Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Kdyby jste na netu našli tento návod:
    How to duplicate items in Diablo 3:
    1. Have a shield equiped on your character and an templar.
    2. Drag your own shield over to the templars shield slot to swap shield.
    3. Instead of swapping shields the shield gets duplicated.
    Infinite gold and shields. gg Blizzard.

    Tak se jím neřiďte. Ve skutečnosti vám to shodí hru a nepůjde se vám lognout zpět.
    • Veskoslav
      To jsou docela rychlí:-X
      • Ringwraith
        Spíš tam takovej bug vůbec neměl být.

        Ale tak tahle hra má jméno Diablo 3, bugy vem čert.
        • V každý hře jsou bugy, myslet si opak je hloupost. Rozdíl je v tom, že Blizzard ty bugy bude opravovat narozdíl od většiny ostatních. Se jménem Diablo to nijak nesouvisí.
        • Veskoslav
          Tak stane se. A věř že to opraví rychle. U Sc jsem taky našel, poslal a za dva dny patch na opravu:)
  • tu je tiež simulátor farmárenia, len okolo toho nebol taký hype:
    http://www.edownload.cz/sw/simtractor/
    *14*
  • BoB.2
    Takhle to vypadalo po půlnoci.
    https://lh5.googleusercontent.com/-NYR7Yj--s0c/T7FkJ77FC1I/AAAAAAAACHU/Mnv2L3E9u7I/s360/D3servers2.gif
    *15*
  • Viděl sem stream z Act 1 Hell a řeknu vám, to jsou jatka... a to nechci vidět Inferno.
  • Já jsem většinou byl zvyklý objevit komplet mapu a prošmejdit všechno, co šlo, tak uvidíme, jak to bude s tou hrací dobou, ale i třeba níže zmiňovaných 10-15 hodin by mi přišlo hodně málo na takovou hru, tak doufám, že to nebude pravda.
    • Zeptej se po víkendu...Poté už bych mohl vědět, jak dlouho mi normal zabere :) A jinak...také prolejzám vše řadou, poslouchám journal, každý rozhovor apod. Ale blbě se to odhaduje, když znáš zatím jen zlomek celé hry... Pokud jsi někdy hrál D2, tak by ti to prý mohlo trvat přibližně stejnou dobu (možná o něco delší...).
    • Veskoslav
      No na Hell tak 200 hodin:-D
      • neverim, hell sice nebylo v D2 uplne izi, ale kdyz clovek vedel co dela, slo to projet docela rychle.
        • Je to tak...když jsi hru znal, tak Hell opravdu nebyl tak hroznej. Většinou ti tam zatopil nějakej rare s schopnostmi který jsi nezvládal, či případně když se jich sešlo více najednou, tak to někdy opravdu bylo peklo. Ale naštěstí jsi se těmto soubojům mohl častokrát vyhnout.
          V D3 se Blizzard chlubí obtížností Inferno, kterou jim prej ani nedokázali všichni v týmu hrát a proto si poté na jeho testování vyčlenili skupinku těch nejlepších... Holt ale uvidíme, zda bude Inferno doopravdy tak těžkej... Osobně se bojím aby tam nebyl nějakej velkej 'gear check', jako existuje v WoW a doufám, že pokud bude hráč hrát inteligentně, tak to bude možné procházet i bez nejlepšího vybavení.
          • No krome tech bossiku co te zabili spis nahodou (treba lightning enchanted vs. melee postava) byl v D2 problem asi jenom Duriel, ten mohl zabit nez se loadnula obrazovka ;-) V datadisku pak asi ti tri barbari, ale moje javazona proste prehodila javelin za burizu a ustrilela to navadecima sipama.
            S infernem tezko rict, spis to budou reklamni kecy. O hell obtiznosti D2 tez vykladali ze "wasn't meant to play solo", holt jim clovek nesmi vsechno verit. A to ze tam tedka lidi chcipaji: jasne, neznaji hru a maji prd vybavu ;-)
        • BoB.2
          No myslím že uplný hodnocení to nedostane ta grafika už se probírala dřív že je zastaralá.
          • Já bych ji z nějakého úúúúplně neznámého důvodu datoval k roku 2004 :-DD
  • BoB.2
    Oživlé Postavy.
    http://www.e-item.cz/novinky/diablo-3-ozivle-postavy
    • Lawliet
      to asi nešili u babičky na stroji.. :/
    • neuvěřitelně prvoplánovaná srač*a pro 10letý děcka. To jsou cosplaye s toho úúúžasného diabla shittu 3. Horší fantasy jsem neviděl
    • pekny baby.
    • Veskoslav
      Ty kostýmy museli být dražší než moje auto:-D
  • BoB.2
    opravdu je hrací doba zhruba 5 hodin?
    • No na http://cs.twitch.tv/nl_kripp/ to zrovna pred chvili dohrali, ale nevim kdy zacali. Ted zacinaji nightmare. Tech 5 hodin muze byt realnych kdyz to proletis.
      • BoB.2
        Nechapu proč bych to dělal takovou dobu na to lidi čekaly a pak to prolítneš za 4hodiny. *7*
        • Ono to kupodivu dělá opravdu hodně lidí... Už za dob Diabla 2 si pamatuji jak jsme to na kolejích hráli a byli tam lidi, kteří tou hrou prolítli jak rychle to jen šlo... Poté se dvacetkrát zopakovala první lokace v pátem aktu aby získali zkušenosti no a hurá stejným stylem do Nightmare. Osobně mě to velmi rychle přestalo bavit :-D
          Pravděpodobně jim jde ale o to být co nejdříve na té nejtěžší obtížnosti kde padají nejlepší věci a pak už jen farmaří (což u mě dohraním hell obtížnosti také pozbývalo rychle smysl :) Osobně jsem vždy chtěl lepší vybavení abych byl silnější a byl schopnej postoupit ve hře. Jakmile jsem ale tu obtížnost pokořil, tak už mi na tom nijak moc nezáleželo a raději jsem si to dal za jinou postavu...
          • Spades
            Prave proto tu je inferno, protoze tam uz mas max lvl a prave v hellu nafarmenej EQ tady vyuzijes. dal uz pak bude asi jen pvp...

            Tipuju, ze budou postupne s patchema pridavat dalsi crafty, aby to pvp nestagnovalo - tak samo jak tomu bylo v D2
            • To jo, to je pravda, ale podstatný je, že na inferno vypadávají opět silnější zbraně a další vybavení... Takže to hell vybavení využiješ jen na začáktu inferna. Jay Wilson právě říká, že třeba na akt 3 Inferno už budeš muset mít vybavení co jsi našel v prvních dvou aktech inferno... A k tomu je vybavení pro lvl 60 odstupňovaný...tzn na začátku nacházíš třeba meč který dělá 150-200 a v posledním aktu meč co dělá poškození 220-270 (čísla jsou smyšlená :). Proto se bojím, že tam bude ten tzv. "gear check'.
              JJinak ale pokud přejdeš i infeno, tak už máš opravdu jen PVP, či můžeš farmit ještě lepší vybavení...ale to tak bylo vždy i u starších her...akorát PVP nebylo vlastně vůbec podporované
        • To je snad jasne, ne? Dneska tymy ktere streamuji soutezi kdo nejdriv zabije diabla na hell ;-)
    • Spades
      Projet hru na norma nerovná se hrací doba...
      Navíc za těch 5 hodin to neprojede ani korejec :D
      • Jinak, ve hře je Achievement kde máš projít jednotlivé akty pod jednou hodinou...V součtu by to bylo kolem čtyř hodin :) Takže to vlastně Bob2 docela i odhadnul :-D
        • Ghost47
          Ale to počítám bude chtít kouzelnici, level 60, hodně slušné vybavení a jet to na Normal... a ještě se nesmí moc bloudit *4*
          • Spades
            no vono to asi bude chtit projet napoprve
            • po pravdě nevím...žádná zmínka o tom kdy a jak to musíš přejít u toho achievu nebyla... Proste je tam jen, že musíš dát např. akt 1 pod jednu hodinu... Poté je stejný takový v záložce u druhého aktu...
      • korejec jo, pac kdyz to pod 5 hodin neda, tak nesmi na zachod a 3 dny neji.... *15*
    • Záleží co bereš pod hrací dobou a jaký jsi typ hráče... Pokud tu hru hraješ tak, že běžíš přímo za cílem a ignoruješ vše ostatní, tak ta doba doopravdy může být taková. Diablo 2 v tom nebyl výjimkou (rekord prý byl normal->hell za cca 4 hod(pravděpodobně s kouzelnicí)). Nicméně si myslím, že 10-15 hod při normálním hraní by to už mohlo mít... A pokud prolejzáš každou nedůležitou kobku apod., tak si tam v klídku přidej ještě pár dalších hodin (osobně odhaduji, že s mojim tempem mi normal zabere cca kolem 20 hodin, ale přesně to nevím...)... Podstatné je, že hra na normal nekončí a prostě jsi jen dokončil nejjedodušší obtížnost, kde máš úroveň teprve 30/60 a ještě jsi ani zdaleka neviděl všechno vybavení, skilly, či schopnosti příšer, které vidět můžeš.
      • Spades
        Jenom opravim. Normal je tak na úrovni 20, NM 40 a na konci Hellu bys mel mit 60, abys mohl jit do inferna (60 only)
        • No, co já vím, tak je to spíš 30 na nightmare a 50 když jdeš na hell... Odpovídá tomu i vybavení. Když se koukneš na vybavení v diablo guide na netu, tak uvíš zlom kolem úrovně 32 a 50 kdy se znova začne opakovat staré vybavení akorát má vyšší tier... Ale nikde jsem to nezjišťoval, takže máš možná pravdu...
          Hlavní ale je, že hra se koncem normalu teprve rozjíždí a na tu část se právě těším (samozřejmě soudím dle D2 a PR řečí, že to bude stejně jako v D2) :)
    • zdroj ? tits or GTFO a STFU.
      • BoB.2
        Jen jsem se mrkl jak se hra prodavá a hned mě tam zaujaly dvě mini recenze
        http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=538cc8e28520b1e8680b758f95e23ebb
        • Taková hovadina nejsem jedinej kdo to říká to nejstojí ani za to aby to člověk ctahoval a crackl. Udělali to šikovně tihle blizshitové stejně jako blioware využily velkého očekávání a udělali těžkou srač*u.
          • GlaDOS
            Kolik ti je pro zajímavost let?
        • Nj, pořád platí, že ti nespokojení a 'trollové' se ozývají nejvíce a hlavně nejdříve :) Ostatní pokud mohou hrají...
          • Souhlas, jakmile nějakej názor nechválí Diablo 3, tak je to prostě trolling.
            • Zklamals mě. Škrtám si tě ze seznamu pravých fandů.
            • Veskoslav
              Nemusí ho chválit, ale ty dva příklady jsou prostě troling, chápu, když dá někdo dejme tomu 40-50% a skutečně to zdůvodní, ale nezlob se na mě, ti dva to, co předvedli, to je katastrofa....
        • Spades
          Tak to je trolling haterů :D
          • Souhlas, všechno, co není aspoň 9/10 je prostě trolling.
            • Veskoslav
              Ano 2% dát hře je opavdu netroling, obzvlášť po "obsáhlé" recenzi.....Ale lepší je ten druhý, dal by 6/10, ale kvůli hype dá 3/10? Co to jako je?
          • BoB.2
            Zasmál jsem se ale na druhou stranu je mě jich líto.
        • Veskoslav
          Celkem slušně tam lže, jelikož nejdražší verze Diabla III nestála 3k, nevěřím, že to ten člověk hrál. A toho druhého ani nekomentovat, nějaký trol.
    • Veskoslav
      Nesmysl. Pokud nejsi Korejec a nejedeš stylem hrrr proběhnu rychle všechno a zabíjím jen to nejnutnější, tak je to možná tak krátké.
  • a už sa inštaluje :) Ešte mám z Brlohu aj knihu k tomu, len či ju budem vládať s boľavými očami čítať :D, celý deň v práci hľadím na monitory, večer doma, no neviem neviem :D
  • Ja to nechtel hrat online tak at breci nekde jinde
  • Ataker
    tak už je to doma 50% instalačky 100x horší čekat na tu instalačku, jak na celého pošťáka :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit