Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me ta hudba zas tak tragicka k tomu neprijde... Aspon je to zmena *2*
  • misho8723
    Korn sa fakt za tie roky,čo sú na scéne veľmi zmenili, a nie vždy práve k lepšiemu,.. ktovie ako skončí ich nový album s dubstepovými producentmi, ale fakt nazvať ich chlapeckým popom je zase príliš.. a práve táto pesnička ku tomuto traileru, mi pripomenula ich staršiu, tvrdšiu tvorbu.. a keby podobná hudba sa hrávala aj v rádiách, tak by som konečne po 10 rokoch sa aj hádam vrátil k počúvaniu rádií :D
  • Až na dost prkenný animace to vypadá zajímavě.
    • Zrovna nedávno jsem si říkal, že tuhle surikatu už jsem dlouho neviděl :) . Nebyly podobně prkenné pohyby i v trojce? Nebo ve čtyřce, teď nevím, hrál jsem jen dema...
      • To nevim, Silent Hill mě nikdy moc nelákal, takže jsem až na film sérií nedotčenej. Jinak sem chodím pořád. Jen se nic, alespoň pro mě, zajímavýho nedělo :)
  • "je hudební doprovod chlapeckého popu Korna" ?! Prvně jsem si říkal jestli se autor někde něčeho nenadýchal, poté jsem se ale podíval na jméno autora a vše bylo náhle vysvětleno. *11*
  • Podle mě používat skladby známých hudebních skupin je dost pod úroveň. Měli se spíš poohlídnout po Two Steps From Hell nebo Immediate Music, když už nejsou schopní si najmout někoho z branže.

    A jako další v této diskuzi musím podotknout, že KoRn má s popem společného asi jako má Shakira (nebo co to dneska frčí) s death metalem nebo hard trancem. Z muziky pochybné kvality se dá utahovat i inteligentně.
  • nj ale je to nu metal ale ja si pod tym predstavujem cosi omnoho tvrdsie, toto fakt skor pripomina pop (asi by nebolo od veci zaviest termin pop metal, viacero kapiel by sa k nemu dalo priradit)
    • Disturbed hrají nu-metal a není to zrovna něco super tvrdého.
      • misho8723
        Disturbed už dlho nehrajú nu-metal.. hravajú teraz viac-menej klasický hard-rock/metal s git. sólami a tak.. v ich hudbe fakt ako veľa toho nu- metalu už nepočuť
        • To už nevím. Poslední album, které jsem slyšel, bylo Believe a to byl ještě omyl.
    • Cajk
      ten termín už dávno existuje :)
  • Tady je někdo těžce zaujatý proti kapele Korn :)) Ne že bych je nějak miloval, ale takové poznámky sem snad nepatří, ne? :)
  • To jsem rád, že nejsem sám, komu to evokovalo Alan Waka. Ta "AlanWakečnost" z toho traileru uplne čiší....
  • Cajk
    Tak nemůžou k tomu pro veřejnost přihodit Cephalic Carnage:D
  • kukurice je uz davno pop :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit