Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Millerovi hrajeme za VS. Velká guilda Myth.
  • Tak som pretocil CPU na 3,3GHz, vymenil ramky za 8GB 1600MHz a nainstaloval sa mi update hry a teraz bezi tak ako ma, len neviem co pomohlo. Predtym som mal vyuzitu ram 3,7GB teraz mam 4,17GB. Ide to 50-60 FPS, ak je vela ludi a k tomu strelba spadne to na 25-30 FPS co je este celkom priatelne. Nastavenia grafiky mam vsetko na max. A este som odinstaloval Rivatuner a OC urobil v BIOSE, ta riva mi stale podtaktovavala tie nove pamate na 1333MHz. Mozno to niekomu pomoze.
  • http://store.steampowered.com/app/218230/
  • uz to vyslo??kde to stahnu??a co a jak??diky
  • Ty lidi jsou fakt pitomcí *15*
  • No já teda nevím, zkoušel jsem všechny strany a RP mi přijdou trochu OP ty jejich zbraně jsou fakt disbalanced. Ať jsem zamířil kamkoli, všechno padlo. Hlavně za ně hraje každý hňup a tak to vychází 4 RP na jednu ostatni rasu *12*
  • http://i.imgur.com/pWjJb.jpg
  • Ale možná jsem slepej...příště se na to zaměřim .)))
  • No já nevim...mě sundavaj docela často...vůbec bych se nebál číct že takových 30% šmejdů co mě sundá to udělá právě AA raketou, zrovna dneska mě to donutilo tu hru i vypnout...jak mě to sralo ))
  • fakt jsem si nevšiml...možná v BETĚ dřív, když se tak o tom bavíme teĎ tak se mi dere v paměti na povrch že jsem vídával nějaký červený záblesky...ale teĎko fakt ne...ani v noci kdy je celkem slušnej ohňostroj...
  • Jo s idclew
  • Mají, se podívej. *3*

    Není tak výrazná, ale je tam a je dobře vidět.
  • asi tak...
  • jo je tam a stoji 1000 certu kolik lidí si to koupi? minimum :D
  • Já si to dodnes pletu s KLM :S
  • Wolfenstein 3D!!!! *8* *15*
  • USER47
    A co třeba ILM? To je cheat pro pravý fajnšmekry.:-D
  • Leda tak nějakej kanón od MAXe
  • Republikový zbraně žádnou světelnou stopu nemaj...protože používaj výhradně projektilový
  • Mě na jednomístné stíhačky většinou stačí lehký kulomet za HA... většina hráčů, jak začne chytat dmg tak zpanikaří, případně rovnou odletí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit