Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne te korunuje ten americkej nick. Ty radsi nevImenuj vubec - nech si to pro sebe prosim.
  • Je pravda, ze fandit mimozemstanovi Ludvikovi je docela hardkór :-D
  • Veskoslav
    Hlavní důvod je cena, když základní Xbox stojí 6200 a PS3 stojí 5000. Jiný důvod neexistuje. Možná někdo se ještě rozhoduje podle her (já třeba), ale nevěřím, že by to bylo význmamné procento.
  • O to je to smutnejsi, ze to opravdu myslis vazne.
  • On psal o HERNIM PC a ne PC jako takovem. Nauc se cist. To, ze se ty hry museli programovat na PC je vzhledem k jeho komentari vedlejsi.
  • na PC jsem to nezkoušel neboť starý notas mi ukradli,z toho důvodu jsem se rozhoupal k PS3 :-)
  • Hanzales
    Též díky, o tom jsem nevěděl! No a kompatibilita PC/PS3 - nenení co řešit, pač to vyřeší všechno :) Taky mi dualshock nevadí, ale tak nějak se mi na tom x360 ovladači hraje líp.
    Jen malý dotaz, na tom pc se to pak hlásí jako x360 compatible gamepad? Protože třeba Rumblepad je v některých hrách potřeba přemapovat, nebo použít third-party SW řešení a tím by se taky hodně vyřešilo :)
  • díky hoši za info konečne som sa v diskusií dozvedel niečo užitočné, v najbližšej dobe kupujem, niežeby mi ps3 dual nevyhovoval ale potrebujem druhy ovládač a prečo nevyskúšat niečo nové
  • :D daj si facku inteligent
  • to rozhodne nieje dovod, ja si myslím, že v tomto bude hrat rolu cena.
  • Hanzales
    Já se přiznám jsem PS3 dostal jako vánoční prémii a rok na to X360. Primárně jsem PC-based-blazen a i dodnes nejvíce času propařím na PC, ale obou konzol ani trochu nelituji a zpětně proklínám svůj zaujatý a zpátečnický přístup k nim z doby, kdy jsem jimi neoplýval. O tom kam směřuje herní průmysl poslední dekádu (zjednodušování) by se dalo dlouze diskutovat, ale shrnul bych to asi ve smyslu, že dnešní AAA tituly směřují na mainstream a ten se v největším počtu skládá z méně náročných, nebo čerstvých hráčů a ti také preferují konzole, takže bych za to zjednodušování nevinil ani tak konzole samotné, jako spíše hráče, kteří preferujou tu jednoduchost (a konzole).
    Co se těch krabiček u mne týče, GT5 i Forza4 razantně obohacují mé závodní špektrum a všechny exclusivky na obou konzolích patří k velmi silným herním zážitkům. No a pokud je nějaká ta hra úplně exclusive, tak z té konzole ždíme doslova zázraky. A každá z konzolí má své období, kdy posune celé PC do pozadí a docela mám problém říci, která je celkově lepší. Spíše tíhnu k PS3, ale v poslední době jsem dohrál Halo4 rovnou natěžko a zážitek maximum-tek. Taky třeba nejvíc fařím iRacing (ten beru jako takový výchozí benchmark), rFactor(2), LFS, pCars, kde je simulace a odezva FFB na jiné úrovni, ale poslední dobou se tak nějak nemůžu odseknout od Forzy a asi ještě hodně dlouho nebudu moct. Ať máfyziku a jízdní model na jakkoli reálné úrovni, zdá se mi na dobře nastaveném volantu prostě nejzábavnější a to platí i pro kariéru a všechno okolo. Sumárum si myslím, že vystačit se dá i s konzolí, ale pokud je člověk celý život primárně odkájen PC, tak to bude vždycky ta poslední věc, které by se vzdal (pokud nezestárne a nemuře, což naštěstí již docela dlouhou dobu neplatí a asi i nějakou kratší dobu po příchodu nových konzolí nebude) Taky mám ale strach, že zase s větším skokem v grafice půjdou samotné herní mechanismy a obsah jako takový více do útlumu, případně složitější a náročnější výrobní proces bude ještě více nákladnější, takže se to bude muset prodat zase co nejvíce masám... větší marketing... zjednodušování... radši tu budoucnost moc nedomýšlím a doufám, že se hodně moc pletu :)
  • Že si takovýho odpadu vubec všímáš x)
  • Taky ho k PS3 mam a max spokojenost.
    Pro ty co breci, ze jim Dualshock nevyhovuje super volba.
  • Vzhledem k mizivemu procentu upiratenych her na PS3, to asi nebude ten pravy duvod.
  • Ty máš teda přehled.
  • Jinymi slovy, PS3 zacala dohanet XBOX360 od doby, kdy ji byla prolomena ochrana ... ?
  • Rozhodoval jsem se jestli XBOX nebo PS3. U PS3 bylo jediné minus gamepad který mi moc nevyhovuje neboť na PC jsem hral s Xboxovým gamepadem ale jakmile jsem našel tento gamepad SPEED-LINK SL-4446-BK XEOX Pro Analog Gamepad tak bylo rozhodnuto.Šel jsem do PS3 a jsem spokojený.KDo hledá Xboxový gamepad na PS3 tak si kupte tenhle,je fakt dobrý,doporučuji.
  • Dobře děláš,stejně jsou na PS3 jen samé divné asijské úchylárny.
  • Vidíš,a nejhorší na tom je ,že jsem se o troling ani nepokušel.Jako kovaný spektrista a PC hráč konzole prosně nesnáším.Smrdí! *12*
  • Ach jo,další koumák co mě chce poučovat o historii vývoje herních i neherních platforem. Je totázka co si představuješ pod pojmem Personal Computer(PC) Ono i ty jednoduché hříčky na konzole musely být na něčem naprogramovány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit