedlnilo oligopolni porcovani trhu
  • walltar
    Btw ... jaký je vlastně u destiny rozdíl oproti každé druhé FPS?

    Sem si všiml, že je tu celkem velké hype, ale nějak sem si nevšiml na čem se zakládá.
  • TheGGG
    A kdyby to vyšlo na PC tak jsi první ve frontě a taháš z kapsy peníze od maminky. Holt typický závistivec. Jak to nemůžu mít je to sra*ec. *5*
  • bezte dop*dele s vasim Destiny. Tolik hype a marketingu sem nevidel ani na gta. Uz rok nam to mrskaj o xichty. Destiny Destiny Destiny Destiny ....

    NE
  • Ta teorie o vlně nevole, v hráčské komunitě, mi přijde podivná. Pokud hru na PC nevydám, logicky pro mně není PC komunita důležitá, takže je mi jedno jakou vlnu nevole to v ní vyvolá.
    Konzolovým hráčům to bude fuk. Osobně si myslím, že PC verze by vyšla, mělo-li by to mít nějaký ekonomický přínos. Možná, že (a teď čistě fantazíruju) by se v budoucnu mohlo ukázat zajímavé portovat hru na SteamOS. Zatím je to platforma batolecí, tedy v plenkách, ale kdo ví... Každopádně pokud by Destiny byla tak neodolatelná pecka, klidně bych si kvůli ní PS4 koupil. *2*
  • Kozy
    Proč? Není o co stát.
  • Jack1947
    A jo ty si taky Fan... *3* me se ta ikonka libi, nechtel jsem tu tvoji ani podobnou pac GoW bylo na pc, tak zas abych se nekdo "neozval".
  • nekromant33
    no doufám že když teď někde něco napíšu, že nebude za tebe ačkoliv sem tu ikonu měl dřív
  • spoock
    kdo hru chce hrát za každou cenu, tak si koupí na to HW a neřeší port, navíc nebude muset řešit milión záplat pro PC
  • Nebyly to tvoje slova, že doufáš, že toho bude víc (ve spojitosti s exkluzivkama)? *7*
  • Jack1947
    Asi bych uz brecel... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit