Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Konečně jste se dočkali konzolovka roku má recenzi už i na games *5*
    • flash789
      Nj, kdyz to uz skoro nikoho nezajima..jak se rika..s krizkem po funuse..ale taky lepsi nekdy nezli nikdy:)
      • Jack1947
        Tak určitě, moc vás tady není a v redakci Japonské hry taky moc lidí nehraje, lepší než karabáčem po hlavě taky si myslím *3*
        • flash789
          tak bejt to driv diskuze by jela jak kolovratek, japanofobove by krkali a prdeli o sto sest:)
          • Jack1947
            Nevím o japanofilech ( krom tebe a pár anonymů ještě Femto tuším a jestli on není anonym/inkognito )
            • Jack1947
              To není o tom jen jsem reagoval. Já takové hry sice moc nemusím ale japonská produkce jinak mi vůbec nevadí ( ba naopak).
            • Nevím, proč máte tak velký problém s tím, že se někomu líbí hra, která se vám moc nezamlouvá.
              (10 milionů lidí v naší republice znamená 10 milionů různých názorů.)

              Osobně mě třeba vůbec nebaví hrát závodní hry, ale kvůli tomu nebudu hned odsuzovat jejich hráče jako autofily.
  • Na mnoho webech se to probíralo:
    Pro lidi, co nikdy žádnou Personu nehráli, tak je to skoro až revoluční hra 10/10
    Pro hráče, co hráli předchozí díly, nic moc nového, takže asi 8/10

    Osobně už Personu pařím přes týden a jsem náramně spokojený, 10/10
  • flash789
    Za me tak 8/10 maximalne. Chapu ze recept persony funguje, ale na hodnoceni 9 nebo 10/10 je tam novych a originalnich prvku velmi malo. Samozrejme pro nekoho kdo zadnou personu nehral to neplati.
    Postavy ackoliv jsou zajimave jsou celkem JRPG klise a taky neprinasi nic moc zavratne prevratneho.
    System rozvoje postav a souboje taky neni nic extra, a jde jen o orezanou a zjednodusenou verzi klasickych SMT (Shin megami tensei) her a opet o kopirku predchozich dvou dilu. Vysoka hodnoceni pricitam tomu ze Persona 5 je vic mainsteam takze si ji uzije i nekdo kdo na predchozi dily nebo nedej boze na klasicke SMT nemel nervy a hlavu. Z mojeho pohledu Persona 5 jako celek zadny final fantasy killer nebo nejlepsi JRPG vsech dob neni. A uprimne priznavam ze asi po 80ti hodinach me to prestalo bavit a od te doby jsme na to ani nesahl. Z velke casti to je i tim ze spis preferuju zakladni odnoz SMT a tohle saskovani pubertaku ve skole uz jaksi pro me moc neni. Ale kdo vi, treba to dam nekdy znovu na nejvyssi obtiznost, treba to pak bude vetsi zabava aspon po soubojove strance, na normal jsem po case vlastne mackal jen jeden knoflik a usinal u toho.
    jedine co mi prijde na tech legendarnich 10/10 je stylizace, ta je skutecne neco:)
    • Díky za užitečný komentář. Konečně někoho napadlo nepsat v diskuzích jenom zbytečné jízlivé kydy a trollovat, ale raději sdílet užitečné informace nebo názory. Začínám o té hře uvažovat :-) Jen tak dál.
    • To si mi připomněl, jak Poláček v jednou podcastu označil Personu za main series and SMT za spin-off.
      • Modří ví jak to je, ale řekl bych že Persona je momentálně větší značka než SMT. Ještě by se dalo dále rozebrat, co je ještě klasický SMT a co další sub-série/spin-offy je toho totiž mraky a jsem za to rád!
        • flash789
          Tak jasne ze je kdyz se SMT presunulo na handheldy od nintenda..bohuzel. Ale jsem zvedav na dalsi dil pro Switch, preci jen to je i ,,velka,,konzole.
      • flash789
        nj..SMT zaclo roku 1992 a Persona az 1996. Ale po tech letech v tom je bordel, tech ruznejch dilu a oznaceni a roztrouseni mezi vsechny mozny platformy ...Ale jasne, SMT je zaklad:)
  • mikezz
    Neviem, čo sa stalo ale tento rok je to po prvé, kedy ma japonská produkcia niekoľkonásobne viac zaujala ako produkcia veľkých AAA hier zo západu (možno s výnimkou Prey). Zelda, Nier a teraz Persona. Samé herné zlato. Keby sa dá kúpiť čas, tak do toho idem.
    • Tak ono je to tak každý rok. Z velkých AAA her mi akorát Horizon trošku vrátil víru v západní vývojáře, ale jinak je to klasika.
      Prey jsem teda ještě nehrál, tak uvidím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit