Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Hraji fotbal, miluji fotbal a bohužel musím říci, že PES 2015 moc fotbalovosti nepobralo. Jak někdo pode mnou říkal, že AI nehraje prakticky pomocí centrů a střílí jen po zemi; to je jen střípek této nepovedené verze, potažmo enginu. Bránění manšaftů a jejich chaotické rozestavení při zóně, nulová fyzika při kontaktu protihráčů…nesmyslná překombinovanost, která z fotbalu dělá paskvil + ošklivá archaická prezentace. V rámci grafiky hra vypadá jako z roku 2008 (jak na PC, tak co jsem měl možnost vidět i na nextgenu) a to není žádné přehánění. A člověk nesmí opomenout ani šílený multiplayer, který snad ani Konami nemohlo myslet vážně. Sice se to snaží opravit, ale aby šlo v release verzi (ne)hrát proti pirátským kopiím…to je k zamyšlení.
    Za mě silné zklamání a nedoporučení ke koupi.
    • Ja naopak doporucuji ke koupi. Gól jsem dostal z brejku, po centru, střelou z dálky, z rohu, penalty, lobem, teci, dorazkou a hlavně vždy jsem vedel co mu předcházelo a kde jsem udělal chybu. Ztráta míče na pulce, nechani moc casu hraci před vapnem, ale třeba i nasazení hráče bez formy nebo unaveneho. A bránit, musím souhlasit s recenzentem, je ze začátku tezke a dostavas mnoho roku, ale pokud se to naucis a mas dobrou taktiku a vhodne hráče,je to paráda a vše funguje jak jsem jeste v zadnem predeslem fotbale nezažil. Pretlacovani hracu vypadá taky dobře a hraji roli proporce hracu. Prezentace zápasu je opravdu slabší než co jsem viděl loni u fify, ale co se týče hry samotné, nemam letosnimu pro Evu co vytknout. Snad až na absenci zraneni, kdy za dve sezony jsem se s ním jeste nepotkal.
      • ani na youtube jsem nenasel jiny gol nez po zemi ktery by AI dala. Porad stejne strely (obcas se AI pokusi o lob, ale to je vse. Kazdy zapas je stejny To kvuli cemu jsem leta miloval PES je pryc. Hodte mi nekdo vydejko kde AI dava ruzne goly. Problem je, ze uz nejsem dite a vidim ten stereotyp. Zavidim vam
        • Tak kdyz uz nejsi to dite, tak zacni hrat proti lidem a ne proti ubohy AI.
          • Proti lidem sportuju. Vubec me to na pc nebavi. Na pc me bavi jen sing a starat se o svuj klub
      • MikeiXX
        Hrajes fotbal v realu? :)
        • Ja treba hraju a nesouhlasim s tebou,takze si tu na nic ted hrat nemusis :D
          • MikeiXX
            Nechci si na nic hrat, jen se chci rozumne v klidu zeptat, jestli mu to v PES15 prijde tak, jakoby skutecne na tom hristi byl. A treba obrana branila a fungovala tak, jakoby to bylo v realu. Nemyslim si, ze by braneni bylo tezke, ale spis, ze to braneni nefunguje tak, jak by fungovalo ve skutecnosti. Stoperi se zrovna extra nedoplnuji, krajni beci jsou pomoci nejake imaginarni cary podivne propojeni a braneni standartek a specialne rohu; zona nic, osobka nic. Chaos.
            • Ja fotbal hraju, ale to je uplne vedlejší. Zadna hra ti presne nesimuluje realitu. Ale pokud by v kazde hře vše fungovalo jako tady, tak jsem spokojeny. Ta hra má nejaka pravidla, mantinely a pokud se je naucis dodržovat a pohybovat mezi nima, tak ta hra Te ničím nefauluje, neomezuje. Zda se ti, ze ti nefunguje obrana? Tak něco změn, ježto me nefungovala stejne, ale naučil jsem se ji ovládat a vše najednou vypadá jinak a goly nedostavam v takovém poctu jak na začátku a takové ty zdanlive lacine uz vůbec ne. A ja na obraně stavím svou hru, takže kdyby byla blba, první tu hru tady pohanim. Ale trvalo mi to třeba třicet zápasu než jsem přišel na to jak bránit a hlavně jak nebranit, jak vykryvat prostory, spravne se zdvojovat abys jen neodkryl prostor pro prihravku. A třeba, a z toho jsem mel strašnou radost, ježto to jsem u predeslich ročníku nikdy tolik nepocityl ani u PSA ani u Fify, zlepšil markantne obranou cinoct vhodne dokoupeny krajní obránce avšak na úkor útoku, kde me predesli bek více doplňoval, takže je nasazuji podle soupeře, ocekavani ci vývoje utkani.
              Nebudu tady dal rozepisovat co se mi libí ani co se mi nelibí, ježto takové věci také jsou, ani Te nebudu premlouvat at zmenis názor, protože dokud si to poradně nezahraješ, tak tak neucinis a třeba ani potom, ale nic to nemeni na tom, ze hra je to perfektně vyvazena, znovuhratelna a spravedlivá, kdy o výsledku rozhodujes ty a ne pouze hra a její chyby.
  • chcem sa spytat mam v plane kupit si pes15 ale neviem ci sa da robit aj career mode ako vo fife??? Dakujem. *8*
  • Žiju fotbalem a pro mě byla vždy jen FIFA
    • Mart9
      To je chyba. Ročníky PES 6, PES 2008 a PES 2010 byly lepší než FIFA ten rok.
      • Navíc ne nadarmo tento rok dostal PES na Gamescomu ocenění nejlepší sportovní hra festivalu.
  • Já uvažuji o čtenářský recenzi o PES 2015 na X360.Co se týče Fify a PES tak to tam asi budu asi řešit taky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit