Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celkem uspesny troll post, vysoke hodnoceni, GZ
  • kdyby me nekdy napadlo jit do konzole, tak bychkoupil PS3 kvuli blue ray. ale ja nemam proc, takze to nehrozi :)
  • Má doma PS3 už pět let,online hraní zdarma,Blue Ray mechanika a více exkluzivních her než na X-box...co dodat...:-)
  • Internetoví trolové pro mě vždy představovali úpadek společnosti. Jejich cílenost na primitivní provokace je do nebe volající. Nízká inteligence a přízemnost je klasickým jevem internetového trola.
  • eeeee
    To je zvlastni vzhledem k tomu, ze konzole jsou tu dele nez herni PC. :-)
  • Proc by konzolovy hrac mel byt hlupak? V tom pripade je kazdy pc hrac forever alone pubertak
  • možno som to s tou PSN trochu nedobre napísal, zaprasenú ju vidím kvoli problému s platením kreditkami, nechcelo mi zobrať ani českú ani slovenskú. je to trocha kontraproduktívne pre Sony.
    prečo je na druhú stranu lepšia než Live, som už napísal vyššie :)
  • Založ si spokojenysxbox360.blogspot.com *1*
  • Já mám doma právě taky xbox, ale už se jenom rozhoduju jestli ho vyměnit za ps3 nebo ji přikoupit. Přijít o exkluzivityna PS3 totiž opravdu nechci *4*
  • Máš pravdu, her je mnohem méně a těch co jsou vydávan jako velký hity jsou mnohem horší jak tituly z roku 2000 kdy jich vychazelo mnohem víc.
  • Ako prvého som mal Xboxa, hodnotil by som výborne službu live (aj keď platenú), ovládač a exkluzivity. Na PS3 som prechádzal s miernymi pochybnosťami. Teraz by som však nemenil :) Až na ovládač, ktorý mi viac sedel u Xboxu (stále mi vŕta v hlave možnosť kúpenia Power A Pro Elite) a mierne zaprasenú službu PSN naň nedám dopustiť. U mňa konzolový boj vyhral.
    Pre mňa sú to dovody: lepšie exkluzivity (aspoň mne viac sadli), mulťák zdarma, Playstation Network Plus - úplne nadštandardná služba, je v nej za cca 1300Czk ročne hneď 10 plných (!!!) hier k stiahnutiu, naviac, každý mesiac pribúdajú nové, takže sa to pekne strieda :) a samozrejme bluray.
    Mal som strach z horšieho grafického spracovania hier, je to však veľký mýtus. Napr séria Killzone ponúka grafiku ktorej sa podľa mňa doteraz na Xbox nič nepriblížilo (nezapočítavam Halo 4. ešte som ho bežať nevydel :) a herných príkladov by sa dalo uviesť viac. Jediná chyba je podľa mňa v štandardne prednastavenom kontraste hier, nič čo by sa však nedalo hneď upraviť na TV alebo monitore. Takysto mám pocit že Bluray dáva výrobcom možnosť trochu popustiť uzdu veľkosti textúr, málokto to však využíva.

    Rozhodne som tu nechcel spraviť reklamu na PS, popísal som len moje pocity z oboch konzol a prečo u mňa PS3 vyhralo. Každopádne je tu fakt, že zakaždým keď zapnem svoje PS, plačem po ovládači z Xboxu :D
  • dilinja
    Gratuluju ke krasnemu cislu. Konkurence nam mela prinest hromadu skvelej her jako Kinect Adventures, Kinect Animals a Kinect Sports :/ Posledni hra kterou jsem si na xbox koupil byl GoW3 a Top Spin ve sleve.
  • Má tu někdo z vás toho SuperSlima?
  • ne tuhle informaci mam od sebe, protoze mam jak PS3 tak Xbox (PS3 mam spis jen jako blu-ray prehravac nebo na exkluzivity.)
  • Neni ti neco? Klidne se vyspovidej, ulevi se ti uvidis....
  • Xbox som mal 3,5 roka a hry mi zamrzli asi 5 krát. Teraz som presedlal na PS3, mám ju 3 mesiace a už mi konzola stihla zamrznúť 6 krát. Ale aj tak neľutujem, ponuka exkluzivít na PS3 mi sadne oveľa viac. X360 má dnes v podstate len Halo, Forzu a Gears. PS3 má ešte série z čias PS2 + nové ako Uncharted, The Last of Us alebo Heavy Rain a Beyond - pre mňa herné klenoty na ktoré sa strašne teším.
  • mam doma xbox a sem spokojenej jediné co mě štve je Gold které si musím kupovat.
    Jinak bych asi za PS3 neviměnil. *12*
  • no tak Kinect a Move bych neporovnával. Move je tak tupý a starý princip až to neni hezky :D
  • Na zaklade psaneho nebo mluveneho proslovu si clovek muze udelat urcity obrazek o dane osobe.
    Coz se na zaklade oblibene barvy, znacky, kartacku na zuby a jinych vecech vazne dost dobre neda. *3*
  • Veskoslav
    Má pravdu. Verze Crysis 2 na Xboc a PS ve výsledku byla lepší na Xbox.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit