Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • líbil se mi hl. hrdina když jsem čekal že hra bude svým zpusobem kyber-stealth, proste vypada tak nejak "nezávisle". ale k akčnímu hraní mi ten vzhled hlavního hrdinu nesedí
    • Jack1947
      Ten kabat mu vadi pri pohybu, sakra vubec co je na tom drsneho? *7*
      • Doufám, že moddeři přijdou se skinem pro hlavního hrdinu s názvem: "Daniel Nekonečný".
  • xH4wK
    Takze...
    Predobjednam si hru cez steam..

    -Vsetci pirati hraju tyzden predomnou..
    -S hrou sa instaluje uPlay.. piratom nie.
    -Hra ani nejde hrat kvoli uPlay connection problemom... pirati hraju.

    Co som vlastne dostal za svoje peniaze nechapem.
    • a to ti pirati behem hrani jeste vydelaji nejakej ten bitcoin *1*
    • Ale pre pirata nema hra ziadnu hodnotu, pre teba ano, uzijes si ju tak viac...naco to takto vobec riesis? aj kradnute auto mas zadarmo a pavdepodobne aj s nejakym benzinom v nadrzi a platnou emisnou a stk. Poctivou cestou si ho musis najprv za vlastne peniaze kupit, potom za vlastne peniaze natankovat a za vlastne peniaze si dat spravit emisnu a stk...ale tak ukradni si auto *1*
      • Originalka, ktera nejede ma daleko nizsi hodnotu jak warez co jede bez problemu. Aspon pro me, radsi hraju nez cumim na net kdy to konecne pojede..... *3*
        • ved hovorim...radsej si to cervene ferrari za rohom ukradnem, nez nan cumet a cakat kym nan zarobim, to je logika jak... *1*
          • Hranim warezu jsi nic neukradl, moulo z cobolistanu. *3*
          • tak klidne si ho zkopiruj a postav doma v garazi jeho majiteli to neublizi kdyz ho nepripravis o original. IMHO tohle srovnani neni z tve hlavy to ti jen zidozednarskej marketer vymil mozek neustale se opakujici hlaskou na vsech originalnich DVD
            • Jack1947
              Vytiskni si ho na 3D tiskarne *2*
            • ucho
              Tato hláška už se v současnosti k filmům nedává (minimálně ne na BluRay disky, ale počítám, že se od toho upustilo i na DVD).
            • takymito slovami si odovodnujes kazdu kradez, ktoru sposobis?
    • Jack1947
      No a ted si vem az zacnes, hrat prijdes nato zes je mohl vyhodit z okna a udelal bys treba líp. *15*
  • Staci stahovat scene release a ne chujoviny od deti a je to v pohode...
  • malokdo ví že i duveryhodni uploaderi jsou monitorování policií, tak abyste se nedivili až vam jednoho dne zaklepe na dvere interpol
    • A zabaví nám naší počítačku, babičku a na hlavu nám dají pytel a odvezou do Guantánama.
      • kamos v nemecku dostal za torrentenie filmov 800 eur "ucet"... cim nechcem strasit, len chcem povedat, ze sa to deje for real...
        • dějou se ruzny veci, chce to bejt o krok dál, coz neni vubec problem, staci to pochopit základní pravidla a vubec ten system, co je to torrent a tracker, predevsim tracker žejo, už podle nazvu... jinak sem na wifi co tu sdílí celý patro... nikdy nikdo mě nedá prostě... chapej, kdyz uz po nekom pudou, tak to bude spis nejakej Stiffmaister co uploaduje XX nez nejakej kokos z čr co si sosnul nějakou cípovinu a tomu ver... stejne jako nikdo nejde po lidech, co prodávaj gram trávy, ale prez ne se snazej dostat k tem, co prodávaj kila... jako spotrebitel si uplně v klidu... ja mam svy odpalceno prostě, platil sem celý 90léta, i díky mě je z toho ted takovej byz, nejaky pojeb z EA nepodporim NIKDY ani UBI, ani vomylem ani centa prostě, NIKEC!!
          • Nevím, kolik máš za 90. léta odplaceno, ale vyhuleno máš asi dost.
            • prekvapivě tě moje použití analogie s prodejem drog navedlo na "originální" myšlenku, že sem zkuřna... podstata přispěvku ti tak zřejmě zůstane skryta... nevadí
  • Mne sa aj tak najviac paci, ako kazdy vsade pisal - chodte uz niekam s tym watch dogs, pomaly sa clovek ani nevys*re, aby nevidel nieco o watch dogs...a teraz behom par hodin je tu viac prispevkov, ako na celom serveri Games...Srandisti *1*
  • Už tři hodiny se nelze připojit na po... uplay asi nějakej kiks *16* *16*
    • Mato1987
      nápodobne, ale ja to už berem športovo, lebo keby som to nebral, tak by som niečo zlé spáchal na tých žabožrútoch ubisofťáckych.
      • Trochu mě mrzí že legálně zakoupené hry nás trestají tím že si je v den vydání nezahrajem. a začíná to být pravidlem *9*
        • Mato1987
          nj, ja mám otvorené 3 support tickety na ubisofte, tak som zvedavý koľko im bude trvať odpísať mi...
        • Muzes koupit origo ale hrat warez. Stejne by ale nekteri moralfagove kviceli, jak tim Ubisoft okradas. *15*
  • kejo
    Doprdele, to ludia nevedia ani stahovat z torrentov? Ak vyjde nejaka AAA hra, na 110% sa ako prva objavi na pirate bay. Zoradim si zoznam podla seederov, v 99,9% mi uplne hore vyskoci torrent, ktory pridal uzivatel so zelenou (ruzovou) lebkou- co je zaruka doveryhodneho uploadera, tj ziadne virusy. Stiahnem, skusim, paci sa mi- kupim, nepaci- vymazem a seriem na to. Idiotom, ktori tento system nevedia pochopit, odporucam aby sa na torrenty rovno vykaslali a riskli kupu.
  • Ale ved bitcoin miner je uz skrz nelegalny software nejaku dobu na "trhu"
    Autorovi zelam DOBRE RANO !
  • Veskoslav se zase projevil jako naprostý odpad tohoto webu, nechápu proč tady ten člověk ještě není zabanován. Jednou za čas si jdu sem přečíst diskuzi a je to zase opad. Za prvé je agresivní, neumí diskutovat, je absolutně mimo téma, nechápe psaný text. Redakce by takové agresory měla trestat okamžitě.
    • Jack1947
      To vis, nekdo je banovan a druhy ma privilegia... proste GAMES.CZ. *4*
    • Veskoslav
      Copak, už Tě nebaví psát jako saab? *7*
      • Jak píší, neumíš se vyjadřovat, jenom napadáš. Ubohé, trapné.
        • Veskoslav
          No přečti si diskuzi pořádně a podívej se, kdo začal urážet;) Možná to půjde.
          • Vidím jen tvůj nepovedený sarkazmus a agresi. Měl by ses uklidnit, jelikož už nezvládáš ani normálně diskutovat. Už ti to celé slavné pc kape na karbid, přípomínaš mi to pana Stacha z DD. To je taky takový omezený křupan bez jediného argumentu.
            • N7N7
              No včera to samé, taky mě Veskoslav nazýval lhářem a když jsem chtěl vědět, v čem podle něj lžu, odpovědi jsem se nedočkal. A teď v tom pokračuje jinde jak vidím. Asi se jedná o nějakou specialitu tohoto psychika.
            • Verbal je inteligentní a vtipný dá se říct troll. Veskoslav je jen hlupák. Velice špatné srovnání.
            • Jack1947
              Vidis? prave o tom mluvim arogantni a netolerantni... ale co ja uz si na toho pleskoslava vznikl ostatne je to takovy Verbal Games.cz Ja se pleskove nebavim s tebou jen, promlouvam na akatoshe ze to co dela to je presne to krmeni co ty rad.
            • Zase jenom nadávky, fráze a tvoje nonsense blábolení. Já chci konkrétní příklad té lži.
            • Veskoslav
              Jak říkám, pokud jsi natolik jednoduchý, že si to neumíš přečíst a podívat se, kde lže, tak je to tvůj problém. Evidentně máš nějaký skrytý problém, co si ventiluješ no:)

              A ty Jacku? S tebou se tu nikdo nebaví, raději jdi zase navštívit lekce češtiny. Možná Tě tam po letech už naučí psát.
            • Jack1947
              Ty se chces vazne s nim hadat? *15* tak to preju hodne stesti... a hlavne pevne nervy. *4* *3*
            • Nevymlouvej se zbabělče a napiš danou lež. Já tam vidím argumenty postavené na faktech.
            • Veskoslav
              Myslím, že to nemá cenu s tebou rozebírat, evidentně něco proti mě máš a to už hezkých pár měsíců, takže nemá cenu se s tebou bavit. A pokud ty lži nevidíš, tak jsi ještě více zaslepený než jsem myslel.
            • Lži? Já tam, žádné nevidím, na rozdíl od tvé agrese, můžeš být konkrétní v čem lhal?
            • Veskoslav
              Evidentně jsi sem přišel jenom kvůli mě, co? Takže znova, saab začal nadávat, uvádí lži ohledně karet atd. Takže asi tak, tímto s tebou končím a přeji hezký den. A zase se zase stav mě řešit, což evidentně děláš moc rád.
  • heh, kouknete na metacritic, ne na ty zaplacene recenze ale na users score, ja rikal ze to bude fail *15*
    • Většina z nich má problém s ovládáním pravopisu na úrovni mateřské školy a dávají hře 0/10, takže nějaké konstruktivní kritiky se v těch komentářích nedočkáš. I tak to ale vypadá dost rozporuplně.
      • "Většina z nich má problém s ovládáním pravopisu na úrovni mateřské školy a dávají hře 0/10, I tak to ale vypadá, že mají pravdu"
    • User score na Metacritic ještě v dnešní době někdo přikládá hodnotu?
      • Jason_dinAlt
        Mohlo by mít určitou vypovídací hodnotu, kdyby se dali odfiltrovat nepravdivá hodnocení hejtbojů (nula) a fanbojů (deset). Jenže pak by tito začali dávat jedničky a devitky a zase by to bylo o ničem.
        Možná by se ujal i filtr na recenze delší než deset/dvacet slov.
      • Ma vetsi hodnotu nez copypaste recenze, kdy kazdy codshyt konci jako "game of the year" a dostava 9-10/10 *3*
    • "Like the story is ok, but the rest just screams CONSOLE-PORT. I mean, if I want to play with a controller, I will play on my console, but when I play a PC game I expect it to be playable with keyboard and mouse. In this case, it's a pain."

      lol
      • walltar
        Proč lol? Já mám celkem problém s negativní akcelerací u téhle hry. Podobně to má většina her od UBI. Ale nechápu čím to vlastně je ... protože několik lidí mě řeklo, že takový problém nemá. Tak přemýšlím, jestli to není nějaká nespolupráce logitech myší a UBI her. Jde vypnout smoothing, ale akceleraci jsem nenašel nikde v settings souboru.
        • Je to problém Logitech myší jak říkáš. Mám doma jen Logitech myši, tak je to pro mě občas taky trošku problém, většinou ovšem zvýším DPI a už to celkem jde. U AC II jsem měl přepínač DPI u MX500 na max:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit