Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ,,Co ale opravdu nelze prominout, je hudební doprovod chlapeckého popu Korna,, co to po ranu v te redakci chlastate ? :D
  • MishKonn
    Zase podporujeme svobodné názory? *7* Achich.

    Tyhle newsky už opravdu přestávají mít cokoliv společného s profesionální novinařinou. Je naprostý skandál, aby byl novinkový článek tímto způsobem 'zohyzděn'. Pozor, docela sympatizuji s názorem autora, že se k SH hudba této kapely příliš nehodí, ale ty průpovídky?

    "Chlapecký pop"? Dobrá, přiznejme si, KoЯn není žádný underground a narovinu přiznávám, že mi jejich hudba připadne ani ne propracovaná, jako spíše zářivé pozlátko. Jediné, co si z poslechu odnesu, je to, že ta 'basa zní hustě'. Odepřít jim však schopnost opravdu hustit atmosféru opravdu nelze, a o Nu-Metal se opravdu jedná, nehledě na to, jak komerční.

    Ale opravdu nelze prominout? Tak sakra, kde to jsme? Tohle je podle mě zhovadilost největšího kalibru a větší poznámka než "Máme tu nový trailer na Silent Hill podkreslený hudbou od KoЯn, která autorovi newsky vůbec nesedla.", tady prostě nemá co dělat.
    • V článku by mi to tak nevadilo, ale ono to je i v nadpisu. Pokud si ovšem někdo nedokáže udělat vlastní názor jestli se hudba hodí nebo ne, jeho smůla.
    • Tak buďme upřímní, games jsou spíš webem komunitním, než profesionálním, takže na subjektivnějším tónu nevidím nic špatného (jako extrémní případ komunitního psaní beru třeba někdejší diskmagy, kde se přímo muselo psát subjektivně).

      Nevím, jak můžeš hustit atmosféru, když hraješ pozlátko. Ale to je jedno: ten tralier mi obrazově přijde mnohem atmosféričtější než hudebně. Škoda ale těch prkenných animací.
      • MishKonn
        No, mám tím na mysli právě to, že ta hudba neobsahuje nic objevného, ani těžkého. Chybí mi tam nějaká hloubka, duše. V čemž ale vyniká, je opravdu hutná atmosféra, kterou utváří zejména set-up, jinými slovy to, na co kapela hraje, a jak se to potom nahraje ve studiu. Jednoduše, zní to dobře.
  • Mayuri12
    Uff jak sem četl nadpis myslel jsem že tam dali Justina Biebera. Korny jsem nikdy neposlouchal ale ta písnička byla celkem pěkná i když k traileru se dali nalézt vhodnější kapely.
  • korn ze je chlapecky pop? to je nu-metal *7*
    • A v com je rozdiel?
    • njn gaylordum se nezavdecis.. predpokladam, ze to je narazka na zanr a neprameni to z neznalosti.. jestli je to z neznalosti tak at se pan Levis cervena az na ritce ;)
    • No prave...
  • ucho
    chlapecký pop? tlačení těchto věcí do článku je vcelku velký přešlap... ano, hudba tam nesedí, ale dá se to napsat i profesionálně, ne aby to vypadalo jako od neotrkaného gymnazisty.
  • Korn ( hlavne ten starší ) mám rád a dokonca si viem predstaviť že by sa niektoré veci od nich hodili do traileru na SH ale táto rozhodne nie *7*
    • jo jo ještě Issues, Pak už z mý strany nezájem. Ňák mě přestali bavit. Ale starší desky jsou super a občas si je poslechnu.
  • lepsi ne ta hudba k assasin creed http://www.youtube.com/watch?v=4K39UWxdm0U
    • To víš, v té době byli assassini drsní gangsta bros.
    • Ten trailer je hodnocen jako nejlepší trailer E3 2011.
      • Cajk
        album Lady Gaga je taky hodnoceno jako nejlepší album roku..
        • Jo, svět se v perdél obrací...
    • mně se náhodou tenhle AC trailer hrozně líbí x))
    • Awakened
      To je vtip... doufám...
  • smejki
    Korn? Snad KoЯn, ne?
    • Cajk
      a co máte s tim Jirkou Kornem pořád?
      • MishKonn
        Buhahahaha, to bylo k popukání.
    • jak se píše obrácené R???
      • smejki
        uděláš třikrát triforce -
          ▲
        ▲ ▲
        pak se osmkrát otočíš, bouchneš deklem od popelnice, zatleskáš a zmáčkneš enter
        • MishKonn
          Já myslim, že Alt+F4 je rychlejší způsob. *3*
        • á pán je komik... *1*
          • smejki
            je to z azbuky, ale už si to nepamatuju. tak to tahám z ID3 tagů kapely, který jsem vyplnil před dávnými lety *4*
            • ok tak mi to zůstane zapvězeno. A to jsem chtěl machrovat... *3*
  • Tak ten novej Silent Hill zatím vypadá přesně tak, jak jsem čekal. Spíše připomíná poslední díly(potažmo Alan Wake) než že by obnovoval původního ducha hry. Silent Hill mám rád(nejlepší je druhý díl) pro jeho netypické herní vlastnosti. Střeliva je má, na nepřátele narazíte jednou za půl hodiny, většinu hry se bráníte ocelovou tyčí, vidíte sotva metr před sebe, kamera si poletuje sem a tam(často ani nevidíte sám sebe) a do toho ještě naprosto(japonské) šílené prostředí. Je to jediná hra, kde jsem po celou dobu pociťoval mrazení po celém těle. Žádná jiná hra to u mě nedokázala. Autoři Downpouru prohlašovali, že se chtějí v hratelnosti a atmosféře vrátit k prvnímu a druhému dílu, ale zatím to tak nevypadá. Jsem zvědavej na výsledek, ale zatím k tomu budu přistupovat opatrně, abych nebyl sklamanej jako u Alana Wakea.
    • Naprosto souhlasim, dvoja je nejen nejlepsi dil, ale i jeden z nejlepsich hernich hororu vubec.
      Btw. v cem te Alan Wake sklamal? Me totiz prisel naprosto skvelej co do atmosfery a kombinace zanrhu horror + thriller.
      • Přesně tak. Dvojka má lepší příběh a atmosféru než většina filmových horrorů. Z Wakem jsem měl problem v hratelnosti a příběhu. Na začátku hry mě to nadchlo, ale pak už to byl stereotyp. Někam jsem běžel, tam se objevili ty "stíny", já jsem je postřílel a běžel dál. Nebyla tam ani adrenalinová akce ani mrazivá atmosféra. A co se týče příběhu, tak ten mě zklamal ještě víc. Byl hrozně tuctovej. Ničím nepřekvapil ani nezaujal.
        • Mě fakt mrzí že Alan Wake nevyšel na PC. Ten nápad i atmosféra z trailerů mi přišli fajn. Jedna z mála her co bych z Xka chtěl hrát. Ale zas kvůli tomu konzoli kupovat nebudu. Śkoda
  • "je hudební doprovod chlapeckého popu Korna" ?! Prvně jsem si říkal jestli se autor někde něčeho nenadýchal, poté jsem se ale podíval na jméno autora a vše bylo náhle vysvětleno. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit