Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja napríklad nemám v PC žiadny takýto warez už veľmi, veľmi dlho.Ono je môj PC zároveň aj pracovná stanica a riziko vírusov proste neprichádza do úvahy. Fakt ale je, že mnohé hry sú neúmerne drahé. Aj keď vôbec nemám finančné problémy, za hru s rálnou životnosťou 5-10h, naviac totálne bezduchý mainstream, za to proste 40-50€ nedám. V dobe bez demoverzií mi neostáva než hru proste nekúpiť. Alebo počkať rok-dva či tri, kým sa hra objaví na Steame za 5€ naviac odladená a patrične opatchovaná :P Alebo sa zamerať na hry s vysokou trvanlivosťou a hodnotou, do ktorých mi nie je ľúto vraziť väčšiu sumu *5*
  • Tushan
    miluju lidi co křičí jak konzole brzdí vývoj her *1* opravdu chtějí lidé v dnešní době plné nejistoty předražených služeb a zvyšování nákladů na domácnost upgradovat každe 2 roky železo aby si mohli zahrát nějakou super nabušenou hru ??? berte to tak že kdyby měl každej jouda 30 tisíc zakladní plat tak si asi každej pořídí pc a nebude mu vadit cpat tam každy 2 roky nějakej ten novej kus hw. jenže ne každej dosáhne na pruměrnej plat a firmy chtějí obsáhnout co největší počet potencionálních zákazníků a ne jen nějakou elitu co neví za co utracet.
    prostě až se všichni budem mít jak prasata v žitě tak asi budem utrácet i za takové v podstatě nepotřebné věcy jako je nabušené herní pc a pak se zase rozběhne herní evoluce ale mám pocit že lidi se budou mít jen hůř takže z tim moc nepočítejte *15*
    • Keyz
      Netřeba kupovat tak často. Navíc lidí kupují mnoho hloupostí včetně drahých telefonů které nevyužijí apod.

      Kdyby to fungovalo dobře vylepšuješ když je nějaké velký postup v technologii. To bylo super a nestálo by to moc. Takto to prostě brzda je, protože zde máš HW na nějakou dobu a hotovo. Tvořte na to a i kdyby se vymyslelo něco super, bude to zde 5 let.
      Jak říkal Vávra, je potřeba si stanovit na jaký HW to budeš dělat a k tomu nepotřebuješ další krám. Lze si to stanovit sám podle situace na trhu. To je výhoda.
      Takto to je strašně nepružné. Držet jednu věc 5 let a pak udělat velký skok a zase znova.
      Klidně během 2 lze něco vyměnit a to stojí třeba 4 tisíce ani ne. Navíc jestliže nic neměníš jede ti to třeba 30 FPS a to dost lidem nevadí.
      Ano chce to více snahy od lidí aby dobře kupovali a dobře prodávali (starý HW).
    • Veskoslav
      Jelikož současný next gen tady má být dalších 5 let a jediné hry, kvůli kterým se vyplatí investovat do pc vyjdou příští a možná až přespříští rok, tak nevím podle čeho by člověk měl házet upgrade. Předtím to bylo dáno tím, jak se posouvaly technologie a možnosti. Teď se prostě vývoj zastavil. Nic víc.
    • Zabudas ale na fakt, ze ak si kupis PC teraz, tak ti bez problemov vydrzi celu generaciu tychto novych konzol, len budes casom osekavat grafiku tak, aby si dosiahol grafiky na konzolach, lenze ked chces mat stale a stale lepsiu grafiku, tak logicky musis kupovat stale novsi hardware, co je na tom tak tazke k pochopeniu?
      • Tushan
        ja to myslel trošku jinak *15*
        šlo mě o to že až budou mít lidi prachy na utrácení za herní pc tak se ten vývoj prostě bude hýbat dopředu o dost rychleji. konzole přece ve své podstatě jsou levné náhražky pc určené pro hraní... a evidentně je hodně lidí kteří prostě ty prachy nemaj a tak šáhnou po levné variantě. Určitě bych lidem nedával za vinu že nemaj prachy na zábavu a proto sou to blbý konzolisti a brzděj vývoj, takhle to všechno vyznívá a moc košér to teda není.

        btw: ještě si vzpomínám jak herní vydavatelé byly hotoví z toho že se možná nové konzole nebudou prodávat. stejně tak jako se minulou generaci skuhralo na to jak je vyvoj her drahý.... všechno se zdražuje a lidi nemaj prachy na utrácení a někteří jedinci by nejradši z5 rok 98+ kdy šel hw na odpis po pul roce *1*
        • jenže třeba skok ze software rendering na 3D akceleraci v tom roce 97/98 byl tak výrazný posun že jsem podobný od té doby už nezažil.. kdyby někdo přišel s podobně revoluční technologií, co by dnešní hry vylepšila rozdílem jako byl mezi software a 3D, rád mu za to ty peníze dám
          • Tushan
            ty třeba ano ale opět říkám lidi prostě prachy nemaj a když vydavatelům vstávají vlasy na hlavě hrůzou že se nebude prodávat nová generace konzolí tak na tom asi něco pravdy bude. Vždyť na konzolích si lidi nekupují víc jak 2,3 hry ročně
  • Jen dodám, že stažením hry z internetového úložiště pro svou potřebu se nedopouštím ničeho nelegálního :) :*
    • Jack1947
      Po druhe jsem se dneska zasmál! *15* , i kdyz slabsi tak brej for. *3*
    • ha ha.. dobrej foor
    • ucho
      jen dodám, že se pleteš *3* tahle výjimka platí pro audiovizuální díla, ne pro software...
      • Pethulla
        ale on má pravdu. Pokud to jenom stáhneš, ničeho nelegálního se nedopouštíš - ale fakt netuším co má někdo z toho, že bude čučet na složku se softwarem - jakmile ji totiž bude chtít nainstalovat, tak už máš zase pravdu ty.
        • ucho
          teoreticky, v praxi se to řeší trochu jinak.
          jinak dej jim zde tedy podnět na změnu: http://www.pirati.cz/faq/platnycopyright
        • Není nad to s dvěma deci mešního vína v klidu při svitu hvězd sledovat své úhledně seřazené adresáře a soubory v Total Commanderu.
      • Veskoslav
        Pokud vlastníš originál, můžeš si kopii i stažením pořídit. To je vyjímka.
        • ucho
          To je hezký, ale kdo by to dělal, když má originál... :)
          • Veskoslav
            No já mám třeba takto zálohu ArchiCadu 14+knihovny.
      • a není hra tak trochu obojí?
  • Nebudu tu teď mlýt o tom, zda sosat, či kupovat, nicméně některá fakta se ignorovat nedají
    Pokud je tedy člověk tak nějak normální (ať už student nebo maká či profituje z dávek od státu) jistě je rád, že je rád, a těžko mu zazlívat, že chce nějaké demo, či jinou možnost, jak "skutečně" zjistit, že mu jeho hrací skříňka stačí na tak v reklamách vymazlenou hru, jež nakonec je jen jakousi stláskanicí her jiných a ke grafice se přidalo pár stínů a odlesků navíc..
    Ano, je spousta webů, které na mě dokážou vychrlit hromadu údajů o mém PC a jeho vlastnostech ale také umí do pc dostat spoustu balastu původně za účelem prozkoumání, avšak některý ten průzkumník si v pc udělá pelíšek a zkoumá jak je mu libo..
    Ano, jistě je spousta informací dostupných třeba při koupi pc a komponentů a pak při vydání herního titulu a porovnáním bych měl být schopen zjisti zdali mi můj šrot na tu hru opravdu stačí..
    Ovšem oproti tomu všemu, ukázaná platí a v dnes jen těžko věřit těm úžasným načančaným trailerům a letsplay videím a zjistit z toho jak moc se mi to vlastně líbí a pak ty údaje uváděné výrobci na webu a na zadní straně obalů her se taky mnohdy liší až do poslední chvíle a mnohdy i ještě dlouho po vydání..
    K tomu nutno dodat že né všechno železo je podporováno a mnohdy ani reklamace není možná..
    Ne.. to nejsou důvody k tomu abych pirátil.. Ale mohou to být důvody k tomu aby se vydávali dema, aby firmy přestali cpát marketing do všeho a hráčům, kteří legálně a za své mnohdy vydělané peníze mají z počátku spíše peklo než herní zážitek..
    A nemusí to být nutně jen letošní herní pecky..

    Jo a verze přímo od RELOADED je čistá *3*
    • Omg proč takovej román? Napiš kradu a je to ne?
      • My nekradem ! My rekvírujem ! *1*
      • A proc by rikal ze krade, kdyz nic neukradl?
    • Jack1947
      Pani, je videt ze tady je vice rozumnych nazoru! A to je jedine dobre , palec nahore. *4*
  • Digitalna distribucia u tovaru ktory je v principe cisto digitalny je jasnym zaverom. Fakt nema zmysel sa jej vyhybat. Na druhu stranu nejake premiove baliky sa oplati stale predavat vo fyzickej podobe v klasickych obchodoch (ale stale sa daju posielat aj zasielkovo, takze ten eshop moze fungovat aj s nimi akurat bude potrebovat nejaky sklad).

    Co sa tyka ale ceny, tak si myslim ze dnesne ceny hier su fakt prehnane nizke. Lepsie povedane to je taky zamotany kruh. Na jednej strane su tlaky na zniznie ceny - piratenie, zmeny v distribucii, silna konkurencia zo strany mobilnych platforiem, atd. lenze znizenie ceny znizuje aj prijmi a to sa potom odraza na produkcnych hodnotach lebo niekde sa to odrazit musi kedze sa z toho financuje vyvoj. A potom tu mame hry ktore maju malo obsahu, su kratke, relane vydana hra sa dost lisi od prezentovanej na roznych prezentaciach a vystavach (videach), su zabugovane a vyvojari kaslu na nejaku podporu takze si vlastne tie hry potom ani vyssiu cenu nezasluzia. No a takto to potom ide dolu vodou.
    Niekto tu teraz vytiahne darhsie tituly ktore stoja za prd (za ich predajom alebo "uspechom" vecsinou stoji vydavatel, znacka, marketingova masaz) alebo zasa sa tu niekto ohana roznymi F2P a zadarmo titulmy za ktorymi ale vecsinou stoja autori ktory maju/mali prijem z inych zdrojov takze si mozu dovolit takyto pristup (Valve - Steam, Epic - licencovanie enginov, Crytek - licencovanie a dalsi). Ostatne takym akcelerovanym ukazovatelom je prave situacia na mobilnych platformach. Na google play ale aj itunes su pomali uz len rozne f2p sprostosti (kde clovek paradoxne nakoniec aj tak vo vecsine pripadov preplati ak sa rozhodne zainvestovat) alebo rozne free zlataniny.
    Iste vecsina hracov vyskakuje od nadsenia ako je vsetko zadarmo, lenze v realnom zivote neni nic zadarmo a z dlhodobeho hladiska je to len vytvaranie pruseru ktory skor alebo neskor nastane. Ostatne krach videoherneho segmentu tu uz bol takze to nebude nic nove. Vlastne je to to iste ako ked vlady tlacia peniaze vo velkom a ludia na to nadavaju, znizuje sa hodnota meny a aj jej krytia. Pri hrach su ale paradoxne hraci z toho nadseny ?!?!
  • Souhlasím s myšlenkou, že jsou hry obecně levné a že hodnota pc-her je nulová. Všude se válí nějaké kupony a když si hru koupíš, tak to spojíš se steamem a je po ptákách. Kupovaní pc-her je blbost. PC-platforma je divná v současnosti, je ta takový kočkopes, v podstatě to má více omezení než na konzoli.
    • Lotr
      Jmenuj jediné omezení PC.
      Dochází ti chlapče že na PC se vytváří veškeré hry na konzole?

      PC je ultimátní herní platforma. Od výkonu až po možnosti herního ovládání. Vše je na PC daleko před konzolemi poslední generace.
      Jediným skutečným problémem PC jsou jen konzole. Brzdí vývoj. Protože nemají dostatečný výkon.
      A nikdy mít nebudou. Vždy budou postiženými bratránky PC.
      • kennyB
        Konzole brzdí vývoj her??? V čem například brzdila při vývoji Army??? Konzole vývojářům vydělavají nejvíce peněz na další projekty.
        • co třeba http://games.tiscali.cz/recenze/crysis-2-recenze-55294
          • kennyB
            To má být ta zbržděná hra???
        • Lotr
          Ou já zapomněl připomenout že mluvím o hrách všeobecně ne konkrétních titulech určené výhradně pro PC.
          Ale otázka. Jak vydělala konzole vývojářům Army? Arma pro konzole? WOW to bych chtěl vidět.
          • Arma zaraba a BI vdaka tomu stale existuje ze v svojom segmente nema zatial priamu konkurenciu. Urcite to neni vdaka nejakym technickym kvalitam alebo ze by sa BI nejak prehnane snazilo. Maju silnu komunitu, zasa hlavne vdaka specifickemu zameraniu, a z toho mozu tazit. Len uz teraz sa im do tejto oblasti zacinaju tlacit aj ine tituly, aj ked nie tak komplexne a siroko zamerane a BI si to aj uvedomuje. Pokial nieco zasadne nespravia s Armou tak sa im moze kludne stat ze za par rokov im Arma zdochne, respektive ju budu prefinancovavat z inych znaciek/zdrojov.
          • kennyB
            Arma pro konzole??? To jsem někde napsal??? Mluvil jsem o brždění herní scény, pokuď se nepletu. Podívej se na komentáře u recenze Arma 3, jak si lidi stěžujou, že nezlepšila herní mechanika, AI atd... Kdyby hra byla i na konzole, tak se zase bude psát, že je to vinou konzolí a jaká to byla dříve skvělá hra *3*
            • Lotr
              To byl jen žert. Pointa spočívala v tom že ani PC jako skvělá platforma nabízející úžasné možnost nemůže napravit "lenost" vývojářů.

              Ale pokud mluvíme o Armě 3. Tak u ní celkový pokrok spočívá v optimalizaci. Běží a vypadá o něco líp než Arma 2. Jinak souhlasím s tím že se nikam pořádně neposunula.
        • Veskoslav
          No dej možnost pirátění na konzole a tvůj trh půjde vesele do prd*le
        • Jack1947
          Spise nekterych zarylych hateru konzoli kecy brzdi vyvoj pc her... ARMA je zbrzdena sama osobe.

          Lidska blbost brzdi vyvoj her a hlavne nenarocnost. Casual gaming.
        • To nemá cenu, to jsou fanatici a fanatici se vždy vyznačovali absencí racionálního myšlení.
      • Ty problémy jsem napsal a uvedl jsem příklad Child of Light, kde se musíš proklikat tuny prográmky, než si zahraješ. Tvůj koment je na úrovni mentálka, čili ani nevím proč reaguji. Konzole nic nebrzdí, ale naopak. Tvůrci jsou nuceni vytvářet lepší grafiku na horších hw, čili upádá každoroční výměna hw a optimalizace v posledních letech se hodně zlepšila a to i na PC a za to vše vděčíš konzolím, a že máš možnost hrát AAA je taky jen zásluhou konzolí. Takže si práskní dvě pořádné bomby, jednu zleva a druhou zprava a jdi psát domáci úkoly do prvouky
        • Lotr
          Počkat chlapče ale ty nemluvíš o omezení PC. Ty mluvíš o rozhodnutí vydavatele a jeho DRM.
          "Tvůrci jsou nuceni vytvářet lepší grafiku na horších hw" = hloupost.
          Naopak když se snažíš ze zastaralého hardwaru vymáčknout poslední zbytky výkonu dochází k problémům s optimalizací. Optimalizace se za poslední roky zhoršila. To je nepopiratelný fakt.
          Vývojáři totiž používají hightend PC na vývoj her. A poté osekávají aby to ubohá konzole zvládla. A tím dochází k chybám.
          Konzole vše brzdí.
          Porovnejme vývoj her od roku dejme tomu 1995 až 2000. Ohromný pokrok. Jak v grafice tak v možnostech her.
          Porovnejme ale posledních pět let. Hry jsou srovnatelné. Jak graficky tak herně.
          A za to mohou konzole. Jejich hardware je už v době kdy vyjdou zastaralý.
          Osobně teď sedím u PC které má trojnásobný výkon konzolí poslední generace. A vím že 5 let nebudu muset měnit jediný kus hardwaru. Proč? Nu protože i za 5 let budu mít dostatečnou výkonnostní rezervu abych zvládl hrát jakoukoliv hru která kdy vyjde. Tedy v případě že nepůjde o titul určený výhradně na PC. Titul který bude vždy vypadat a hrát se líp než kdy bude moci na konzolích.
          Vítej v reálném světě chlapče.
          • Odpověz mi stručně zvládá radeon 5850(pět let stará a hodně populární karta) ve slušném nastavení a se slušným počtem FPS? NE! Takže přestaň trollit.
            • tak tady ste se hoši pěkně rozjeli, začína to tu fakt vypadat jak v pomocný školCE pro kikány :X
            • Veskoslav
              Jsi prostě ulhaný hlupák. Nebo hodláš tvrdit, že sám výrobce lže, když to označil za kartu střední třídy? Mimoto ten test je z karet +- stejných, není tam špička, ale to by jsi musel použít mozek a přečíst si i něco jiného než nadpis.
            • Tvoje IQ??? 80? Uroveň debility??? Možná ještě hůře. Kde jsem psal, že jsem vybral high-end kartu, vybral jsem hodně výkonou kartu s dobrým poměrem cena a výkon, jelikož ty jsou nejprodávanější, ty tady píšeš, že ti karta vydrží pět let, tak jsem vzal 5850, ten není schopen ani 30FPS při full hd např. metru na slušné detaily a to samé 5870, takže se nauč číst a nepiš sračkyy
            • Lotr
              Zajímavé chlapče. V době vydání jí sám výrobce označil za kartu vyšší střední třídy. Chce to používat Google. Pokud chceš pomůžu ti to i najít
            • http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/15229-ati-radeon-hd-5850-vyplati-se-trochu-usetrit?start=13
              Třetí nejvýkonnější grafika(Druhá v AMD) tehdejší doby s nejlepším poměr vs výkon, takže už zavři tu svoji omezenou držku...
            • Lotr
              Chlapče právě koukám na řebříček výkonu karet v té době. Nebyla hightend. Radeon 5850 se držela ve zlatém středním proudu dostupných výkonných karet ale na špičku nikdy nedosáhla. Mid-end se jim myslím říká.
              Mimochodem chlapče. Já s tebou nediskutuji. Nemohu diskutovat s někým kdo se tak mýlí. To je jako diskutovat s papežencem o tom že Darwin měl pravdu.
            • walltar
              No já nevím ... 5 let už se mě zdá celkem hodně. Já teď mám 7970 a myslím, že vydrží ještě tak rok ... I když nebýt Star Citizena, možná bych i těch 5 roků vydržel.
            • Umíš ty idiote číst. co píší? Většina lidi si nekupuje to nejdražší. ale to nejvýhodnější a to bez sporu byl legendární 5850 a ona i 5870 neměla cenu high-endu-- 400 dolaru je nic proti této době..
            • Co to meleš o banu ty idiote? Jsem tady v životě žádný nedostal a za druhé, když si to tak krásně pamatuješ, tak mi pošli odkaz, takhle bez důkazu se jen ztrapnuješ.
            • Veskoslav
              5850 nikdy nebyla high end....Nevím, kde jsi na to přišel....Její cena, když šla do prodeje bylo cca 300 dollarů. Je to předělaná 5870....
            • Radeon 5870 byl totální high-end. 5850 byla o dost levnější a trochu slabší asi tak 10 FPS ve Full hd a byla to velice populární karta, čili ideální pro pět let starou kartu a chlapčce si říkej svýmu hošanovi, my jsem si spolu husy nepásli, pokud neumíš diskutovat, tak sem nelez
            • Veskoslav
              Saabe, evidentně jsi zase po dlouhé době unban, tak chápu, že jedeš bomby, ale někdy si pamatuj, co píšeš;) Stejně jako Jack, Joe alias max či pepa.
            • Už se topíš ve svých lžích, ale dám ti přináležitost Veskoslave, aby jsi ten přísvěvek o mé 780GTX našel :)
            • Lotr
              Chlapče chlapče chlapče Radeon 5850 nikdy ani v době kdy vycházela nebyla hightend karta. Chápu že jsi kapku nu hloupější a ucházejí ti širší souvislosti ale psal jsem vskutku jasně že mám velmi výkonné PC
            • Budiž zatracen, halelůja.
              Když si stáhnete detaily na patřičnou hodnotu odpovídající úrovni grafiky, která byla v roce vydání dané karty, tak ano.
            • Veskoslav
              Saabe, víš, že jsi psal minulý měsíc, že máš GTX780? Vyber si už konečně, co máš, nebo se nauč lhát.

              Mimoto 5850 zvládne při high nastavení a 1920*1080 u Crysis 2 35 fps, tak je stále lepší jako PS3 a Xbox 360. Mimoto pomalu dosahuje současné generace v rámci fps.
            • Chápu, že jste vymatlaný gumy, ale píšeš, že ti tvoje pc vyrdží pět let a že nebudeš nic měnit a vše ti pojede, proto dávám jako příklad. 5850, která je pět let stará? Chápete dem*nti. Já osobně mám 770GTX jestli to chcete vedět.
            • Pletete si dojmy s pojmy. Nehodnotíme konkrétní HW sestavu, ale platformu.
            • Lotr
              To že máš zastaralý hardware je jen tvá smůla. Nejde o chybu PC.
            • Veskoslav
              Co to zase meleš za sra*ky? Hodláš specifické konzole srovnávat s 5 let starou kartou, jestli to rozjede? Zase jsi unban, co?
        • Veskoslav
          Click, click Saabu, click, click. Nic to nemění na tom, že píšeš srač*y.
        • walltar
          A potom ses probudil a noha v nočňáku co?
          • Vidim, že nemáš co věcného napsat, tak si běž zaběhat ať zhubneš to sádlo...
    • Veskoslav
      Hry jsou levné? V jakém poměru? Povídej, přeháněj. A více omezení jako pc? Povídej mi o nich, povídej.
      • Tak omezení DRM je všude kam se podíváš. Child of Light - hra obsahuje dual DRM - Steam a Uplay. PC hry nemají hodnotu jelikož se jich už nikdy nezbavíš a všechno tě bavit nemůže, čili je lepší pirátiti a být si svým pánem, navíc když si hru zmoduješ, tak ti hrozí ban kvůli VAC. Doufám, že mě chápeš, pro blbější už to vysvětlit neumím.
        • A pak je ještě souběžně s oficiální distribucí jistý nekonvenční kanál, warez se tomu tuším říká, který tě podobného problému zprostí. To jej sice nelegitimizuje, ale ta možnost tady vždycky je. Zkrátka potenciál je takřka neomezený. Být tebou, tak chápu (obzvláště dnes) platformu PC, jako zastřešující kategorii a konzole jako subkategorii. To máš jako s křesťanstvím a jeho jednotlivými proudy. Apropo to i dnes, když ti všechny potřebné dynamické knihovny a ovladače nainstaluje OS anebo jsou součástí instalace se hrou, někdo lamentuje nad tím, že musí něco doinstalovat? Věci, které jsou dnes takřka bezúdržbové?
        • Veskoslav
          Stačí si to koupil na Uplay a máš jednu, takže povídej dál.
        • Jack1947
          Rekni neco na zpusob "Steam je Zlo" a mame jasno! *15*
  • WD je najlepším príkladom, že si hru pred jej kúpou treba vyskúšať. Ubisoft nás kŕmil až do doby warez verzie klamstvami, od grafiky až po možnosti a hrateľnosť. Katastrofálny a nepoužiteľní jazdný model, zlá fyzika, tupá AI a ďalšie samozrejmosti ako streľba z auta, pohyby postavy ( možnosť bitky, skákanie, skrčenie...) ja naozaj za NEXT GEN nepovažujem. Na tejto hre je dobré jedine tá myšlienka hackovania, nič viac...možno príbeh...Ale objektívne by som tomu dal 5-6/10 a kúpil jedine vtedy, ak by to bolo max za 10 eur. Za mňa veľké sklamanie a nie len v tom, čo som spomínal. Grafika je u mňa na poslednom mieste, ale aj keď som ju nechcel spomenúť, mám to nastavené na ULTRA samozrejme vo full HD a na grafiku sa dá pozerať jedine v noci a za dažďa, zbytok je o ničom.

    Marketing, vymývanie mozgov a klamstvá, následné predobjednanie a potom vytriezvenie. Reklamácia možná nie je. Toto sa vám zdá byť správne ? Hmm...to má byť nejaké NEXT GEN zmýšľanie ? *7*
    • Otec Syn i Duch svatý, ámen
    • Tak tak...
    • Jack1947
      Next gen = degradace FTW.

      Naprosty souhlas.
  • no podle me to pirati nak udelaj. ja se klidne priznam piratim hodne casto a nestidim se zato muj duvod jednoduche jak facka za 1 nedelaj se dema tak nevim jak semito bude libyt uz hodnekrat sem zaplatil za hru treba 1200 prines sem ji domu zapnul a po hodine sem si rikal zesem blb ze jeto kravina tak sem letel ji vratit ale bohuzel musel sem ji dat do bazaru se hrou kde sem dostal zani 500 a byl sem rad a to nepocitam tytuli ktere mate dohrane za 4-5 hodin ale nepiratim jen kdiz semi hra libi tak siji bezim hned koupyt ale bohuzel uz takove chybu nikdi neudelam ze poletim hned do obchodu koupyt hru naslepo utratil sem spoustu penes za hry treba na ps3 a pak sem byl sklamanej a takove ze vidaj demo s hrou ktera trva 20-30 min hrani a to jeste treba nake kolo kde to nalaka lidi a pak prides domu a dozvis se ze jeto treba jen kapytola 1 s 10 tak sorry ale ne maj delat dema poradne treba s hratelnosti 1-2 hod sorry za cz a takove keci jak pise tamten bukalo at se prodavaj hry za 4500 ze si otevre obchod tak toje nakej troll
  • Xboxák - udělal ses u toho že seš tady středem pozornosti a všichni tě mají za magora?
    • Myslím si, že všichni to chápou stejně jako já... Dnešní zákazník nemá problém dát za hru 4.500 Kč, pouze očekává jistý servis.
      • Jack1947
        GL, HF!

        Mnoho stesti... pri uskutecnovani tohoto servisu/obchodu. *4*
      • Dobře tak nový Wolf stojí 850 Kč i s daní. Ty mi jej nabídneš za 4500 Kč a já chci vědět, jaký servis navíc mi poskytneš oproti tomu e-shopu co jej má za 850 Kč.
        A nepiš poštovné zdarma prosím.
        • V dnešní době bych ti samozřejmě za tuhle cenu hru nemohl prodat, je to moje vize budoucnosti. Každopádně bych ti za tuto cenu nabídl záruky, že když ti hra opravdu nepůjde, tak ti ji vyreklamuju. A za tuhle cenu bych ti navíc zaručil, že jako prodejce tu pro tebe budu vždycky - osobní přístup, nikdy by nás nemohla nahradit elektronická distribuce. Poštovné bych ti asi zdarma nenabízel, 60 Kč za poštovné není moc.
          • Moment moment. STOP!
            Pokud mi hra nepůjde a moje PC splňuje technické požadavky, jaká ona hra požaduje. Tak jí bez problémů vyreklamuji i v tom e-shopu co jí má za 850.
            Takže tady mi nic navíc neposkytuješ.

            O jakémkoliv poštovném nemůže být ani řeč, protože poslat mi poštou hru za 4500 stejně jako by to udělal e-shop, který ji má za 850 ( a bavíme se o krabicové verzi hry ) tak ...

            Podívej to nejhorší co můžeš někomu nabídnout. Je říci, že mu poskytneš Osobní přístup. Protože tohle nabízejí banky v reklamách, které nám přeruší film v TV. Nabízejí to podomní pojišťováci, co nás vyruší při relaxaci u hry. Já nechci Osobní přístup! Já chci, aby si mi řekl, co mi konkrétně nabídneš navíc. Za onu daleko vyšší cenu oproti e-shopu, jenž mi stejnou hru pošle a dál už mě nijak neotravuje.
          • Sory za OT, ale pokud by jsi vracel zpět aktivované hry na steamu, tak bych k tmbě chodil nakupovat často - aktivoval, šel vrátit - aktivoval - šel vrátit atd.. zadarmo celá sbírka, proč ne :) Abych za hru dal 4500,- musela by to být kvalitní hra a servis okolo je mi u pr.. :)
          • Jsi nemocný a nebo provokuješ a jsi rád středem pozornosti, nic víc. Asi od každého něco. Vůbec se s ním nebavte, dělá mu to dobře....
            • Nemusí na mě reagovat, když se ti to nelíbí. Akorát jsem tu vyjádřil svůj názor, za kterým si pevně stojím.
          • walltar
            Platit trojnásobek za rozšířenou reklamaci? To že tu bude prodejce vždycky mě nemusíš zaručovat ... to je realita trhu. Jak se objeví díra, tak do ní někdo skočí. Ono celkově pokud chce člověk podnikat, tak je lepší si najít nějaké odvětví kde je k tomu podnikání volno ... a ne chodit kolem a říkat "Jo kdyby to bylo takhle tak to bych podnikal" ... Znáš to s těma rybama ne?

            Osobní přístup je sice super ... pokud nejednáš s bandou asociálních PC hráčů, kteří chtějí rychle hru a potom rychle domů ji pařit. To spíš osobním přístupem otravuješ. A pokud děláš e-shop ... tak vlastně děláš to samé co dělá digitální distribuce, jen ti dýl trvá, než hru doručíš ...

            Prostě herní e-shopy (podobně jako tištěné noviny) jsou na ústupu ... díky rozšíření a rychlostem internetu je to přežitek, který nenabídne žádnou přidanou hodnotu, kterou by nenabídla internetová verze za mnohem menší cenu. Kdyby ještě nebyli schopné velké e-shopy hýbat s celým trhem a vynucovat si v něm podmínky, tak si myslím, že už jsou dávno jen vzpomínkou.

            Navíc ... tištění, přeprava a likvidace nosičů a obalů není zrovna ekologická (a ekonomická) když máš po ruce distribuční kanál, který se bez nich obejde.
          • Veskoslav
            Stále to nemá cenu 4500...Jsi legrační, fakt že jo.
            • Pán xboxák se chce vrátit do US. 50. let, kde přijdeš do krámu, kramář se ti uctivě pokloní svou dokonale upravenou napomádovanou kšticí, budeš mu tykat, zeptá se tě na to, jak se má tvá žena a jestli malý Edgar vyhrál ten odznak zdatnosti v oddíle mladých skautů, otevřete si společně pivo a jakmile budeš odcházet, tak za tebou obchodník poleze až na ulici, za neustálého klanění. Jo a taky tam budou mít zákaz vstupu černoši.
              To má být ten servis a osobní přístup? 4500? Pozor, pozor - hraní her jen pro vyšší střední třídu.
  • muzu potvrdit, ze je to pravda. A tento bitcoin mining malware se ukazal i v nejakem rlsu u Wolfenstein: New Order, kde se maskuje jako Winlog.exe a bere si 50% CPU, ale je docela jednoduche se ho zbavit
    • walltar
      Jo stačí smazat boot.ini *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit