Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Necíte někdo nějké info ohledně PC verze? Proč je v kartě napsáno, že hra má vyjít pro PC? Nikde jinde jsem o tom zmínku nenašel, dík.
  • Nejnudnější trailer co jsem za poslední dobu viděl....silent hill mě to nepřipomíná naprosto v ničem :( ..naprostej Alan Wake
  • No hudba opravdu nepovedená. Samotné vizuálno ale působí pěkně a myslím že v tomhle SH trefili celkem dobře. Akorád na mě z toho traileru nepůsobí moc SH atmosféra. Ten psycho hnus říznutej beznadějí. Ale uvidíme třeba to tam je. Já obvykle většinou raději nic nesleduju dokud to nevyjde a zas musim říct že tohle ve mě spíš vzbudilo zájem než naopak.
  • Nehodi, no. Takhle je to vzdycky, kdyz autori do hry/traileru promitaj svuj vlastni vkus. Uz jsem na to alergickej.

    A za sebe naopak dekuju Bohu (tuhle nad tim nekdo vzdychal), ze se do her necpou zpivany songy.
    Je to hnuj. Hudbu jedine instrumentalni/ambientni - atmosfera! Stejne jako u filmu.
    Na co proboha zpivanou?? Sleepless a dalsi po ni myslim taky volali, a ja to vubec nepochopil.
    STOP ZPIVANYM SOUNDTRACKUM! Nechte hudbu tam, kde ji je dobre - v pozadi, v atmosferarne.
    *7*
  • kdyz Silent Hill tak poradnou mlhu,hudbu a mega atmosku tu jsem od 1 dilu nezazil..bouzel
  • hudba sa tam absolutne nehodi
    • (pop)KoЯn
  • Mayuri12
    Uff jak sem četl nadpis myslel jsem že tam dali Justina Biebera. Korny jsem nikdy neposlouchal ale ta písnička byla celkem pěkná i když k traileru se dali nalézt vhodnější kapely.
  • Korn ( hlavne ten starší ) mám rád a dokonca si viem predstaviť že by sa niektoré veci od nich hodili do traileru na SH ale táto rozhodne nie *7*
    • jo jo ještě Issues, Pak už z mý strany nezájem. Ňák mě přestali bavit. Ale starší desky jsou super a občas si je poslechnu.
  • Korn uz jsou davno pop. Jestli chlapecky, to si nedovolim tvrdit :)
  • Abych se přiznal, hudba sice není SH klasika, ale neuráží mě to a to tento typ hudby vůbec neposlouchám. Co mě naopak dost leze krkem, je čeština zdejších přispěvovatelů. Tvrdé, měkké, podmět. přísudek. Neměli byste pánové čučet jen do kompu :o) Být u traileru audio od Akiry, spáchám sebevraždu dřív, než si hru koupím :o) A to nemyslím ve zlém, tenhle japonec umí udělat melodie tak hrůzné a tklivé zároveň, že se vám chce strachy a žalem umřít. A to je to, na čem SH staví. Výborné spojení hrůzy a hlubokého smutku. Co se týče obrazové složky traileru, je to špička. Krásně a poutavě sestřihané. Třeba mě utlučte, je to jen názor :o)
    • Zprávně pravopysnné chibi sou hnuz. Sato bich vrašdyl,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit