Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím no, asi máte pomalý kompy. na mym 6 jadru, 12GB ram a 2x gtx 680 se pripojim raz-dva
    • Mechwarrior_bw
      proste Cody...
    • Veskoslav
      Až budeš objednávat ten karibský kokain, vem mi taky pár gramů.
    • xD xD xD xD xD xD
    • od kdy závisí rychlost připojení na výkonu stroje?
      • V risi fantazie je mozne vsetko, nevies?
    • ty ubozacku, vzdyt ty nemas vlastni ani kalkulacku. tak si sni svuj mokry sen... lol
  • jeste 3 hodinky a budu parit, doufam v Alze mne ubezpecili ze do 5. to tam bude, a to jsem to predobjednaval v unoru.
  • Tak a na wareze už je že Install. Wait for Crack, škoda že ten klon WoWka ide mimo mňa.
    • no to je logicky, je to plna verze ale nema seriovy cislo, ze. crack nebude.
    • Veskoslav
      Na crack můžeš čekat do skonání světa.....
      • skidrow už maká na emulátoru serveru, a tá výzva na ktorej si grupy nahonia triko:
        To je tá gruba čo crackla Diablo III! To si nenechajú ujsť, rečí o nemožnosti obídenia ochrany sme už počuli, od solidshieldu až po starforce who next?
        *2*
        • Veskoslav
          Na co je mi emulárot, když nedosáhne kvality hry. Existují desítky emulátorů WoW, ale neznám žádný, který by se přiblížil originálu. A u DarkSpore neprorazil Skindrow, Reloaded ochranu ani po roce. A ta hra jede na stejném principu jako Diablo III. Navíc to, co popisuješ není klasický crack, ale defacto vytvoření zcela "nové" hry.
          • Samo ze to pujde, ale bude to stat za stejnou backoru jak freecka na wow.
          • GlaDOS
            Nesouhlasím s tebou. Proč myslíš, že emulátor nedosáhne kvalit hry? Co tak vím, tak jejich servery řídí logování, AI, nějaké to generování předmětů, atd. S logováním problém mít nebudou, AI těžko bude problém, když má za úkol pouze jít na tebe a nechat se zabít a generování předmětů pro ně taky nebude problém. DarkSpore není cracknutá, protože ta hra žádné skupině za to nestála. Ta hra vyhrála tím, že byla nezajímavá a proto nestojí za žádné úsilí. V případě Diabla 3 je situace jiná. Tohle je pro skupiny neuvěřitelná výzva už jen tím, o jakou značku se jedná a jakou "neporazitelnou" ochranu má. Já věřím tomu, že Diablo 3 zprovozní a výsledek bude od orginálu k nerozeznání. Tak či tak je mi to fuk, zítra si jdu do obchodu pro krabičku s medailonkem a po zkouškách se zamykám do pokoje. Jen mi vadí tyhle řeči, že to prostě nepůjde. Ono to půjde, na světě je spousta schopných lidí.
          • x_ander
            No release od Skidrow uz je asi pul hodky venku, a udajne funkcni. Jen tak pro info, ja to teda nezkousel, ani nebudu, budu kupovat origo.
          • to niekto hrá? LOL
          • to je zybtecny popisovat o co jde tomu volovi-trolovi. jeho mozkova kapacita se vycerpa kdyz do ni ulozis 0.
        • ty musis bejt vazne dementni. Nechapes koncept hry ? to proste nejde cracknout.
          • ved si pockajme na vyjadrenie v komunite, ked sa im to nepodari tak ok, nemusis verit Blizzardu ako pismu svatemu :)
          • Mňa multikulty fičúry netankujú, neboj ja to sťahovať nebudem, mňa wowko netankuje, ja sa teším na reštart BG *5*
    • že Diablo III preload verzia :D :D
  • life28
    Info: Diablo 3 naskladnil 3,5 milióna kópií, z toho 2 milióny predobjednávok (elektronické nerátam) a u nás je hra beznádejne vypredaná. Odhadujem 3 milióny predaných kusov za prvých 24 hodín
    • V Gamescapu by ji meli mit, tak nevim cem mluvis.
      • Spades
        za 1500 mi muzou polibit pr*el...
      • Veskoslav
        Taky už vyprodaný.
  • taková věc se dala čekat, nemusela by se stát kdyby to nemělo tak vypatlaný systém, že je vše po netu fakt debilita
    • To iste hovorili o Assasins Creed 2.
    • Nemám nic proti Tvému názoru, upřimně se mi taky ta varianta zase tak moc nelíbí, ale když jsem ten příspěvek viděl, tak jsem si řekl, že vzhledem k tomu, že tu to stejné už napsalo tolik lidí, tak ten Tvůj příspěvek přišel s křížkem po funuse :)
  • Hura jdu do hry :)
  • promiňte, ale nějak to nechápu. diablo 3 nemá single player? nebo proč je problém s nedostupností serverů? jako že to nejde stáhnout? nejsou krabicové verze? nebo to má tak neskutečně hovadskej způsob, že abych si zahrál single, tak se musím lognout na nějaký server? prosím vysvětlete. dík.
    • Ringwraith
      Ano je to skutečně "tak hovadskej způsob", jak sám říkáš.

      Ale Diablo 3 má jméno Diablo 3. Takže mu to projde a fanboyové to budou ještě obhajovat.
      • Ja bych tohle napriklad neobhajoval snad nikdy, treba jsem zvedav jak u techto her udelaji casem to, ze skonci podpora na servery a vypnou je. Zda jednou za deset nebo dvacet let bude mozne si tu hru zahrat znova. Nejspis ano s nejakym crackem nebo zrusi logovani na server, ale jak si pak lidi zahraji MP.

        Asi si reknete ze je to dlouha doba, pak se bude hrat neco jineho. Ale i ted ja sam se nekdy vratim ke hre hodne stare a zkousim si ji zahrat a to i po MP.
        • Veskoslav
          No W3 jede už 9 let plynule servry, tak uvidíme:)
      • neva počkáme na crack *1*
        • a počítá se s ním? to bude něco jako no server/offline diablo free crack nebo tak něco? to by se hodilo ikdyž si člověk koupí originál...
          • Mechwarrior_bw
            áno už sa na tom pracuje...
        • Ringwraith
          To je jako bys chtěl cracknout WoW.

          Musíš počkat na nějakej server emulátor.
          • Server emulátor který se nebude moc lišit od WoW :-D temer 1:1 rekl bych.
    • Tak pokud jsi na chatě,budeš si muset zřídit i připojení tam.A ano,bez internetu si nezahraješ
      • Spades
        Kdo by hral na chate diablo proboha? O.o Mas sbirat houby
        • Kdo by sbíral houby, ty přeci mají v Makru. Navíc u kompu nechytneš klíště *2*
        • *1* To neznáš českou většinu..
      • dík za odpověď. a ještě jeden dotaz. nemá to doufám žádný měsíční poplatky kvůli těm serverům že?
        • Ringwraith
          Nemá.

          Toď otázka jestli by je ale Diablo 3 fanoušci byli ochotní platit. Myslím, že někteří ano. *3*
          • Zaplatila a věř jak ráda.
          • Proč mu za to dáváte mínusy, myslím, že při té hysterii, která tu kvůli D3 nyní vládne, to jen ukazuje, že by opravdu spousta lidí ty peníze platila *7*
        • Veskoslav
          Ne.
        • Nemá,neboj.A nekřič to tady *1* *1* nebo to z Blizzu někoho napadne
  • User score na Metacritic 3.6? co se deje? to je to tak spatny?
    • No da se to pochopit, lidi sou na to nateseni a neslo se jim pripojit. I kdyz ted vetsinou uz pisou ze je vsechno v pohode, porad se najdou takovi co maji problem s instalaci, stazenim hry, pripojenim nebo padanim. A ti asi hodnoti ;-)
      Podle me to nejsou trolove, ale rozumna reakce na skutecnost, ze jednoducha single rubacka je napojena na servery, a diky tomu (nekomu) nejde poradne hrat.
    • Veskoslav
      Metacritic už nikdo nebere vážně....:(Předtím se to dalo, ale ty desítky trolů, co tam jsou a schválně snižují scóre hry.
      • Asi mate pravdu no kdyz k tomu nekdo da 2 a napise worst first person shooter :D
    • life28
      nie, drvivá väčšina dala 0/100 lebo im padal server
    • Ringwraith
      Nízká hodnocení na Metacriticu se staly způsobem jak vyjádřit svou nespokojenost s nějakým aspektem hry. Asi každému je jasné, že hra není na 1/10, ale stejně 1/10 dá pokud se mu na hře něco nelíbí.

      To a taky pár trollů.

      No a fanboyové a PR vydavatele pak můžou tvrdit, jak jim metascore ničí jenom zlí trollové.
  • uz se downloader konecne zavrel sam snad se tam nenadobi jina chyba kvuli toho ze to davam do compu uz na druhy pokus preji vsem strastlivcum prijemene hrani
  • Ataker
    Ještě to ani nemám doma mám to z Xzone, ale už několik měsíců předobjednané, takže s Diablem 3 dneska počítám a jestli né! Toš *16*
    • septicflesh
      xzone je peklo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit