Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten trailer je snad jeste horsi nez takovy ty amatersky anime kolaze na ty-trubce ke kterejm hrajou podobne spatne zvoleny pisne. Nu-metal je stejne davno mrtvej...
  • No hudba opravdu nepovedená. Samotné vizuálno ale působí pěkně a myslím že v tomhle SH trefili celkem dobře. Akorád na mě z toho traileru nepůsobí moc SH atmosféra. Ten psycho hnus říznutej beznadějí. Ale uvidíme třeba to tam je. Já obvykle většinou raději nic nesleduju dokud to nevyjde a zas musim říct že tohle ve mě spíš vzbudilo zájem než naopak.
  • MidnighT91
    Víte co mě s*re? Celej tenhle trailer je jeden velkej spoiler... místo aby ukázaly přímo gameplay záběry, tak to celé složí jen z ingame videosekvencí, který mě teď totálně nezajímají...
    • To je módní. A taky jeden z důvodů, proč jsem neviděl ještě žádné video z Mass Effect 3 kromě toho úplně prvního o kterém se ze začátku nevědělo jistě jestli vůbec je z ME3. To bych zakázal tydlety trajlery.
    • MidnighT91
      P.S hudba tam sedne krásně, záleží na tom jestly vám sednou korni...
  • Nehodi, no. Takhle je to vzdycky, kdyz autori do hry/traileru promitaj svuj vlastni vkus. Uz jsem na to alergickej.

    A za sebe naopak dekuju Bohu (tuhle nad tim nekdo vzdychal), ze se do her necpou zpivany songy.
    Je to hnuj. Hudbu jedine instrumentalni/ambientni - atmosfera! Stejne jako u filmu.
    Na co proboha zpivanou?? Sleepless a dalsi po ni myslim taky volali, a ja to vubec nepochopil.
    STOP ZPIVANYM SOUNDTRACKUM! Nechte hudbu tam, kde ji je dobre - v pozadi, v atmosferarne.
    *7*
  • Levis je vazne blbec. Nehlede na to ze takovejhle zvastu je tu posledni dobou plno, a to vseobecne o infech z her apod. Autori jsou znacne neznalí herního i filmoveha a zrejme i hudebniho sveta. Bejt tu sef tak udelam cistku a najdu si nove pisálky.
    • Cajk
      tyhle kecy jsou ale ještě mnohem horší:)..
  • Dost dlouhy trailer...hudba sice opravdu nesedi ale to by nevadilo, nic proti kornum a zase tak riserne moc to v traileru nerusi. Vadi mi vic zbytecna dela a zadny strih/motiv traileru. Spis nez trailer to vypada jako slepenec z co nejvic ruznych zaberu, ktere ale povetsinou vypadaji dost bidne (hlavne po technicke strance to vypada, ze je hra pozadu minimalne za poslednimi dvema dily serie) Ne ze by slo o grafiku, u podobnych her ozelim cokoliv pokud me to vtahne a a ma to hlavne dobrou atmosferu, ale precijen nejaky standard by to melo mit (nektere zabery jsou pekne nektere jak z PS2). Doted jsem se na novy SH z domaci produkce tesil, ale musim rict, ze me tehle trailer trochu sklamal a moc dobrou sluzbu jako promo hre nedela. Doufam ze Downpour nakonec prekvapi alespon doobrym pribehem...
  • hudba sa tam absolutne nehodi
    • (pop)KoЯn
  • kukurice je uz davno pop :D
  • misho8723
    Korn sa fakt za tie roky,čo sú na scéne veľmi zmenili, a nie vždy práve k lepšiemu,.. ktovie ako skončí ich nový album s dubstepovými producentmi, ale fakt nazvať ich chlapeckým popom je zase príliš.. a práve táto pesnička ku tomuto traileru, mi pripomenula ich staršiu, tvrdšiu tvorbu.. a keby podobná hudba sa hrávala aj v rádiách, tak by som konečne po 10 rokoch sa aj hádam vrátil k počúvaniu rádií :D
  • Me ta hudba zas tak tragicka k tomu neprijde... Aspon je to zmena *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit