Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ano za to, ty jsi se projevil jako gigant, který soudí lidi podle toho, na čem hrají.....On Tě posuzoval podle tvého písemnného projevu a názoru a dle něho, jsi vážně debil....S tím nic nenaděláš. Proto pro příště se nechovej a nekádruj jako debil, protože lidé Tě posuzují podle toho, jak na ně působíš a když Tě nevidí osobně a mají k dispozici pouze tvůj písemný projev, tak to dopadne tak, jak to dopadlo.
  • Soudit člověka jen podle jednoho napsaného názoru můžu taky jen omezenec *6*
  • áno a túto informáciu si si prečital v časopise Dorka...
  • irdzi
    Ty jseš klasickej jev nízký inteligence:)
  • Veskoslav
    Jsem pc hráč a odpověď zní ne. Indie scena je krásná a mám spousty her ze Steamu, kdy jsem chtěl podpořit malé studia, ale to nestačí. Doby, kdy pc hry a potažmo celé hry šly mílovými kroky a další generace přinesla něco jiného, je teď rochu pryč. Sice třeba Alan Wake (předposlední) mě mile překvapil, jak starší hra může po přepracování vypadat skvěle.

    A skvělých her za poslední dobu bohuel rapidně ubylo. Za poslední dva roky mi uvízlo jenom pár her v sítích hledáčku, dříve to bylo podstatně více a přinášely něco nevého.
  • Já jsem také měl všechny playstationy + xbox 360 a prostě ovladač je na tom tvarově lépe. Na netu byl návod, jak předělat ps3 ovladač do toho xboxovýho. Škoda, že jsem na to levej.
  • Veskoslav
    Doporučuji chodit hry kupovat do Tesca. Je to divné, ale minulý měsíc jsem kupoval Mortal Combat za 399 v akci, předposlední Halo v akci za 299. A každý měsíc mají něco jiného. Když můžu, tak hry na pc kupuji Steam nebo přímo tady na tiscali, na Xbox kupuji v Tescu:-D
  • Sak prave na PC si najdes dost neokoukane hry, jako myslim v indie scene. A moje otazka zni, tohle ti fakt nestaci?
  • K tomuhle bych se přidal, věci jako Journey, Flower, Unfinished Swan nebo třeba z druhýho konce Uncharted trilogie, kvůli tomu to stojí za to. Jenom ten ovladač mi vyhovuje, možná proto, že jsem na něm vyrostl už od PS1 a na jiné, jako právě Xboxový, se mi už špatně zvyká. *4* Ale jak už se napsalo, je to člověk od člověka jiné.

    Jediná věc, co mě na konzolích žere, je cena her, kdyby spadnuly tak o dvě stovky, nezlobil bych se.
  • spis na xboxu jedou lip hry, u nekterych her (crysis 2 napriklad) je framerate u PS3 alarmujici.
  • No hlavne ze tvuj prispevek a nazor je ukazka vysoke inteligence a nadhledu.
    Soudit inteligenci cloveka dle toho, na cem hraje hry, jaky ma telefon a podobne hovadiny, to muze fakt jen omezenec.
    A to rikam jako prevazne PC hrac.
  • Veskoslav
    A ty jsi to napsal vcelku inteligentně. Mám konzoli kvůli hrám, co nejsou na pc, považuji konzole za brzdy vývoje her a přesto Tebe považuji za debila kvůli kádrování.
  • Me osobne taky sedne vice ten xbox ovladac. Nemluve o tom, ze i po designove strance mi prijde povedenejsi.
    Ale to je vec vkusu.
  • Herní konzole pro mě vždy představovaly úpadek herní kultury.Jejich cílenost na primitivní masy je do nebe volající.Nízká inteligence a přízemnost je klasickým jevem konzolového hráče.
  • Veskoslav
    U něj vidím problém, že vypadá pořád stejně a přijde mi, že se i chová stejně:)
  • Veskoslav
    A co se diví? PS3 mám před sebou katalog za 4999+Sony Move za 799. Xbox s kinectem 320 GB verze stojí 7499 Kč....Mě se osobně PS3 líbila vzhledově, ale blbější ovladač a ne můj styl her rozhodl, že se doma hřeje XBox. Navíc je Kinect dle mě mnohem lepší než to, co má Sony.
  • ucho
    týjo mám oba a přijdou mi v pohodě oba, ten xboxový sice působí moderněji, ale ten PS3 mi vůbec nevadí.
  • Jakožto peeskař to Sony přeji, díky za parádní exkluzivity a mulťáku zadáče. Naopak, příště ať udělají lepší ovladač, protože současný za tím xboxovým pokulhává (triggery, tvar).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit