Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska jsem po 7 letech upgradoval PC, tak se na PS2 docela těšim.
    • ja minuly mesic :) planetside 2 jsem zkousel, odehral 5 hodin, ale odesel jsem zklamany, mapa je prilis velka a boje jsou prilis pocetne pro jednotlivce, tuhle hru si uzijes jen pokud hrajes ve skupine pratel a komunikujete spolu pres voicechat... hezky to zobecnil jeden clovek na steamu... It takes too long to get anywhere and by the time you get there you're dead.
      • Já hraju solo a necítím se nějak špatně. Samozřejmě ve skupině je to lepší - ale to platí snad pro všechny Online hry. Najdi si partu a můžeš dát výpověď v práci, nebo vyhodit všechny učebnice do školy, protože tě PS2 rychle chytne. *3*
      • Hraju sólo úplně v pohodě. Oproti jiným FPS je těžší si zvyknout na tu otevřenost v základnách a v krajině. Pro sólo hraní je taky důležité využívat všechny možné prostředky pro boj a přesun.
      • No, já si PS2 užívám i úplně sólo. Dostat se do boje je záležitost minuty... Naopak když hraju s outfitem, tak trávím mnohem víc času na cestách v Galaxy / Sundereru. Ten dotyčný to zobecnil sice hezky, ale naprosto nepravdivě, pokud to nebylo pár let zpátky. Sedí to ale na Flashpoint (a asi i Army).
        Co se týká velikost bojů, to je jaksi pointa celé té hry. Pokud tě velké boje netáhnou, nechápu, proč jsi s PS2 vůbec ztrácel čas :)
        • Přesně tak jsem to měl i já. S asaultem jsem měl spíš potíže že došli náboje a já v boji zůstal jen s nožem. Ratio kolem 3-4, nepamatuju si přesně. Aniž bych lítal letadlem a jen jsem objížděl se sundererem po největších bitvách, rushoval základny a nebo bránil. Do boje se člověk dostane takřka okamžitě, lidi maj beacony, sunderery, cokoliv.

          Možná je to o tom, na jakou člověk populaci na serveru narazí, bo na našem jsem zažíval střety klidně tisíce lidí, dobýval se neustále všema třema frakcema nějaký středobod a jen to lítalo tam a nazpět. Zatímco známý na jiném serveru prej chodil max v 10ti na přepadovky a málokdy narazil na nějaký tuhý odpor třeba 100vky lidí.
          • jakéj server ?
            • To ti neřeknu, je to dlouho. Já hrál od bety na US serveru pod Sony a pak mi postavu převedli po release pod nějakou německou firmu a na EU server, ani nevím jméno. Musel bych to znova stáhnout, nainstalovat, spustit atd. :-)
      • nicmene boje jsou opravdu pompezni, zvlast kdyz vsude kolem jezdi tezka technika a nad hlavami letaji letadla a rakety nebo treba takove nocni boje, lahudka... problem ale je, ze samotnyho te to bavit nejspis nebude
        • Kozy
          Neni problém se připojit do squadu, prakticky pořád tam někdo velí a hru si užiješ i takhle "solo".
        • Samotneho te to nebude bavit hlavne proto, ze mapa je malo detailni. Kdyz hrajes sam, tak nemas moznost se vyhnout velkym skupinam nebo se pred nimi skryt.
    • What a guy
      • mužeš být rád že nás nezastřelil.ale tu princeznu si teda vypijem no.
    • Kde máš krokodyla rimmere ?
      • Udělal jsem si z něj nový boty. Příště budu skákat z letadla na Tyranosaurovi.
  • Něják jsem zapoměl svoje heslo a podpora mi ještě neodepsala ani po třech týdnech. Jinak jsem rád že bude víc updatů tadle hra má pořád ještě obrovský potenciál.
    • na ztrátu hesla mají lehčí řešení, bot na poslání hesla nového, jediné co potřebuješ znát je email na který je účet registrovaný a nové heslo ti zašlou okamžitě.

      dnes jsem řešil stejný problém, za min jsem měl heslo nové...
      • Kde k tomu mám přístup resetování hesla mi nejde protože neznám tajnou otázku.
        • já zas neznat tajnou odpověď, uhu uhu :)
    • holt podpora je potvora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit