Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • life28
    mne sa nejak nezdá to že nepriatelia budú pomalý/rýchly, bude ich menej/viac. Tak čo je potom realistické? Keď sú rýchly nepriatelia alebo keď je rýchly 47?
  • Bude mít tenhle paskvil vůbec nakonci mise hodnocení ?
  • Jak to myslí s tím, že nepřátelé na easy budou pomalí? Jako že někoho zabiju a oni tam budou 5 minut koukat, než jim dojde "tý brďo, to je mrtvola!"? Mě připadá, že asi jedná použitelná bude poslední obtížnost, možná na první hraní ta předposlední.

    Každopádně to už chcí mít *15*
  • Správný frajer si to napíchne na hru "lepší než život" (diváci Červeného Trpaslíka @ Red Dwarf určitě znají) a projde si to pěkně naživo - purist obtížnost *1*
  • Dohraju to na vsechny obtiznosti, nebot stopro bude za kazdou obtiznost trofej. A ja pujdu po platinumce!
  • Tak ono je to stejně jedno. Když je člověk blb tak to nedohraje ani s nesmrtelností, a pokud je profi hráč jako já tak si to dává i s vypnutým monitorem.
  • Kdyby tam byli jen 2obtížnosti,tak tady zase píšeš " Ježiš to tam nemohly dát více obtížností" atd. atd.
  • Prave ze ne. Text v recenzi bude vypadat, ze to bude jasna 8-9/10, aby tomu pak Grygar dal 7/10. Jako tenkrat v Levelu.
  • Budu opět volit tu druhou nejtěžší (nějaký save potřebuju) a až to budu hrát podruhé dám si to na tu nejtěžší a budu se tetlit blahem až se mi to povede pokořit s ohodnocením Silent Assasin..
  • hentaiii
    pááááni... více obtížností ve hře? skutečne převratná myšlenka.
  • Vidlec
    Správně. A kdo si u toho nechá zaplej monitor je srab. Pěkně po sluchu... To se pozná profík.
  • Purist mode it is then.
  • Tady nejsi v diskuzi k novému CODu *1*
  • a v který hře nejsou?...
  • NPC je prostě na úrovni fanoušků hry nic víc
  • recenze budou 8-9/10 bez ohledu na to jaka to bude hra
  • Mě teda doposud zarazili hluché, slepé a hloupé NPC postavy. Že by se jim při vyšší obtížnosti vrátily smysly? Tomu nevěřim...jsem zvědavej na recenze.
  • ja se nejvice obavam jestli zustanou otevrene levely, co zatim bylo ukazano, vypadalo hodne linearne (jasne, tunel jako doom to jiste nebude ale zda se mi ze proste se zmenil dizajn). jestli nekdo pamatuje uvodni tutorialovou misis z Blood money tak se bojim aby takova nebyla cela tahle hra. Moc rad bych se mylil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit