Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brezinaservis
    hned první hraní na mě zapusobila parádní atmosféra,vyvážené prostředí,skvělý přitup F2P,zatím velice kladné hodnocení na tuto gamesu,jen tak dále!! PS.druhá stránka věci je viz.titulek,sám jsem nahlásil 3aimboty,retardi co lidem kazí zábavu tu budou pořád smrdět.
  • pokud ma nekdo zajem tak asi nejpocetnejsi ceska komunina je na serveru miller/vanu.
    www.myth.sk .
    • Ehm, kolko vas tam je ? Pretoze na Woodman servery je u Terran Republic cca 450+ CZ/SK hracov v Tartarus Division.
      • Takže na jednom kontinentě jste prakticky jenom vy? To je slušný. Jak to organizujete?
      • ja jsem si rikal, co to tam strilim za komouse s CZ ve jmenech a oni to tatari *1*
  • Ja som si to stiahol a skúsil. Ale som lamka. Dosť často neviem čo mám robiť alebo kam mám ísť. Viem, že na mape sa ukazujú miesta, kde sa niečo deje, ale vždy keď tam prídem tak len vidím, ako tam každý niekam strieľa a ja neviem kam a zrazu ma niečo z diaľky zabije :D Asi to nie je nič pre mňa :) Možno by ma to bavilo viac, keby som to mal s kým hrať a chodili by sme spolu.
    • U mě je to to samé. Jsem hráč Battlefieldů a na velké mapy jsem zvyklý. Jsem také zvyklý na vehicly a na podobný způsob boje, jaký je v PS2. Přesto jsem hlavně na začátku byl dost mimo. Pomohlo mi mj. toto:
      1. Neustále sledovat pohyb a střelbu mých spolubojovníků. Kam někdo běží, kam někdo střílí, tam je asi nepřítel.
      2. Dávat si své osobní waypointy. To se dělá snadno: otevřeš mapu klávesou "m" a pravým tlačítkem myši na příslušné místo a výběr waypointu. Často se spawnu čelem od bojiště a mám ve zvyku běžet na druhou stranu, než bych měl a waypoint v tomto pomůže. Pomůže taky hodně při létání, kdy moc není čas sledovat mapu.
      3. Naučit se základy hry - k čemu jsou generátory, co jsou ty kóty (A, B, C) a jak se zabírají, jaké jsou druhy základen a jak je obsadit = to každý pochopí leda časem, anebo viz návody na youtube.

      PS Hraju na serveru Ceres nick MrAA, strana Terrani. Kdo chce, přidejte si mě.
  • hrajeme na woodman serveru za NC. stavte se na ts: planetside2.cz room NC
  • hodne slaba grafika, animace, kyčovita sci fi stylizace, nesmyslny pechotni boj. v budoucnosti by se takhle nebojovalo lol. takhle se bojovalo mozna v 16 stoleti kdy se stretli tisicky muzu na louce a rozdali si to hlava nehlava. Od te doby se technika a vojenska taktika nekam posunula.
    Taky když ve hre kde je tisicka lidi nepanuje prisna hierarchie jako v armade, bude zažitkem z boje/ze hry akorat totalni chaos a nepomuze vam ani clenstvi v nejakem outfitu.
    2/10
    • *8* *4* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *15* *4* *6* *7* *9* *13* *10* *11*

      Více k tomu nemá smysl dodávat. Snad jen:
      Když víš, jak se bude bojovat v budoucnosti, dej sem nějaké info. Rád se poučím. Že nevíš, jak se bojovalo v 16. století ti odpouštím - tohle není historický web. Chaos samozřejmě je jako ve všech podobných hrách. Holt se to msíš naučit hrát a chaos ti bude dávat smysl. Zjevně si nikdy nehrál jediný Battlefield. *3*
    • slabá grafika? mozno si hral na najmenšej grafike :D (síce to stále vyzerá pekne stači len 2,3 možnosti dat na max) keď chceš aby to bolo reálnejsie chod hrat armu... lebo taktika závisí od ludí či spolupracuju ci nie a nie od hry... a outfit pomoze ked hrás s hrácmi ktory chcu hrat tímovo a nie bezhlavo ...
  • Odulin
    PlanetSide2 jsem o víkend jen letmo zkusil a byl jsem dost mile překvapen. O to víc potěší, že s těma šmejdama moc nepáraj. Může mi někdo krátce osvětlit, jestli lze plnohodnotně hrát i bez placení, tak abych měl šanci proti platičům a jestli mě to bude stát případně hodně času atd. Díkec;)
    • Je to jednoduchý: Zkus si všechny třídy a vehicly a rozhodni se, co tě nejvíce baví a pouze do toho ze začátku investuj certy (herní body). Nevyplatí se ze začátku investovat do všeho. Taky si projdi ofic. forum, kde najdeš řadu varování, která "vylepšení" jsou na nic a která se naopak vyplatí.

      Sám bych ocenil možnost přerozdělit aspoň jednou všechny investované body, abych je mohl investovat jinak.
      • XorxoxTalarius
        To mi pripomnelo jak jsem omylem koupil kanon do stihacky za herni menu :D

        Nevis jestli se to da vratit? Ze bych si koupil rotacni kulomet :D
        • Právě že nedá. *9*
    • na to aby si kupil lepšie zbrane atď. musíš hrať veĺa ... ale myslím že to pri f2p je normálne..
    • ales.smutny
      Jde to v poklidu i bez placení. Sice se podíváš a uvidíš, že zbraně jsou hrozně drahé, ale tady platí, že nové zbraně nejsou lepší, ale prostě jiné. Navíc ty základní jsou samy o sobě solidní, já se držím upgradování základní pušky, protože mi sedla. A to upgradování provádím jen za virtuální měnu.
      Jasně, trvá to mnohem déle, než když si naklikneš za reálné peníze jaký chceš update, ale není v tom kvalitativní rozdíl oproti těm, kteří zaplatili za eura. Kromě estetických věcí jako je kamufláž se jde proexpovat ke všemu, co jde koupit za eura. Ale dopředu tě tady nežene ani tak odemykání nové upgradu nebo dalšího levelu schopnosti, jako ta hra samotná. Budeš mít radost, až si vyděláš třeba na foregrip k pušce, aby ti nelítala, ale bez něj se nebudeš cítit méněcenný či ochuzený :)
      • Odulin
        Jj díkec za info. Já hrál jen něco málo přes hoďku a rozhodně jsem fragoval a pěkně si zahrál i se základní puškou. Ok, tak to jsem určitě nehrál naposledy.;)
      • no to je pravda ale napr. pri lietadlách musíš kúpiť rakety aby si mal oveľa lepšiu šancu proti iným lietadlám a tankom. asi terrani už majú na začiatku neviem nehral som za terranov
        • nemají, výbava je u všech stran ze začátku stejná.
      • Zayl
        To je sice pravda na zbraních pro pěchotu (do určité míry), ale rozhodně to neplatí pro vehikly a rozhodně rozhodně to neplatí pro letectvo. Stíhačky jsou největší pay to win této hry, kdy základní model neudělá lautr nic ani s velmi zkušeným pilotem a vylepšený model vymlátí sám malý tankový konvoj a to ještě jednou rukou.
        • Taky si na to kdekdo stěžuje a taky to doufám změní. Stíhačky jsou moc silné.
          • Mě na jednomístné stíhačky většinou stačí lehký kulomet za HA... většina hráčů, jak začne chytat dmg tak zpanikaří, případně rovnou odletí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit