Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim co resite, vzdyt na nasem evropskem serveru de hrat na jako jedinem v poho!! Vsechy ostatni popadaly jak svestky.
  • Celý roky o té hře hltám informace a když konečně vyjde, tak to jak na sviňu nemám na čem hrát *11* Že musí bejt člověk online aby mohl hrát mi ze začátku taky nepřišlo úplně dobrý, ale na druhou stranu, kdo dneska sedí u pc bez netu? Proháněl bych toho barbara až bych brečel *16*
    • DarkHawk
      Tak to musíš mít asi prehistorický PC. Diablo 3 náročné moc není a rozjedeš ho i na pár let starém compu.
      • mám noťas z roku 2005 :)
        • mám IC2D 2,2GHz GeForce 240m a 4GB RAM a jede to max 30fps v akci tak 15-20, hrát se to dá, notebook je starej 3 roky, jedu střední detaily, asi upgradnu no :)
  • Peklo nastalo. Znovu selhaly serwery. Po fiasku u bety jsem tohle fakt nečekal.Půl dne mlátíš do klávesnice s heslem aby ti vyskočila chyba. Díky Blizzard za nutnost být pořád online.
    • to jsou je porodní bolesti..
    • Veskoslav
      Jakou chybu ti to hází?
  • btw, ktovie ci poriesili ten problem co mala beta s CZ XPckami ze tam instalator nevedel nakopirovat do data aplikací subory tak si vytvaral kadejake Data aplikac&@: a potom to vyhadzovalo error pri logine.
    • Veskoslav
      Jede normálně XP SP3 česká verze (spolužák)
      • Když tak koukám, že tu všem radíš, tak nevíš náhodou jak zprovoznit diakritiku v chat okně? Nějak nám moc nefungovala a akorát si to nahrazovalo vlastními znaky... Nezkoušel jsem se ale zatím dívat do nastavení, zda tam někde něco není...
        • Veskoslav
          Tam by se měl změnit "typ" písma na Středoevropskou normu, ale bohužel nevím jak. Vím, že u Sc to nakonec šlo s diritikou. Poptám se ti.
          • Ok, dík. Až budu doma, tak se na to zkusím ještě kouknout...
  • Keyz
    Jak bude dlouhá herní doba u singlu?Bude to jako diablo 2?Za ty prachy bych očekával delší hru i když má multiplayer atd...
    -Četl jsem někde snad 10-15 hodin.
    • Po pravdě netuším, jak je to doopravdy dlouhé, ale pamatuji si, že někdy před x-měsíci odpovídal jeden vývojář na otázku, jak je to dlouhé v porovnání s dvojkou a podle jeho slov je to prý delší. Ale asi bych nečekal že to bude mnohem delší... Přece jenom D3 hodně sází na ty čtyři obtížnosti kterými postupně procházíš.
      Jinak ale jsem dnes ráno hrál cca tři hodiny v prvním aktu, prolejzám úplně všechno a kecám s každým a dostal jsem se jeden areál za konec bety a v něm jsem prolezl všechny jeskyně, co jsem nalezl. Podle toho co vidím v achievementech tak mi toho z prvního aktu zbývá ještě docela dost, takže si zatím nemůžu na délku stěžovat. Celou délku ale zatím neznám...
      Ve hře je achievement kde každý z aktů projdeš pod jednou hodinou, ale aby jsi to dokázal, tak bude pravděpodobné, že to vše jenom proběhneš se silnější postavou...
    • Spades
      Tak cela hra na normal je stejne dlouha jak D2 na normal, s tim, ze kazdy dalsi act je rychlejsi nez predchozi. Ale mas tady jednu obtiznost navic a level cap jde dosahnout celkem rychle.
  • Ja to je......, nakoniec budem crackovat originalnu kopiu??
    Tento svet je choryyyyy!
    • Musim priznat ze hodne originalek co vlastním nakonec cracknu ...... jinak jj tenhle svet je chory
    • Tady asi nekdo nevi, na jakem principu bezi Diablo 3 *1* *1*
      • Pretoze hladam len odreagovanie/zabavu u kvaliteho titulu a nehnijem len pred monitorom v zaprdenom brolhu stale ako niekto.Fakt nemam chut cakat od pol noci do rana na obycajne zahajenie prveho aktu.Ked si za nieco zaplatim nepovazujem za zabavu ked ma niekto Vojizdii.
        To len pupusi ako ty si to vychutnavaju.
    • Tak to te potesi, ze originalku rozhodne crackovat nebudes :D
    • Veskoslav
      Tak to přeji hodně štěstí při "crackování" Diabla III.....
  • Cosi
    Já tu právě čekám na poslední zkoušku za poslední semestr tak mi je lagování nefunkčnost úplně ukradená, člověk si uvědomí, že jakékoliv rozčilování na úkor her, tupých hráčů v multiplayeru má totální podřadnou roli. > Diablo Hater
  • Single hru tam nemuseli ani davat. Ked im vytopi servre tak si mozete vsetci drnkat. Aj s ich multakmi hlupymi. Multi nech je online ale single? To je co za rozum. A este pisali ze to preto tak urobili, aby ochranili ludi pred podvodnikmi. Jasne ze proti piratom. Ale drzim im palce, nech to dako spravia a budem si hrat offik singla. Za to by som totiz aj zaplatil, ale henten poloprodukt? Mam platit vlastne za nic? DVD mozem otrepat potom o stenu heh, ked nebudem online. Si kupim ciste a napisem nan fixkou Diablo 3, budem mat doma to iste. :)) Moj nazor a verim, ze ma budete chapat. Ochrana sukromia im uz nic nehovori? Uz musime byt online aj na zachode? Inac sa nepotentockujeme? :))) V polovici tlacenia dojde online a budem v kybli? Budem tam cakat az to zapnu aby som dotlacil? :))) No to uz len tak srandicky. Pekny den.
    • Nemyslím si, že jim jde o warez. To je pro ně vedlejší plus, že se hra nedá jen tak ukrást ale hlavně jde o ty aukce, ze kterých má Blizz cash. Kdyby byl offline singl (postavy na pc, ne na serveru) tak přes char editor navlečeš postavu čím jen chceš a ty předměty ztrácí svůj význam, tudíž je aukce naprosto zbytečná. Další věcí jsou pak PvP arény apod.

      Prostě je to hra založena na online funkcích. Blizz si definuje co je pro ně "singl" ne ty. A takhle ten "singlplayer" vidí oni. Nevidím problém proč by to mělo něčemu vadit.
      • vadí to zákazníkovi který si to nekoupí *3*
        • Tak ať si to nekupuje. Nikdy nelze uspokojit všechny.

          /thread
          /troll
          /idiots
    • Veskoslav
      Smiř se s tím, že dnešní doba je bohužel fixována na připojení. Trvalé. Od mobilů až po pc hry.
      • Mám mobil bez internetu, protože v něm žádnej internet nechci, chci zavolat, poslat sms nebo přijmout hovor, proto je to telefon a žádnej mamrd mě po internetu telefon stopovat nebude a co se týče her, stejnej případ-hry, kde nehraju mulťák(což je skoro vše, protože pokud multi hraju, specializuju se na 1-2 hry, abych se to nějak naučil a mělo to smysl) blokuju ve firewallu, protože tyto nemají žádnej důvod ani nárok na to, aby se k internetu připojovaly, pokud po odpojení nefungují, cracknu a hotovo.
      • Tak hej, nic ine mi ani neostane, ale ked si zoberiem Diablo 2, aka to bola pecka, aj single aj multi (dokonca LAN), pekne na vyber. To ze som musel mat CD v mechanike, to sa dalo prekusnut, ale to co urobili v Diable 3, a to som sa tesil. Hodne ma to sklamalo, uz len preto by som im nedal pri buducej recenzii vysoke hodnotenie. Ale chapem, biznis. Hold pockam si na nove RPG, ktore by Diablo strcilo... a urcite take pride....je to otazka casu, si myslim. I ked by som veru zaparil. :))) Ale co ked raz nebudem mat internet? Kvoli peniazom, bydlisku, krajine? Alebo sa im servre prepadnu do pekla k diablovi. No teraz ma zotriete... :)))
        • Veskoslav
          No ale vem si kolik vody uplynulo od D2 a D3. To samé je i Sc II a Sc:)

          Nevýhody jsou ty, jak si zmínil. Ale když mi spadne net či servry, tak o důvod víc jít ven:-D
      • Mechwarrior_bw
        prečo by sa s tým mal niekdo zmierovať ? komu to vadí nech hru nekupuje alebo stiahne crack. Mňa naštastie Diablo mánia obišla a volím prvú možnosť.
        • no to je logicky, pac moznost 2 - crack neni a nebude. boze vy ste tupy ovce.
          • preco by mal byt tupou ovcou ?...asi sa okolo toho tak nevyzna a nevie ako D3 funguje tak preto predpoklada ze bude crack..ale to este neznamena ze je tupa ovca...braine
            ja keby si o tom viac dnes neprecitam tak to tiez neviem a tiez by som marne cakal na crack i ked skor som uvazoval o kupe...
            zdar ;)
          • Ked crack nebude, tym lepsie usetrim kopec casu. Pojdem von a nebude ma Diablo trapit, len mrziet. :)) Ale to je jedno. Ludia pojdu aspon aj von a kupia si Diablo 3. :)) Ze?? Zlate casy bez internetu, ale vazne. Virus som chytil maximalne vo forme chripky, kupoval som si casaky s CD. Cital som z papiera. Nepotreboval som antivirak a PC mi islo bez reinstalu aj 5 rokov, teda ak som ho nevymenil. Hold pokrok nezastavime ale. Len aby on nas raz nestopol. Nieste online, jest nebudete. :)))
      • Smirte se Zide s tim, ze ted jste v koncentracnim tabore, budete umirat , ale takova je proste dneska doba.
        • Veskoslav
          Proboha demence....

          Když už jsi chtěl něco na přirovnání, tak větší hovadinu jsi nemohl....Bávíme se o technice, mohl jsi třeba argumetovat něčím v technice, ale ty jsi vybral naprostou demenci....Prostě dnešní svět jede na vlně "online". Srovnávat to se zabíjením Židů opravdu může jenom magor.
          • Lord_Blackadder
            @ Veskoslav@tiscali.cz
            Vaše vágní a zcela zavádějcí implikace je pro mě natolik znepokujícím faktorem, že jsem se musel zaregistrovat na tomto serveru a podpořit uživatele s nickname jan. Anologie, kterou použil je velmi trefná, Vaše vulgární vystupování a prezentace pasivní simplifikace a submisivity je pro mne analogií k velmi zdařilému výsledku mediálně a mainstreamem vytvořeného jedince. Bez urážky, z mé strany se nejedná o snahu vyvolat flame, ale pouze upozornit na stále upadající aktivní přístup k řešení problému a samostatnost v racionální rozvaze.
            • Phillios191
              Nejsi ty Erben? :D :D
            • musel jsem to napsat takhle nemoralne a neeticky, .. smirit se, znamena zase se vzdat casti svobody (dobrovolne? opravdu?)

              a jednou nebudeme mit na vyber
            • No tak teda jestly schavujete komentar od jan, tak je mi vas opravdu lito *13*, pac to prirovnani se sem v zadnem pripade nehodi a je nechutne.
            • Veskoslav
              Chápu. Ale v původním příspěvku jsem napsal slovo bohužel, nikoliv bohudík. Nejsem nadšený tím, že systém jak je nyní nastaven nutí člověk k neustálemu omline hranímá i své výhody, ale to teď neřešíme). Ale srovnávat to se zabíjením Židů? Proboha jsme snad na herních, diskuzním fóru....Našel bych podobné přirovnání v oblasti techniky.
          • bylo to prehnane, ale je to jen do extremu privedena tva reakce... smirit se se spatnosti? ano zacina to uvadenim osobnich udaju, smirenim se s necim co neni potreba (net na singl) a koncit to muze kdovikde... napriklad tam , ze uz si nezahrajerte hru aniz by se muselo zverejnit jmeno a nekdo konroloval jak dlouho u ceho sedite (steam)
            • Ať jsi to napsal přehnaně nebo ne, ať se to řeší na fóru s hrami nebo jinde, napsal jsi jen pravdu. Nikoliv pravdu svoji osobní (egoistickou), nýbrž pravdu stojící nad tím. Nedivte se, že se to řeší i v diskuzi ke hře, která je právě tím pozlátkem, u kterého vzniká řada flamů. Skutečně nejhorším je brát projevy této doby tak, že je příjmem jako neměně platné a navíc ve smyslu bytí (to, že to tak jest), přesto že to tak v duchu necítíme... Bohužel, začíná to nutností připojení z důvodu ochrany (logické a oprávněné) a končí omezením vlastní svobody v rámci rádoby ochrany (logické a neoprávněné). Nepsal bych to sem, ale nemůžu jinak, když vidím kam až tyto úvahy v dnešní době prosakují (diskuze týkající se branže v herním průmyslu).
            • Mechwarrior_bw
              czlukas: nepreháňaj ...
            • Spades
              Win 8 ma polovinu veci jen v online rezimu :D
            • Mechwarrior_bw
              až budú postupne pribúdať programy s nutnosťou pripojenia a jedného dňa sa nám bez neho nespustí ani OS a väčšina údajov bude vysieť niekde na cloude až potom ľudia pochopia do akej pasce sa dostali a kam viedol ich postoj "zmierovania sa".
            • Veskoslav
              Ale Blizzard naposledny normální single hru měl v roce 2003 (2004) a to W3. Od té doby neexistuje plnohodnotný offine single hra z jejich produkce. Ber to zase takto.
          • Souhlas, to muze vymyslet jen opravdu nekdo, kdo spadl aspon z 10-teho patra na hlavu!*11*
  • To jsem jediný kdo si myslí, že když za hru platím tak by měla fungovat i na PC, které je absolutně odřízlé od světa (kua třeba připojené na agregátu)?
    Tahle šikana přes připojení mě už docela štve.

    Než mě obviníte .... mám origo
    • Ještě sis nezvykl na šikanu?je jiná doba.Dát do PC placku a myslet si,že hraješ..kde žiješ.. *1*
      • Na zahraničních blozích se často hovoří o trvalosti těhle her (vím je to diablo a to tu bude věčně) ale co když nastane doba (za x-dekád) kdy ty servry vypnou - to pak slavně vydají diablo 3 plně hratelné z přenosného média ?

        Ono dát do PC placku je pěkné v tom, že pokud tu placku budeš mít o čeho strčit i za 20 let tak to prostě půjde. Až se blizzard rozhodne zavřít krám (kvůli diablu 7,8,9,....) tak nevím jak si z nostalgie projedeš třeba 3.
    • Ze je hra vyzaduje pripojeni k netu mas vsude napsane, kdyz ti to nevyhovuje, tak hru nekupuj, to snad by melo byt jasne... Ovsem spouste lidi se neco nelibi a stejne si tu hru koupi, a to je neco, co naprosto nechapu. Proc by pak ta firma neco menila, kdyz penize ma stejne jisty.
      • Pokud jsi si nevšiml. V první větě mu jde ale o zcela jiný problém něž je připojení k netu. Cituji "To jsem jediný kdo si myslí, že když za hru platím tak by měla fungovat ? "
        • A co kdyz to rekne clovek, co si to koupi a nema ani PC?
          Nikdo si nekupuje karku za auto kdyz nema auto.
        • i na PC, které je absolutně odřízlé od světa ??
    • Kdyz si koupis hru, tak ma fungovat tak, jak vyrobce rekne, ze funguje.
      • Otázkou je jestli to výrobce řekne. Předpokládám že je to uvedené na krabici v minimálních požadavcích vzadu dole písmem o 6px že bude vyžadovat připojení k internetu. Ale už tam nebude uvedené že je to konstantní přípojení protože 70% hry je vlastně na serveru a ty dostáváš akorát grafické pozlátko co to vykresluje.
        • Kdyby jenom, ze to potrebuje pripojeni, ono to potrebuje znat i tve jmeno a adresu... bez toho si nezahrajes. U nejakych teenageru je to asi fuk, horsi az se znich stanou primari oddeleni a nejakej podrizenej na ne vytahne, ze cely mladi prosedeli u diabla:D. Ale kdyz nekomu nevadi na sebe zverejnovat ze je gambler, tak v poho...
          • Gambler hra koli praxom.
            A aj keby primar chodil do utulku a krmil hladne deti, vzdy sa najde kretren ktory to spochyni/obrati proti nemu.
          • Spades
            tyto informace jsou sifrovane, a nikdo krom blizzardu je nevidi. Real ID pratele vidi jen jmeno... Your argument is invalid
          • gambler :D Jeste rekni, ze by jsi vsechnu tuhle zabavu zakazal.
            • jan: Nevšiml jsem si, že by tě někdo nutil hrát hry, natož si kupovat cokoliv od Blizzadu. Požaduješ "základní soukromí"? Tak ho hledej u vývojáře, který ti ho nabídne.

              Dále neposuzuj, jaký jsem či nejsem zákazník. Diablo III jsem si nekoupil a ani nekoupím a to z jednoduchého důvodu - na hraní není čas (časem poznáš). To samé platí pro Battlelog.
            • zato tohle je inteligentni a vyargumentovany prispevek do diskuze... navic k tematu.. tleskam *9*

              uz se nadava i za pozadavek zakladniho soukromi, no gratuluji jsi zakaznik presne takovy, jakeho si tyhle charitativni organizace (blizzard) preji ... Mas uz aspon vyplneny battlelog?
            • jan: Po přečtení všech tvých příspěvků, ti můžu říct jediné. Ty už vážně raději drž hubu. Takovou smíšenici píčovin jsem vážně dlouho neslyšel. Tim koncentrákem jsi tomu tuplem nasadil korunu.
            • tak pro zacatek bych aspon respektoval soukromi platicich zakazniku... *7*
          • Horsi bude, az ta hra bude vyzadovat informace o krevni skupine a jestli jsi darcem organu :) A komu by jako melo vadit, ze primar hral Diablo? :)
            • no pocitam tomu primarovi *1* , trestny cin to neni, ale prestizi neprida...
        • Nechapu duvod, proc je pro hrace dulezite vedet, proc to potrebuje pripojeni k netu. U netu je uvedena i doporucena velikost linky, takze je k dispozici vse co hrat potrebuje.
        • Veskoslav
          Tak připojení k internetu je velikým písmem vzadu a ve předu je ještě nálepka "Vyžaduje" připojení k netu". Navíc, kdo v dnešní době nemá alespoň 1Mbit/s linku. (chápu vesnice, tak je to šílené sehnat)
    • Veskoslav
      Pravda, občas mi vadí neustále připojení k netu. Ale když ho mám na pc neustále, k mi je to fuk. A když jsem mimo připojení, tak jsem rád, že jsem se toho zbavil a užívám si dovolené.

      P.S: Vy ale myslíte, že bydlíte někde na vesnici s pomalým připojením asi, že?
    • Pokud to chápu dobře tak budeme hrát úplně stejnou hru .... takže už žádné hraní 1.09 když je venku 1.13 ?
      • Spades
        no pokud nekdo vyda funkcni emulator s dobryma skriptama, tak to bude jak u wow - muzes hrat jakykoliv patch chces. Bohuzel je to ted na principu cataclysm, kde se vsechny patche streamujou postupne, takze se neda jen tak rict co je jaky patch... Jedine, ze by kazdej update nekdo ripnul, jak to ted delaji na steamu
    • DarkHawk
      Udělal sem dobře, ža sem to ještě nekoupil. Dám tomu ještě týden až to všechno pojede hladce.
  • Co je to prosím vás ten Guest pass ..to je něco jako pozvánka na trial bo co? :D
    • life28
      Jo, každý dostane vo svojej krabicovej edícii 3x guest pass pre kamarátov, dnes v noci sa ale rozhodli, že guest pass má každý, kto má Battle.net účet. Dovoľuje ti to hrať kúsok z hry (rovnaký ako v bete) až do lvl13

      EDIT: píšete že vám to nejde, kopu ľuďom v noci na fóre diablofans.cz to išlo bez originálky a passu
      • tak jsem vygooglil zprávu Blizzardu někdy z dneška, že přístup k tomu "trialu" mají už pouze do odvolání zase jen ti, co maj guest pass (ten dostávaj majitelé krabic)
      • Spades
        ja nic nedostal, a to mam vsecko krom D3 a WoW... aj v bete sem byl
      • Že má quest pass každý? A kde přesně to mám najít?
      • opravdu? mám účet, ale netuším, jakpak bych se měl k Diablu dostat .. dá se na webovkách pouze koupit, nic víc mi to nenabízí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit